1710


  • JonasSandor
    #1710
    Csomó netes játékot bezártak már.
  • Botond #1709
    RIP!
  • LoSA
    #1708
    Tényleg? De kemény... Mondjuk egy jó ideje már én sem játszom vele, de mindenesetre sajnálom, mert régen nagyon jókat játszottam vele. :)
  • NIBI
    #1707
    Hát pedig én eljátszogatnék vele még. Sajnos csak mostanában találtam rá, de eszméletlenül tetszik, totál beleszerettem, ilyet még játékra nem mondtam. :P Ez a ráncfelvarrás nagyon ráférne az eredeti Age of-ra is... És a küldetések hatalmasak! Nagyon változatosak és minden egységre kiterjed, egy tutorial ehhez képest semmiség. :)
    Nekem elnyerte a tetszésem, ezek után az eredeti Age elég uncsi... Meg olyan marha kicsi benne minden. :S
    Tudtok mondani még jó stratégiákat? Ha ez bezár valamire váltani kell. :P
  • Botond #1706
    Idén júliusban szűnik meg.
  • donatus13
    #1705
    Kifejtenéd bővebben ? akkor szűnik meg vagy tavaly júliusban volt úgy ,hogy megszűnik ?
  • Botond #1704
    Csak júliusban.
  • NIBI
    #1703
    Hát ez él és virul. :)
  • donatus13
    #1702
    Nem úgy volt hogy megszűnt a játék?
  • NIBI
    #1701
    Ha van valami cuccom amit coins-ért eladnék akkor azt hogy kell megtenni? Addig eljutottam hogy a cuccoson jobb gombbal beteszi eladásra de aztán nem történik semmi. Mit kell még tenni vagy mivan? :)
  • NIBI
    #1700
    Szerintem csak 1 verzió van. :)
    http://ageofempiresonline.com/en/rts
  • Pocokmarci
    #1699
    Hali.
    Tudna valaki küldeni egy linket ahol letölthetnék egy olyan verziót amivel multizni tudok ismerősömmel?! Vagy tökmind1 milyen verziót szedek le?
  • NIBI
    #1698
    Ja "a"-val, tehát Zoltan.
  • NIBI
    #1697
    Sziasztok.
    Aki nyomja a progival vegyen föl havernak, úgy zúznék együtt, vagy egymás ellen. :)
    Niebel Zoltán néven vagyok fent (asszem). :)
  • willie83
    #1696
    Udv.
    Regebben jatszottam a jetekkal. Most ujra elo szeretnem venni es lattam, hogy steam-rol is le lehetne tolteni de nem enged letolteni.
    Ez a hibauzenet jelenik meg:

    Hoppá, sajnáljuk!
    Hiba történt a kérésed feldolgozása közben:

    Ez a tétel a te régiódban jelenleg nem elérhető.

    Van valami otletetek mitol lehet?
    A marketplace-rol toltom le akkor mukodik.
    Koszi.
  • zsoltika841230
    #1695
    köszi...
  • bon
    #1694
    Nem lehet első szintről kezdeni, alapból 20-as szinten indul a nép, mert Pro civilizáció.
  • zsoltika841230
    #1693
    sziasztok. Norse várost szerettem volna csinálni és egyből a 20as színtre rakott. Kérdésem: hogy lehet előröl kezdeni? remélem valaki tud segíteni. köszömöm....
  • bon
    #1692
    Érdekes de nagyon sok embernek magától sikerült ez. Account átvátást meg nem kell csinálni, nekem is USA régióm van.
  • cikasz
    #1691
    köszönöm, de ott rohadjon meg a microsoft ahol van. Nem vagyok hülye, de ennél bonyolultabban már meg sem oldhatták volna. Menjek ide meg oda meg a marketplace-re de az MS accountomat nem engedi átváltani egyesült államokról. Átirányit ide meg oda, meg xbox account meg faszom.
    Hülyék ezek játsszon a szarjukkal aki akar.
  • bon
    #1690
    Talán ez segít: link
  • cikasz
    #1689
    Sziasztok. Gondoltam megnézem ezt a játékot, letöltöttem, de belépésnél folyton valami product key-t akar tőlem a live.
  • bon
    #1688
    visszaigazoltalak
  • ARN11
    #1687
    felvettelek livo-on.
  • bon
    #1686
    Nyugodtan, csbon néven találsz.
  • ARN11
    #1685
    Felvehetnélek barátnak, csak, hogy tudjak küldetést csinálni a városodban?
  • bon
    #1684
    Ha mindent költöztetni akarsz akkor a transfer menüpont is kell.
  • ARN11
    #1683
    Én csak arra mentem rá, hogy chose realm. nem arra kell?
  • bon
    #1682
    Chose realm is átlett állítva? Mert ha nem akkor átkell rakni a szeverrel azonosra.
  • ARN11
    #1681
    Pedig áttettem és eltűnt minden..
  • bon
    #1680
    Nem kell újrakezdeni.
  • ARN11
    #1679
    Sziasztok!

    Valaki aki aktívan játszik még maraton szerveren, fölvehetném barátnak? Ha átteszem a szervert másik helyre akkor újra kell kezdeni mindent?
  • jumpika
    #1678
    Köszi a tippet! 40-es néppel próbáltam alliance pont gyűjtésre, az xp lényegtelen, úgyhogy 3 társat is beraktam magam mellé - biztos ami biztos :) - így működött simán. Majd kipróbálom nem maxos néppel is az egy társas verziót. Köszi a tippet!
  • r4pt0r
    #1677
    Ha a legnehezebb fokon akarsz skirmisth tolni, pl a pontok miatt:

    Velünk: 1db görög K. A. (nem emlékszem a pontos nevére :D)
    Ellenség: 4db legnehezebb celtic Village Elder
    Pálya: Black Forest
    Nyerés: Wonder
    Fejlesztések, épülettechnikák: minden ami csökkenti a nyersanyag igényt, csökkenti az építési időt, és növeli a falusiak hatékonyságát.

    Max 50 embert építesz, semmi egységet, és csak szeded a nyersanyagot, az esetek 95%ban mindig a társad támadják, és be tudod fejezni a wondert, még ha el is kezdik hamarabb építeni ez ellenségnél, nincs gond nagyon lassan épül náluk.
  • jumpika
    #1676
    Melyik lehet a leggyengébb nép+vezető párosítás skirmish-ben?
  • kozi001
    #1675
    Kicsit lehet h kevesebben fognak játszani valószínűleg egy idő múlva.

    Bár legalább akkora "nerfelés"/"agyonbalanszolás" sem lesz, mint pl a summer update-nél!
  • foldi6
    #1674
    köszi szépen
  • bon
    #1673
    Rákattintasz a képernyő felső sorában lévő alapanyag listára. De lennie kell market-nak is építve a pályán.
  • foldi6
    #1672
    sziasztok,
    az age of empire online-ban, hogy tudok hűbért (tribute) küldeni a szövetséges szomszédjaimnak? köszi előre is a válaszotokat
  • bon
    #1671
    Attól kezdve, hogy EP pontokért adták a tartalamkat nem csoda, hogy nem éri meg fejleszteni. Kezdetben még 5000ft-okat fizettem ki a népekért, most meg már ingyen kapom pontokért mindet. Sosem értettem, ebben mi éri meg nekik.