10317
  • SLICK
    #174
    3-ban egyértelműen a Nekromanták, de az 5-ben is hozzájuk húzott a szívem. A lovag kihagyását én is sajnáltam, viszont a kaszás sem egy rossz egység.
    Egyébként az 5-ben a sárkányok kidolgozottsága nem igazán tetszett, jobb lett volna vmi más kidolgozottságban.
  • Murder3
    #173
    a játék összes lényére értettem h 1 speciális képességet kapjon.
    ezt hiányoltam az 5-ből.
  • Murder3
    #172
    a lidérc és a lich különösen szépek voltak
    a zombi hát jó h nevet változtattak neki.
    csonti is jól mutat.
    szellem is bár ott inkább a továbbfejlesztett néz ki jól.
    Vámípír is jó bár a modelje személy szerint nem tetszik.

    a csontsárkny meg borzalmas a szellem sárkány meg annyit javít h az áttetsző de kb az is úgy néz ki mint egy roncs.
  • Murder3
    #171
    átvitt értelembe értsd.
    kb úgy néz ki mint egy rozoga széteső szerencsétlenség+gyenge is.
  • Gurren
    #170
    nekem crossbowman volt a kedvencem
  • jazzy
    #169
    3ban tower 5ben az emberek, nem emlékszem a nevére imádtam a griffint meg a lovagot
  • Grove4
    #168
    A III-ban a titános vár, a Tower, az V-ben meg a Sylvian.
  • Pio
    #167
    Jól emlékszel.
  • Fantusz
    #166
    Furcsa elvárás egy élőholttól, hogy szép legyen...

    Csontváz, zombi, szellem, vámpír, lich, lidérc bizalomgerjesztő szépség volt, csupán a csontsárkányok voltak ocsmányak, rémesek?

    Azon se kell különösebben lovagolni, hogy egyik-másik lény kaphatna esetleg még több, jobb képességet, a kiegyensúlyozottságba belefér az, hogy a necronak a csontsárkánya gyengébb ugyan, viszont a lidérc a legerősebb negyedik szintű lény, a necro hős speciális képességeit pedig még nem is említettük.
    Necromantát nem a szépség miatt kedvelik sokan, hanem a képességei miatt: serege harcról-harcra növekszik, erősödik, egyetlen necro lényt sem neveznék be szépségversenyre.
  • Pio
    #165
    Nekem a 3-ban a Castle és a Necropolis voltak a kedvencek, szóval azok már benne lesznek a 6-ban. :)
    Az 5-tel nem játszottam annyit, hogy legyen kedvencem. :(
  • r4pt0r
    #164
    3ban nekem necro volt a kedvenc, de 5ben már nem mert kiszedték a lovagot, és a sárkány is elvesztette az öregedő spellt ha jól emlékszem.
  • Grove4
    #163
    Ti a III-ban és az V-ben milyen várral toltátok, melyik volt a kedvenc? :)
  • Grove4
    #162
    V - Várak
  • Pio
    #161
    Ja boccs, én még nem láttam azt a hozzászólást. :)

  • Murder3
    #160
    régi neve az de én az V-be nem dungeonra emlékszem.

    Elég erős vár volt.
    Remélem a nekrók kapnak szép új utolsó lényt mert a csontsárkány iszonyúan ocsmány.
    meg nem értettem a szellem dragon miért nem kapott olyan képességet mint a szellem...
  • Grove4
    #159
    ÁÁÁÁ a Sylvian nagyon hangulatos

    De nem értem miért linkelted, ezt vágom én, szerintem nem erről beszélt Murder3
  • Pio
    #158
  • Pio
    #157
    Először azt mondtam, hogy elképzelhetetlen, hogy ne legyen belső nézet és az nem is heroes lenne, délelőtt már úgy voltam vele, hogy elképzelhetetlen de végül is nem veszítene vele olyan sokat a játék, most már, pláne hogy felhoztad a képet kezdek én is esélyt látni arra, hogy nem lesz vár nézet, de ahogy lentebb kifejtettem, nekem annyira nem is fog hiányozni. Azért szomorú leszek miatta, de nem riaszt el a játéktól a dolog.
  • Grove4
    #156
    Az melyik is, most hirtelen nem ugrik be, rég játszottam vele :)
    Dungeon? Az tényleg elég gány volt, meg sötét.
  • Murder3
    #155
    a dark elfek voltak ocsmány várba bár ott pl a legelső egység nagyon szopatós volt fejlesztve..
  • Murder3
    #154
    de ha lenne benne belső nézet akkor tuti belülről mutatták volna, én nagyon nem hiszem h lesz benne belső nézet.
    Az meg h kívülről látszanak majd az épületek abszolút erre enged következtetni.
  • Grove4
    #153
    Az V-ben a Sylvian volt a kedvenc váram, nagyon jól megcsinálták, a Hunterek meg a duplasebzéseel kaszaboltak.
  • Murder3
    #152
    végre ténylegesen a halálból fog 1 nekromanta táplálkozni.
    elvileg minél több halott van úgy kéne a nekróknak eggyre erősebb és hatalmasabb erejűeknek lenni.
    bár multi balansz miatt nem hsizem h teljesen megkapják ezt a erőmódosító harcmodort.
  • Pio
    #151
    Annak az ablaknak a tetején ott van a "convert town" felirat ami ugye azt jelenti, hogy ez az átalakítási menü. Lentebb jelzi, hogy hányas szintű lesz az átalakított épület és hogy melyik "különleges" épületek lesznek benne megépítve.
    Persze nem állítom, hogy nem egy ehhez hasonló menü lesz az egész vár reprezentálására is, de a képen a konvertáló ablak látszik mindenképp.
  • Murder3
    #150
    ez is egy jel arra h nem lesz belső nézet.
    az 5-be sztem elég hangulatos volt, bár ott volt 1-2 ötlettelen.
    de a sylviannak pl nagyon jó volt.
  • Andrews2007
    #149
    Én most végeztem ma a 5. rész kampányával ott multival kezdtem és nem fordítva mint előtte. :) Jó volt de a sztori felemás minőségű lett.

    Jó hír hogy 22.-éig kint lesznek a GamesComon a heroes VI-os fejlesztők. A Heroes Community fórum főbb tagjai pedig meg akarják majd interjúvolni őket a Heroes fan bázis fő kérdéseivel kapcsolatban. Pl Lesz e város nézet stb. :)
  • Murder3
    #148
    ha jól megnézed azt a képet amit korábban asszem te linkeltél...
    ott van 1 olyan lehetőség h convert town ez ugye eggyértelmű és alatta kis körökbe az épületek és ott 1 csomón lakat van ami azt jelzi hogy az még nincs megépítve.

    ez gyakorlatialg sztem már tuti h nem lesz.
  • Pio
    #147
    Az utolsó 2 résszel nem sokat játszottam, de annó abszolút nem látszott meg kívülről minden fejlesztés, csak a fő fejlesztések.
    Annyit már tudni lehet, hogy ebben a részben minden egyes fejlesztés látszani fog a váron kívülről is.
    Továbbá egyértelmű, hogy csökkenteni akarják a várak súlyát a játékban. Gondolom ez összefüggésben van azzal, hogy a várakhoz lesznek kötve a bányák. Szerintem több várunk lesz és nem lesz olyan nagy dolog, nem lesz sorsdöntő egy vár elvesztése/megszerzése.
    Ezzel összecseng az is, hogy kiveszik a várakból a speciális épületeket, csak 2-3 darab lesz népenként és ezek inkább külön fognak megjelenni a térképen.
  • Grove4
    #146
    Én már megszoktam, amikor szépítgetted , fejlesztgetted a váradat, és az meglátszott rajta, szerintem nagyon jó érzés, mellesleg, akkor egy "szürke" ablakban fogjuk vásásrolni az épületeket, és a lényeket? :S
  • Pio
    #145
    Azért azt tegyük hozzá, hogy ezt továbbra is annyira alapozzuk, hogy egy német preview-ban volt valami ilyesmi. :)
    Mondjuk az elég ciki, hogy lassan 2 napja ezen vergődik az egész közösség és semmi hivatalos válasz nincs az ügyre. Valaki ki is verte épp ezen a balhét a Heroes Community fórumán, ahogy néztem. :)
    Főleg azért ciki ez, mert minden nyilatkozatban vagy ötször elmondják, hogy nekik a community az első. :)
  • szucsy89
    #144
    azért az túlzás h egyik lényege...semmi szerepe nem volt, csak annyi h szép:D
  • Grove4
    #143
    LOL, nem lesz belső nézet? Kb. a Heroes egyik lényege a vár alakítása, ami a vár külsején is megjelenik, ha ezt nem teszik bele, csalódni fogok,amúgy is, meddig tartana megcsinálni?
  • syberia2
    #142
    remélem az 5. az academy lesz:)
  • Pio
    #141
    Kotakus cikkből a fontosabb infók:

    - ők is hangsúlyozzák, hogy sokkal hangsúlyosabb let az RPG része a játéknak
    - a hősünkkel a fejlődés során majd választhatunk egy "advanced class"t, tehát specializálhatjuk
    - teljesen szabadon alakíthatjuk majd a hősünket, nem lesz előre eldöntve, hogy mit fog tudni, mik lehetnek a képességei, mi alakíthatjuk a saját kedvünk szerint
    - megmaradnak a faji speciális képességek
    - a sztori szerint meghal egy király és az ő 5 gyermeke harcol a trónért, ez adja majd az 5 népet. Köztük lesznek a haven, a nekromaták, a démonok, máshol olvastam, hogy az elfek, az ötödik pedig egyelőre nem ismert.
    - megválaszthatjuk a karakterünk nemét és hogy a Might vagy a Magic irányában szeretnénk fejlődni. 30 szint lesz a játékban.
    - ismét hangsúlyozzák, hogy nagyon különbözőre szeretnék szabni az 5 népet. Ha ez tényleg sikerül, akkor szerintem jobban is járunk 5 teljesen különböző néppel, mint 10 kinézetben eltérővel. A nekromaták például akkor fognak jól járni, ha el tudják húzni a csatát. A sok átkuk, támasztásuk, életerőszívásuk ehhez fog idmulni.
    - ismét egy preview, ami hangsúlyozza, hogy milyen jó a grafika. Eddig ezt mindegyik megtette, lehet, hogy tényleg nem jön át a képeken, hogy mennyire jól néz ki a játék? :)
    - itt azt is hangsúlyozza, hogy csata közben is piszok szép a játék, rengeteg animáció van, folyamatosan mozgolódnak a lényeg, tele van élettel az egész
    - dinamikus csataterek is lesznek, például olyan, hogy dagály van a környéken és ez folyamatosan csökkenti a rendelkezésre álló területet.
    - nem minden csata fog a teljes megsemmisítésről szólni, lesz, hogy meg kell ölni egy bizonyos lényt, lesz, hogy meg kell védeni valamit.
  • Andrews2007
    #140
    Hajrá magyarok! :)

    Az Armies of Exigo c. játékuk (2004-es játék) enginejének erősen továbbfejlesztett változatát takarja. Így elvileg nem lesz gépéhes remélhetőleg.
  • Prince23
    #139
    Kotakus cikk

    Örülök, hogy pörög a topik. hazánk fiai ennyit legalább megérdemelnek:)
  • Pio
    #138
    Én egyre jobban megbarátkozok a gondolattal. Igazából nincs funkciója a dolognak, eyecandy, látványelem, ami minden eddigi Heroes részben benne volt ezért nagyon gáz lenne, ha kihagynák, de belegondolva a legtöbb részben az első néhány meccs alatt gyönyörködtem legfeljebb a dologban utána már csak gyorsan keresztülmentem a 4-5 kötelező kattintáson ahhoz, hogy építhessek valamit és kész, igazából ha régebben lett volna olyan funkció, hogy nem kell bemenni a várba tuti, hogy előbb-utóbb bekapcsoltam volna.
    A legjobb talán pont az lenne, ha lenne ilyen funkció, aki akar bemehet a várba, aki nem, az nem, multiban pedig alapból ki van kapcsolva a várnézegetés, hogy ne húzza az időt (szerintem többek között ez lehet a háttérben, ha valóban kihagyják). Tényleg annyira összekötődik ez a nézet a sorozattal, hogy bűn teljesen teljesen kihagyni belőle. Épp ezért továbbra se tartom valószínűnek, hogy teljesen megszűnik a dolog, de a kezdeti "OMG ha ezt kihagyják az már nem lesz heroes" érzés kezd elmúlni részemről.
    Annak ellenére, hogy emlékszem, amikor a 3. részből kikerült a netre az első kép nem hittük el, hogy lehet ilyen gyönyörű, még ki is nyomtattam és magamnál hordtam, mutogattam az ismerősöknek. :D
    Ez a kép volt az amúgy:
  • Murder3
    #137
    azt szeretném ha az összes lény kapna 1 speckó képességet.

    amúgy sztem itt is olyan lesz h fejlesztve lesz íjász a skeleton.
  • Murder3
    #136
    most már 88% h nem lesz belső nézet:S
  • Andrews2007
    #135
    Jaja.

    Bgabor : Mivel a sztori az 5. rész előzménye és ugyanaz a kiadó is, még jó hogy valamilyen szinten passzol hozzá. :) de sokkal sötétebb tónusú és tele lesz apróbb újításokkal.