11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bcrics
    #6707
    És ez sajna mindent el is mond az idei versenyzőkről.
  • IXEMGabeo
    #6706
    max neked unalmas:D sztem a legjobb a mezőnyben:D
  • Balázs 17
    #6705
    nájszos a topik kép:D
  • MerlinW
    #6704
    Nemzetközi szinten nem lehet eladni nem "kész" embereket. A Megasztár, Idol készült az amatőröknek. Az X elsősorban a profiknak lett kitalálva. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem nyerheti meg amatőr, de mások a követelmények.

    A másik amit én nem értettem, hogy attól hogy "kész" valaki (tanult, tapasztalatot szerzett, tehetséges) miért lenne más mint aki csak tehetséges. Szerintem a "kész" ember sokkal több, mint az amatőr. Az tehetségkutatók nem iskolák, nem ott kell tanulni. Fejlődni lehet, de nem az alapok elsajátítására valók. Ott van pl a Tarányi. Amatőr, jó hangja van, de miután nem "kész", unalmas mint a disznó és rossz nézni az előadását.
  • Dean Winchester
    #6703
    én is ellene vagyok mert nem szeretem az úgymond " kész " emberkéket..
    vastag csabit is többek közt azért nem szeretettem mert már túl kész volt a srác, főleg ahogy nyitotta az egész show-t
  • Rash87
    #6702
    Én nem kedvelem,de múlthéten tényleg jó volt, végre nem azon a kiherélt macska hangon nyávogott, hanem normálisan.
  • Dean Winchester
    #6701
    szerintem mindenkinek :) Illetve az alapból fikázóknak a jó is rossz :D sőt már azt is tudják ,hogy jövőhéten is tiszta gáz lesz a srác...
    Megkaptam a jogot! Köszönöm szépen mindenkinek a támogatását , igyekszem jól teljesíteni :) bármi ötletet szívesen veszek , ha valaki készít bannert mert érti a témát akkor egyből berakjuk.
  • Kongy
    #6700
    Csak nekem tűnt fel h a múlthéten Lil C milyen jó volt?

  • Ironman2
    #6699
    Na figyeljétek most a hiradót az RTL-en.Az Indexes cikkről beszélnek majd
  • bakkerman
    #6698
    Dean
  • Coolfire
    #6697
    Tőlem is +1
  • Tinman #6696
    Dean +1 vote!
  • Zeraa
    #6695
    tőlem is ment 1 szavi
  • hungary27
    #6694
    tőlem is
  • wesker24
    #6693
    Dean-nek egy szavazat !
  • Norbi1990
    #6692
    +1 tőlem is.
  • IXEMGabeo
    #6691
    Dean 1 szavazat tőlem
  • Dean Winchester
    #6690
    Srácok ugye a múltkorában felmerült az ,hogy kéne a topicba egy hg Voltak aki az én nevemet is említették támogatottak ebben az ügyben , írtam a modiknak viszont nem kaptam még meg ezt a jogot ! Ennek az okát most már tudom! Kell a közösség bele egyezése, amely beleegyező hozzászólásokat én a kérésemkor nem linkeltem... mind1
    Szóval a lakók felé annyi kérésem lenne ,hogy aki házigazda szeretne lenni az kérem jelezze!
    Ha támogattok engem a hg jogban akkor azt jelezzétek! (ha valaki ellenzi akkor is jelezze)

    Egyébként tervbe van véve , hogy a banner meg lesz linkelve és azon a html lapon meg találhatjuk a tavalyi faktor résztvevői illetve az idei faktor résztvevőinek összes előadását , az eredetivel mellékelve.
    Persze mindezek előtt egy új banner lenne kitéve.
    Köszönöm szépen.

  • Totti5
    #6689
    Buta fikagépek, minden szarra rárepülnek, hisz nyilván minden csalás és ámítás szerintük.
  • hungary27
    #6688
    2. karika lent 18:00-tól
  • hungary27
    #6687
    Ezek tutira nem halottak a kamerák állásáról.
  • Ironman2
    #6686
    Ujra bakizott az RTL.2-szer is
  • hungary27
    #6685
    Volt egy élő show amiben a mentorok kiválasztották a hármat. Mivel mindegyik ember 4 versenyzőt vitt (Simon 6-öt) ki kellet esnie egynek mind a négy csoportból. És ott esett ki Lomax-is.
  • Panzermeyer
    #6684
    Nem hiszem, hogy a mentorálttal történő előre megbeszélés jót tenne a versenyzőnek. Nem gondolom, hogy előre megmondja nekik, hogy ma a ti neveteket mondom majd. Viszont azt el tudom képzelni, hogy a mentorok egymás között megbeszélik a döntésüket.
  • Totti5
    #6683
    Érhtetően elmondta hogy mit lát a két csapatban, és ki is ejthette volna az Apollot, de a közönségre bízta. Amúgy gondolod ezt nem beszélték meg ennyi idő alatt, hogy mi lesz ha ilyen helyzet állna fenn? ebből nem lesz semmi ellentét, mennek tovább, csinálják közösen azt amit eddig is.
  • Panzermeyer
    #6682
    Vajon mennyire lehet nehéz egy olyan csapatnak a mentorával dolgozni, aki kiejtette volna őket? Gesztinél nem hiszem, hogy ez problémát okozna...
  • bakkerman
    #6681
    én ezt akkor kurvára nem vágom,mert a neten a top12-esek közül csak egy induló van kiikszelve,az InTENsity(csapat),ez a srác meg már a judges home résznél kivan ikszelve
  • hungary27
    #6680
  • hungary27
    #6679
    De bejutott csak az első élő show-ban kiesett.
  • Totti5
    #6678
    Tóth Gabi világszívonalu produkciót mutatott be multkor és élőben jobban adta elő mint amit felvettek a studióban... tökéketes volt, szóval nem kéne fikázni.. más országban ő már világsztár lenne, itthon meg a SPk árnyékában evickél, ahogy a többi szuper énekesünk is.
  • bakkerman
    #6677
    megnéztem az amerikai xfactor honlapját(már ott sóhajtottam egyet),rámentem a versenyzőkre,a fiúknál volt egy Phillip Lomax nevű srác,aki kiesett a mentorok házában,azaz nem jutott be az élő showba...
  • bakkerman
    #6676
    hát igen...náluk a queen a "vendég" fellépő,nálunk tótgabik
  • bakkerman
    #6675
    tnap Muri,Kocsis,Lil C jók voltak,a többi tűrhető,de nekem nagyon gyenge volt a két csapat,és Kováts Vera. Picit meglepett,hogy kiesett az Apollo,ezek szerint akkor nem szavaztak rájuk a tinipitsák,szal most lehet tényleg nem buherálta meg az RTL a kiesőt.
  • BaliBoy
    #6674
    Buknád. Én dolgoztam már hasonló műsoron régebben. Van közjegyző. (Az már más kérdés, hogy beültetik egy szobába, kap egy TV-t és ugyanazt látja mint mi. :)))
  • MerlinW
    #6673
    Kontrázok:) (egyébként a 2010-es American Idol 1. (Allen) és 2. (Lambert) helyezettje a fináléban.)

  • Balázs 17
    #6672
    nem xfactor, de azért ez kicsit élvezhetőbb:D
  • IXEMGabeo
    #6671
    ":'( Megsúgom mindenkinek, hogy Tamásnak (persze nem szánt szándékkal!) a UPC tett be... Kelet-Magyarországnak ugyanis kb azon területein nem volt adás az X-Faktor idején, ahonnan ő származik... Csodálkozhatunk, miért nem érkezett több szavazat rá, ha ilyen sokan szeretik, ha az országnak pont azon a részén nem sugározták a műsort, ahol a legnagyobb a szavazótábora! Konkrétan a Cool Tv megismétli a műsort, mert nagyon sokan lemaradtak róla... Hát köszi, ha már nem szavazhatnak... "

    most olvastam az egyik youtube kommentben...
  • thom4s
    #6670
    Akármit mondtok a Rocktenorsról, ez sztem hatalmas volt:

    http://www.youtube.com/watch?v=nBaL5ytXiIw
  • IXEMGabeo
    #6669
    ez a büdös harci helyzet:) preztízsből én pl miért ne szurkolhatnék ennek-annak csakúgy...azt már leszarom utána mi van, utána már a saját életüket élik műsor nélkül, amiből nem sokat látunk mi nézők...
  • cargame
    #6668
    Korrekt.