26
  • pauly
    #26
    Ha jól tudom,akkor eredetileg Tom Sellecket akarták a szerepre.Vagy legalábbis ő is a lehetségesek között volt.Van is egy rész a magnumba amikor beöltözik olyan ruhába mint indy,meg ostorral hadonászik mindig benne
  • winnie
    #25
    biztos, hogy nem. nyilván a lentit a "tisztelet a kivételnek" figyelembe vételével kell érteni. van, aki fiatalon is rajong, más öregemberezik.
  • keridenes
    #24
    Ebben én nem vagyok biztos. Én csak 15 vagyok, és hatalmas Indy-fan, nem röhögtem a 4-en, a 3-at sokat láttam kiskoromban, és nem én vagyok az egyetlen ilyen.
  • winnie
    #23
    " A rajongók nem egy új Fiatalúrt akarnak látni, hanem akit gyerekkorukban a tv-ben/videón láttak."

    szerinted nem nőtt fel azóta pár generáció, akik már nem látták gyerekkorukban fordot az indy-ben? ők azok, akik megnézték az indy 4-et és röhögtek, hogy egy jó karban lévő hatvanas mit keres a filmben, amikor ott van shia labeouf. a rajongók ma már 30 fölé kerülnek, nem ők a célcsoport.
  • b3nnyr4y
    #22
    Az Indy-széria a valaha készült legjobb kalandfilmsorozat. Hangulatában veri az összes mostani kalandfilmet. Harrison Ford nélkül meg felesleges ezt a szériát folytatni. A rajongók nem egy új Fiatalúrt akarnak látni, hanem akit gyerekkorukban a tv-ben/videón láttak.
  • shenmuedc #21
    Hát ez a fasziban én semmi Fordosat nem vélek felfedezni.
  • xido
    #20
    Én meg évekkel ezelőtt lepődtem meg nagyon egy eléggé ismeretlen színészen..a Drágám a kölykök összementekből készült tévésorozat,abban vette át Rick Moranis szerepét..és ott dobtam egy hátast,mennyi Harrison Fordos vonása volt..
    Nem linkelek képet,keressetek rá gugliban,mert van ami nem igazán..van ami meg döbbenet..Peter Scolari a neve...egyet mégis engedjetek meg..

    Peter Scolari
  • m minnifield
    #19
    quaid hasonlít, de 58 éves, ennyi idősen ne legyen új indy. akkor már nathan fillion?
  • m minnifield
    #18
    angol akcentus??? az milyen??? angol nyelvben angol akcentus? amerikai, az igen, de angol???
  • Chocho
    #17
    Szerintem is erről volt szó. Az SP nem filmeket, hanem társadalmat kritizál.
  • Axlkenobi
    #16
    Amúgy mókás eljátszani a gondolattal, hogy ha nem Ford, akkor ki lenne jó Indy szerepére. Persze "cserének" nem, hanem ha eredendően más játszotta volna a karaktert. Én személy szerint Dennis Quaid-re tenném akkor a voksomat, szerintem benne megvan az a csibészes lazaság, ami Harrisonban is.
  • Axlkenobi
    #15
    Örülök a hírnek, számomra a Kristálykoponya a második kedvenc a sorban a Kereszteslovag után. Nekem LaBeouf-fel sem volt semmi bajom, szerintem nagyon jól hozta az '50-es évek greaser figuráját, a fésűs poénjai pl. zseniálisak voltak.

    Az új részt tehát nagyon várom, természetesen csakis Harrison Ford főszereplésével, más szóba sem jöhet.

    A South Parkos poén: az nem tudom feltűnt-e másoknak is, hogy az SP valójában mindig kifigurázza az embereket, legyen szó bármiről. Amikor ott a "megerőszakolták Indy-t" szöveget szó szerint mutatták, akkor nagy valószínűséggel inkább azokon köszörülték a nyelvüket, akik lépten-nyomon sírnak valamelyik film miatt, hogy "brühühü, megerőszakolták a gyerekkoromat, összetörték az álmaimat, most csendesen sírok egy kicsit a sarokban..."

    Szóval az a poén szerintem inkább ennek a viselkedésnek szólt, mint magának a filmnek.
  • winnie
    #14
    meg nem mintha nem tudna angol amerikai akcentust csinálni.
  • sandor8206
    #13
    4. rész egyértelmúen a legygengébb rész, de még így is alázta a mostani kalandfilmeket, szóval 5. is simán várós, sőt a 6. is :-)
    HF=Indi, ennyi!
  • Chocho
    #12
    Abszolút nem lenne neki való. Vagy Ford, vagy senki, én azt mondom. Mint Han Solo...

    Mellesleg a 4. rész szerintem tök rendben volt. Akik nyafogtak, azért tették, mert az idő múltával teljesíthetetlenné nőttek az elvárások. A korábbiak is sima B-filmek voltak kellemes rendezéssel és sok humorral, nem mélyenszántó művészfilmek, amiket olyan kurvára komolyan kéne venni. Jöhet az 5, én várom.
  • ADAMEX9
    #11
    Igazad van! South Parkban sikerült megvédeniük, de szerintem a való világban tehetetlenek vagyunk. Ismét meg fogják erőszakolni Indit.
    Aki nem érti: South Park S12E08
  • davidka003
    #10
    "Clive Owen? Haggyámá! A buzi brit akcentusával?"

    Az emberek 90%-a úgyis szinkronnal nézi az meg tök jó szerintem.
  • Ender Wiggin #9
    Harrison Ford = Indiana Jones. Ezt Spielberg is tudja. Nem kell reboot, ha Ford öreg, és már nem vállalja, akkor abba kell hagyni. Amíg viszont bírja, hajra!

    Clive Owen? Haggyámá! A buzi brit akcentusával?
  • winnie
    #8
    hmm, nem is rossz ötlet, tetszene. bár van egy olyan érzésem, hogy sokan végleg összeomlanának, ha nem hf lenne.
  • nessboth
    #7
    Én azt is elfogadnám, ha már más lenne Indiana Jones, én pl kifejezetten örülnék, ha Clive Owen kapná fel oldalára az ostort és fejére a filckalapot...
    Shia meg inkább esetlen komikusfigura egyáltalán nem heroikus alkat!
  • cylonflatus
    #6
    Nekem inkább az a meglepő, hogy H.Ford tér vissza az 5.-re... majdnem biztos voltam, hogy a 4.-el előkészítették a terepet ennek a Shia gyereknek, az öreg meg max egy cameo erejéig ugrik majd be. Megnyugodtam. gabeei meg monnyon le!
  • JeD
    #5
    Nem kerülhetne esetleg elő Indy egy másik zabigyereke? Ezt a majmot (bocs, "Merhahúst") meg lenyelhetné egy homokféreg.
  • winnie
    #4
    a kis akaratos kisgyerek. őt nem érdekli, hogy sokakat érdekelne a film. ha neki nem kell, akkor nem az a megoldás, hogy nem megy el megnézni, hanem az, hogy ne is készüljön el. jaj.
  • gabeei
    #3
    Harrison Ford, mint Dr. Jones? Megint? Nem, volt szánalmas már a 4ben is? Atya ég, Spielber-papának tényleg nincs ötlete úgy látszik. Vagy csak a nagy pénzre hajt? Ez esetben Eric Cartmennek adnám át a szót: "Spielber zsidó, Lucas zsidó, Kyle zsidó..." Hagyjanak már ilyen Indie 5-el a picsába. Vagy ha ennyire tetszik neki ez a régészes-kincsvadászos ötlet, akkor indítson vmi új sorozatot, új névvel, új szinésszel, szegény Solo kapitányt meg hagyják békén. Leave Harrison Ford alone!
  • Reg5
    #2
    Ezt is elcseszik a családos dologgal?
  • gErIbÁ
    #1
    "szörnyű kritikákat kapott"? lehet hogy nincs olyan jó mint a régi indik de manapság ilyen jó kalandfilmet nem nagyon csináltak!