45
  • [HUN]Crassus
    #45
    sztem menj a sarokba és gondold át újra az életed.....
  • winnie
    #44
    gondolom, mert nincs fix forgalmazója a filmnek. nem nagy stúdió gyártotta és ilyenkor egyéb utakon kell megszerezni a jogokat. az egyéb út pedig olykor göröngyös.
  • Darth Sith
    #43
    Valaki árulja már el, miért csúszik itthon ennyit a premier..?? :(
  • Zoliz
    #42
    Ez a film majdnem a nullával egyenlő. Sajnos. :(
  • Zoliz
    #41
    na épp most nézem a filmet, eddig érdekes...
  • nessboth
    #40
    HAHAHAHAHA, de hülye vagy.....de igazad van!
  • Laza
    #39
    Várom ezt a filmet, mert ebben a műfajban manapság semmi nincsen a mozikban.
    Mondjuk valószínűleg ahogy látom ezt sem moziban fogom először megnézni (még dátum sincs), hanem inkább otthon 1080p-ben :)
  • pokolfiu
    #38
    ha abból indulunk ki hogy szószerinti fordításban felhasználhatóak, vagy feláldozhatóak, esetleg leírhatóak, akkor azt kell mondjam, hogy a halálos túlélőbrigád nem nyerő... :) kíváncsi leszek , hogy egyáltalán magyarosítják e a címét...
  • winnie
    #37
    biztosíthatlal = biztosíthatlak
  • winnie
    #36
    "Az a baj, h sok filmből már blurayripet lehet nézni, mire eljut itthon a mozikba."

    ez nem tudom mennyire igaz, de arról biztosíthatlal, hogy nagyon kevés filmből lehet brripet nézni, mire eljut itthon moziba.
  • henrikk001
    #35
    "Attól ugyanis, hogy végigszenvedtem egy moziripet a hányingerrel küszködve"

    Az a baj, h sok filmből már blurayripet lehet nézni, mire eljut itthon a mozikba.
  • willcox
    #34
    "a Schwarzenegger,Stallone,Willis jelenet simman meg eri a mozijegyet" - ezt én nem erősítem meg. Nagyon rövid ideig tart az a jelenet, annyit egy mozijegy ára nem éri meg. De a többiért annál inkább.
  • djstefi
    #33
    igazi akcio film igazi sztarokal! ebben nincs puszi meg pacsi , sem lonyal sem szeretlek/szeretsz nyalas szoveg.ezt a filmet a haverokal nezed meg jeghideg sorrel a kezedben. ez igy jo ahogy van. egyetlen "rosz" a filmben, hogy tul rovid ;)
    P.S a Schwarzenegger,Stallone,Willis jelenet simman meg eri a mozijegyet.
  • winnie
    #32
    nem kell ide kanál, a film csak egy példa volt arra, hogy akad olyan, hogy az ember vár az alkotók és a résztvevők miatt egy filmet és nem jön be neki, s hiába van intellktuális tartalma valaminek, ha az nem jó. viszont, ha téged nem ért még hasonló csalódás, akkor annak csak örülhetsz. nyilván sokaknak tetszett a film, másoknak meg nem, de szerencsére nincs tőle fóbiám, mint sokaknak a sikeres és elismert filmektől:)

    viszont, ha az említett két akciófilm érdekel csak, akkor nyiss és ne csak az erősen bereklámozott képviselőit várd a műfajnak, hanem a kevesebb pénzből készítetteket. igazi kincsek található a mainstream árnyékában.
  • opeca
    #31
    Hát szerintem meg pont a Kick-Ass egy baromság, a tipikus bárgyú hálivúdi kényszeres mozi.
  • Silenzio
    #30
    Most nekiállhatnék papolni, de nem fogom, vagy van kanalad hozzá, vagy nincs. Kiváló példa a Volt egyszer egy Mexikó. A Desperado egy jó popcorn, a Mexikó már-már zseniális film. Más kérdés, ha nincs kanalad, nem láthatod az intellektuális tartalmat, ha eksön múvira vágysz. Akkor csak zagyvaságnak hat. Amúgy te honnan veszed, hogy a forgalmazók nem akarják bemutatni az Expendables-t?

    P.S. Nolan agyonhype-olt Eredete szerintem nagyon "bávatag". Vagy én csömörlöttem meg a vérkomolynak szánt (nevetségesen pökhendi és hivalkodó, emellett szánalmasan gagyi) holivúdi filmektől, vagy ebben az évben úgy döntöttem, itt az idő elengedni magam? Valszeg mindkettő. Idén csak egy jó filmet láttam, a Kick ass-t, és mindössze az Expendables-re és a Machetére vagyok kiváncsi. Slussz.
  • nlght
    #29
    Kíváncsi vagyok, hogy a balf*sz magyar "szinkroncímkitaláló" emberke, mivel fog kijönni. Halálos Mészárlás? Kemény Kommandó? Halálos túlélőbrigád? Biztos, hogy valami gyökérség lesz...
  • willcox
    #28
    Azt csinálja :)
  • winnie
    #27
    szó se róla, én is bennük bízom, de ezért hoztam fel másik rodriguez filmet, amiben ott volt depp meg trejo meg pár jó arc. bár lehet, hogy csak én vártam túlzottam azt. most azért visszafogottabb vagyok.
  • Matte
    #26
    te mindehol ott vagy bazmeg?

    húzál dolgozni a picsába
  • willcox
    #25
    Nem hinném, hogy csalódnék a filmben. A színészeket is és a rendezőt is kedvelem.
  • opeca
    #24
    Hát nem kellett volna mert a Predators a leggyengébb láncszem...
    Irgalmatlan szar film, DVD kategória, talán...
  • opeca
    #23
    Hát én is valahogy úgy érzem, amióta hallottam erről a filmről, hogy itt inkább a sok név és a nosztaliga-feeling adja el és nem a tartalom.

    De hát a nosztaliga is olyan, hogy én azért a tucat-akciófilmeket a 80-as 90-es évekből nagyon nem sírom vissza.
  • winnie
    #22
    előre eldöntötted?:) anno én is a volt egyszer egy mexikónál, aztán a végeredményért nem voltam oda. hiába van egy filmben jó 2 vagy 5 vagy 20 perc, ha nem működik 90-ben.
  • Lame
    #21
    Sajat magadat cafolod meg. Ugyes.
    "Ha jó a film, természetesen."
    Tehat a rossz filmeknel mar mindenkepp csokkenti a nezoszamot a mozikban.
    Ha nem adjak le a filmet azelott, hogy kijonne HD-ban akkor szinte mar alig van eselye, hogy moziban nezzem mivel otthon jobb minosegben tudom. Akkor van meg nemi, ha 3D-s vagy digit a moziban.
  • willcox
    #20
    A film jó (már láttam kétszer). A két agyonhájpolt filmet (avatar és eredet) simán veri. Ami még majd jó lesz, az a Machete.
  • Inquisitor
    #19
    Dolfinank olyan feje van a képen, mint a Doom játék főhősének, amikor már kissé rosszul áll a szénája. :)
  • kalapos01
    #18
    Már meg is volt. És tényleg nem rossz. Egynek simán elmegy.
  • koschwarz
    #17
    valószínűleg zsigeri szórakoztatást fog nyújtani a film. mindent mást lecarok.
  • immovable
    #16
    Majd letöltjük.
  • vg
    #15
    Én nem nézem moziban, mert úgyis lesz egy extended verzió is DVD-n.
  • bmw
    #14
    Tuti nezos...
  • Szemjuel
    #13
    simán felkeresném az első multiplexet azért hogy ezt megnézzem! és így van vele az összes ember az én korosztályomból! ha lesz vetítés sztem összeszedek 20-30 embert és együtt meglessük
  • AZTA
    #12
    Én is mondom hogy a julia roberts-es film tuti egy nyálas szar, és a nő is már elég vénlány meg stb de attól még nem szavazok rá hogy szar :D
  • bippo
    #11
    A fórumhozzászólásokból pedig úgy tűnik, hogy nagyon sok olyan ember van, aki nem szereti a filmet, nem nézné meg, ezt mégis kinyilvánítja. Ők valószínűnek szavaznak is.

    endrev: eléggé általánosítasz a Te preferciáidra építve. Én pl. nem nagyon nézek meg filmet többször. Újat biztos nem, max. évek múltán.
    (ahogy játékot sem szoktam többször végigjátszani.) Ez alapján mondhatnám, hogy minek egy filmet többször megnézni, de nem mondom, mert tudom, hogy sokan mégis képesek többször megnézni.
  • AZTA
    #10
    Mi van akkor ha letöltöm, megnézem, tetszik , pénzem is lenne rá, de mégse megyek el moziba megnézni/ vagy elmegyek de akkor már inkább olyat nézek meg amit még nem láttam?

    Sőt, elég sok olyan ember van szerintem, aki egyszer megnéz valamit, és utána hetekig hónapokig nem nézi meg megint mert egyszerűen emlékszik rá mi volt benne, vagy csak beleteker a jó részhez :D
  • endrev
    #9
    A moziripek letöltése sem érinti a mozizást, legfeljebb a magányos mozizókét, akik kevesen vannak. Attól ugyanis, hogy végigszenvedtem egy moziripet a hányingerrel küszködve, még elmegyek a haverokkal együtt moziba ugyanarra a filmre és jól érezzük magunkat.

    Ha jó a film, természetesen.

    És ez persze nem winnie-nek szól, hanem a forgalmazóknak, hogy ne cidrizzenek. A mozirip miatt legfeljebb az nem megy el moziba, aki amúgy sem menne el, mert nincs barátnője/pasija, ezért nincs kedve egyedül mozizni (persze statisztikailag értve), vagy nincs pénze rá. Tehát a mozirip kárt nem okoz. Ugyanígy a DVD-rip sem. Statisztikailag elenyésző hányad hívja össze a haverjait hogy megnézzenek együtt egy letöltött dvdripet egy közös moziest helyett, és ott is inkább anyagi okok húzódnak meg a háttérben.

    DVD-eladás: Az extrák miatt úgyis megveszem a filmet DVD-n, vagy nem, de akkor azért, mert nincs rá pénzem. A B és C-kategóriás filmeket meg úgyse veszem meg, legfeljebb kikölcsönzöm. A legtöbb letöltésnek tehát tényleg nincs hatása a fogalmazásra, ahogy azt a jelentések egy része ki is mondja.
  • endrev
    #8
    Nem értem mi értelme van a szavazásnak, cseppet sem reprezentatív. Azok akik nem néznék meg a filmet, vagy-vagy
    1. rá se kattintanak a cikkre
    2. rákattintanak, de nem foglalkoznak a szavazással.

    Ez minden szavazásra vonatkozik az SG-n, függően persze a feltett kérdéstől. Ha pl. lehetséges véleményeket kérdeznének azoktól, akik már látták (volna) a filmet, akkor az már reprezentatívabb.

    Én mindenesetre már csak a kuriózum miatt is, és Stallone kitartása iránti tiszteletből meg fogom nézni, bár nem tartom kizártnak, hogy igényes emberként megbánom... :)
  • trabiubi
    #7
    A Predators premierjét is csúsztatták a VB maitt, úgyhogy magyarországon ez nagyon nem egy meglepő jelenség...
  • winnie
    #6
    "Aztán ne jöjjenek sírni a forgalmazok, hogy a warez igy, warez úgy, "

    nem szoktak sírni a forgalmazók. csak mindig van valaki, aki jelentőségteljesen bekommenteli, hogy sírnak. ld. most te. miért sírnénak? pontosan ismerik a warezjelenséget. és tudják, hogy a mozis bevételet közel sem érinti annyira, mint azt a warezelők szeretnék hinni. (más kérdés, hogy ha itthon moziba került volna csütörtökön, akkor a szinkronos-kamerás rip az év egyik legnagyobb letöltésszámát produkálta volna. nesze neked, forgalmazó:)

    (a fentiektől eltekintve, szerintem nézz utána annak, hogy miért nem kerül a mozikba a film. vagy komolyan felmerült benned az, hogy azért nem, mert direkt később akarják bemutatni?)