11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #7027
    ők sztem pont döntősök lesznek
  • Coolfire
    #7026
    Az első kettő nem is volt annyira rossz.
  • IXEMGabeo
    #7025
    kiütöttek:D

    szóval Enikő nekem se a kedvencem, de most jól néz ki evidens, hogy dugnám:D
  • matyi0323
    #7024
    +1
  • Coolfire
    #7023
    Kéne mi?:)
  • Kódia
    #7022
    Hát ez, hogy néz ki? Bár hangja se jó. Menj haza! Bár ne fog, mert a fiúkat "megveszi kilóra"
  • TDantes
    #7021
    Hát itt csődöt mond a tudományom...ez mi rosseb?
  • IXEMGabeo
    #7020
    Muri Enikőt dugnám most is:D:D:D
  • Béka Benő
    #7019
    Ez egy szódával elment produkció volt.
  • TDantes
    #7018
    Summer in the city...na ez jó volt.
  • Béka Benő
    #7017
    Igen, mert a színvonal rohamosan zuhan, főleg így hogy Király patkány norbika a díszvendég...:D
  • IXEMGabeo
    #7016
    jaa Tarány qva jó:) az a gitár, amit lenyomott áááá, Joe Coker is jól áll neki
  • Kódia
    #7015
    Tarány elég jól énekel
  • TDantes
    #7014
    Vajon alul tudják múlni a múltheti rémesen fos részt?
  • Jakuza001
    #7013
    En szet rohogom magam, hogy ilyen tehetsegtelen fahangu enekeseket, mint a Rocktenors tagjait beallitjak tehetsegesnek. :D
  • hungary27
    #7012
    Duettek lesznek.
  • Totti5
    #7011
    Végre... amúgy coolon elkaptam ma amcsi faktort és rocknap volt. Simon mentoráltja egy szál zongorával adott elő egy dalt... rocknap... ugytünk nem mi vezetjük a hülyén választunk dal listát.
  • zzeN
    #7010
    Most 2 lesz ha minden igaz, de hogy mennyire igénytelen volt ez a "montázs film"...
  • Totti5
    #7009
    Milyen nap lesz? most is csak 1 dal lesz??? mult héten is vége volt fél óra alatt az egésznek aztán másfél óra szavazás....
  • bakkerman
    #7008
    hát azért hangban tavalyi X faktorban elég erősen top4-es volt,én nagyon bírom őt. férfi hangban ő meg Nikolasz voltak a legjobbak,így utólag teljesen mindegy,hogy ki nyerte,mert mindkettejüknek elindult a pályája
  • ToCsEk
    #7007
    nem tudom volte :D
  • IXEMGabeo
    #7006
    azért mertem őket összehasonlítani, mert mindkettő a széria ügyeletes szépfiúja, aki nyalni falni kell/kellett, női szavazók nagy kedvence mindkettő, ezenkívül egyikük sem a legjobb hang az adott szériában...
  • RatBaG #7005
    olyan alapon lehet egy lapon említeni, hogy mindketten elmaradnak tudásban a mezőnytől, sorban esnek ki a jobb énekesek, keresztes meg egyből benedvesedik, ha csak meglátja a kis kedvencét, magán kívül van...
  • bakkerman
    #7004
    én bírom Bariczot,de azért egy lapon említeni Csabával nagyon durva.
  • IXEMGabeo
    #7003
    lényeg h bekerült a médiába és "sztár" lett... az RTL csicskája:D
  • grizzly21
    #7002
    A legnagyobb baj, hogy amikor a zsuri megmondja neki, hogy az enek nem volt azert teljesen jo, akkor mindig megmagyarazza, hogy az fontosabb, hogy beleelje magat es orditson, stb. Latszik hogy nem is zavarja hogy szarul enekel, es ez nagy baj, mert igy nem is fog akarni megtanulni.

    A Tarany-nak kell nyernie szerintem is. En az elejen Kocsis Tibinek szurkoltam inkabb, mert a Robbie Williams-es I will talk and hollywood will listen szamaval nagyon meggyozott: azt a versenyzok kozul rajta kivul senki, de meg a profi szakmaban is szerintem nagyon kevesen tudnak ugy elenekelni...viszont azt a szintet nem tudta megugrani azota se, remelem azert majd sikerul neki!
  • IXEMGabeo
    #7001
    amúgy ja a vége volt főleg szar, de az elején jól tolta. Amúgy kurvára sztárolják nem tudom mire fel...ő az idei Vastag Csaba erdélyi kivitelben...

    Tarány Tominak kell ezt a versenyt megnyerni, mert ő a legmeggyőzőbb!
  • Fizzi
    #7000
    Nem nekem kell jobban énekelni, én nem indultam el ilyen versenyen. De az szégyen, hogy egy országos énekverseny valaki ennyi tudással a legjobb 6-ban lehet. Aki nem teljesen süket, az hallotta, hogy tegnap is katasztrófális volt, pedig borzasztó könnyű dalt kapott.
  • cargame
    #6999
    Enekelj jobban :)
  • Fizzi
    #6998
    Valaki megmondaná nekem, hogy mit keres még itt Baricz Gergő? Hogy lehet ilyen fosul énekelni, de most komolyan.

    Roppant gagyi az idei X Faktor.
  • bakkerman
    #6997
    következő 2 kieső a "rock"tenors,és kováts vera,ez a legvalószínűbb
  • BaliBoy
    #6996
    Elég cink, hogy a saját száma tulajdonképpen mindenki más szájából jobb... :)) (IHM, Kesh, 5 éves terv :))...)
  • Dean Winchester
    #6995
    jaja érdekes , és ez az mikor valami tök véletlen jön össze :D
  • kOrGLYDAD01
    #6994
    Én is...
  • IXEMGabeo
    #6993
    én Muri Enikő, Tarány Tamás és Baricz Gergő döntőt jósolok...
  • kOrGLYDAD01
    #6992
    Kedves fórumozók!

    Alexa egy nagyon közeli ismerőse vagyok :), és nem elfogultságból írom de múlt héten gondolkoztunk el egy igen érdekes dolgon azután, hogy Alexa kiesett! És, hogy mi az, most leírom. (Talán igaz?)

    Emlékeztek még arra, mikor meglett a 12 legjobb énekes, és megmutatták a kisvideókat, bemutatták a versenyzőket a műsor elején?

    Nézzük, csak meg, hogy milyen sorrendben mutatták meg a versenyzőket:

    - Geszti Péter és a csapatok:
    1) Az Ikrek (Kiestek...)
    2) Az Apollo 23 (Kiestek...)
    3) Rocktenors (még bent van...)

    - Keresztes Ildikó és a fiúk:
    1) Demes Tamás (Kiesett...)
    2) Lil C (Kiesett...)
    3) Baricz Gergő (még bent van...)

    - Malek Miklós és a 25 éven felüliek:
    1) Gyurcsik Tibor (Kiesett...)
    2) Kocsis Tibor (még bent van...)
    3) Tarány Tamás (még bent van...)

    - Nagy Feró és a lányok:
    1) Bagosi Alexa (Kiesett...)
    2) Kováts Vera (még bent van...)
    3) Muri Enikő (még bent van...)


    Ha megfigyelitek, szerintem lehet látni egy sorrendet!
    Sorban esnek ki a versenyzők akiket mindig először mondtak...
    Eddig minden héten bejött....

    Ha így folytatódik, akkor jövő héten Rocktenors, Baricz, Kocsis és Vera lesz gondban....

    Érdekes....
  • Dean Winchester
    #6991
    ha Tarány és a rocktenors kiesik lehet nem is fogom nézni :D vagyis fogom de én főként tarány miatt néztem
    lil. c nekem meg tetszett , lehet utálni de én vállalom ,hogy bírtam , érdekes hangja van :D
    szóval kár h kocsis jutott tovább..
  • cargame
    #6990
    Azt, amit az Apollo 23 :D:D
  • Dean Winchester
    #6989
    demes mi a faszt keres a színpadon?
  • cargame
    #6988
    Mindegyik zsuritag elismerte, h kinek van sokkal jobb hangja. Ennyi. Fero erezte belul, h hatalmas nagy kib@szas lett volna Kocsist kiteni. Ennyi