10317
  • foldi6
    #10304
    Sziasztok,
    Nem rég vettem meg a Comlet Edition verziót, de alig tudok vele játszani, mert mindig lecsatlakozik a Conflix-ról...
    Elvileg a netem folyamatos... esetleg vmi tipp vkitől?
  • gabo91
    #10303
    Necro 2 pálya szivat rendesen... valami tuti tipp?
  • Lokker
    #10302
    A hot seat az amikor ketten egy gépnél ülve játszotok, hol te hol a barátod/akárkid felváltva jöttök. Nem tudom biztosan hogy az okosított verzióban működik-e, de a főmenüben fölül középen van egy gurulósszéktűzzel mögötte ikon (hot seat vagy egygépes, nem tudom magyarul vagy angolul játszod) arra klikk pálya kiválaszt játék indítása és választotok várat. a játékospanelnél ahol a várat állítod be a játékosnak ott van egy + jel azzal állítod be hogy az adott player emberi vagy gépi játékos legyen.

    Szerintem messze így a leghangulatosabb játszani, főleg a 3-4 is vagytok :) Ha van még kérdésed írj, remélem ki lehet hámozni a mondandóm :)
  • Yani07
    #10301
    Azt hogyan tudom elindítani? Sajna nincs tapasztalatom hálózatos játékban.
  • Lokker
    #10300
    hotseat-es mód talán működik, mondjuk szerintem az a leghangulatosabb :)
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2015.09.03. 17:00:01
  • Yani07
    #10299
    Sziasztok!
    Van egy laptopunk és egy asztali gépünk, amin hálózatban szeretnénk játszani egymás ellen, otthon. Mindkét gépen a Windows 7 van, s otthoni hálózatként látják egymást. Mindkettőre fel van telepítve a Heroes VI Complete Edition, sajnos az okosított verzió. Ez nem tud bejelentkezni a Conflixba. Meg oldható valahogy, hogy otthon egymás ellen játszunk?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • WinStar
    #10298
    De csalás,s igencsak jól jönne,a lényeg az hogy bármennyire fejlődök jól,az ellenség mindig lver.Tök mindegy mennyire fejlesztek,menniy katonám van....
  • Lokker
    #10297
    Az nem valami csalás? Igazából nem tartom jó ötletnek eredeti játékhoz ilyesmit használni. Ha túl nehéz a játék akkor vedd le easy fokozatra vagy ha elakadtál valahol akkor írd le hátha tudunk segíteni.
  • WinStar
    #10296
    Sziasztok.Tudtok olyan trainert ajánlani ami jó az összes kieges Heroes VI-hoz?
    Uplay-es,eredeti játékhoz kéne.
  • b-type
    #10295
    Nagyjából hasonló élményem volt a HoMM2 részével kapcsolatban, én azzal kezdtem a HoMM játékokat...tök uaz az érzés.
    Semmi más nem kell mint játsz vele, és tanulj bele...sztem úgy a legjobb. Nem kell hozzá net, vagy bárki tanácsa. :)
    Az alapjátékot ajánlom azért.
  • Kvarclovag
    #10294
    Nem játszottam Heroes-al ezelőtt, csak fogalmam volt róla, hogy mi is ez.
    Most megvettem a PC Gurut, így megvan a Shades of Darkness.
    Bele is kezdtem! Az első pálya még egész jól ment, de a második úgy a felénél már kezdet kifogni rajtam. A végső csatát már nem is tudtam megnyerni, mert egyszerűen nem tudtam olyan sok lényt előállítani, hogy vissza is verjem az ellenséges hőt és még a végső csatára is maradjanak lényeim...
    Noh, lényeg hogy túl nehéznek találom, még így is, hogy Könnyűre állítottam a nehézséget :)

    Ez vajon azért van, mert béna vagyok, vagy ez a DLC egyből a mélyvízibe dobja az embert és jobb lenne inkább az alapjátékkal kezdeni?
    Vagy mindegy melyik résszel játszok, nem nehezebb, vagy könnyebb egyik sem mint a másik?
  • bendáj17
    #10293
    ez tényleg gáz :D nem tudtam így teljesen értelmetlen.
  • nsdag
    #10292
    Tessék: http://cdgalaxis.hu/PC/22110/might-and-magic-heroes-6-complete-edition.html
  • TBTPumpa
    #10291
    Főként az a gáz, hogy 2000 Ft-ért megkapod a kétes "minőségű" újságot és a(z egyik) kiegészítőt.
    Steam Sale-ben (Summer Sale/X-mas Sale) pedig a Complete kiadást (Alapjáték + Shades of Darkness kiegészítő + 2 DLC) megkapod 3000 Ft-ért.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.04.06. 10:32:40
  • bendáj17
    #10290
    Jogos de ha jól emlékszek elég drága (volt) a dlc, így a újság mellé megkapja aki megszeretné szerezni. De teljesen jól mondod elég gáz az alap nélkül.
  • kissssss
    #10289
    jó ezt én értem de alap játék nélkül olyan mintha egy sorozatot a 2 évadtól kezdenék el nézni.
  • bendáj17
    #10288
    Elég jó kis dlc meg ad a storyhoz is, meg újdonságok is vannak benne.
  • kissssss
    #10287
    akkor ennek így nincs sok értelme...
  • bendáj17
    #10286
    2 küldetéssorozatot van benne 4-4 küldetéssel, külön álló nem tartalmaz az alapjáték kampányait.
  • TBTPumpa
    #10285
    Köszi. Akkor a kiegészítő nem tartalmaz az alapjátékból semmit (a kampányokra gondolok)?
  • bendáj17
    #10284
    Önállóan futtatható, a cikk szerint.
  • TBTPumpa
    #10283
    A következő PC Guru teljes játéka:
    Might & Magic Heroes VI - Shades of Darkness (Uplay)

    Ez a kiegészítő önmagában is játszható (Standalone) vagy kell hozzá az alapjáték is?
  • Lokker
    #10282
    Frissítések is kellenek az alap játék mellé és csak utána engedi felrakni.
  • Attila965
    #10281
    Valaki esetleg tudna segíteni hogy, miért nem tudom telepíteni a shades of darknest? azt írja hogy nincs telepítve az alapjáték, pedig 5 perccel előtte tettem fel.
  • kissssss
    #10280
    de kihalt ez a topik...
  • Lokker
    #10279
    uplay vagy steam-es verziókról van szó?
  • sevendoor
    #10278
    mindet, asszem 2 volt, a végén jött az angyal, férjhez adtam a lányom azt annyi. Gondoltam rá, hogy csak a kiegészítő lett megvéve, de a azt irja, hogy az alapjáték a könyvtáramban van, viszont CD kulcsot csak a kieghez ir.
  • Maala
    #10277
    Hány térképet csináltál meg az oktató részben?
  • sevendoor
    #10276
    megint elakadtam. Steamos verzióval játszom, az alapon kívül a Shadess of darkness DLCt vettem meg. Végigjátszottam az oktató részt, legyőztem a Farkas sereget és végetért a játék. Megnéztem a leírásokat a Nekropolisz hadjáratnak kellene következni, de nekem olyan nincs. Az oktatókampányon kívül kizárólag a "Tömlöchadjárat" és a "Második Nekropolisz hadjárat (gondolom ez a SoD kieg) elérhető. Hol a többi? kösznöm előre is.
  • sevendoor
    #10275
    köszi, igazatok van, néztem, csak nem láttam...
  • Botond #10274
    Helyi mentése is ugyanaz, hacsak egyúttal nem telepíti újra az egészet. De nincs szükség ilyen trükközésre, simán újrakezdi az első pályát, és akkor mehet sorban végig újra.
  • Botond #10273
    Rányomsz, hogy hadjárat és kiválasztod az első hadjárat első pályáját és restart, és akkor újrakezdted.
  • Sirch
    #10272
    A Uplay kliens beállításai között kiveszed a pipát a felhőszinkronizálás mellől arra az egy indításra, amíg elkezded az új játékot.
  • sevendoor
    #10271
    sziasztok, tudja vki hogyan kell az uplayes mentéseket törölni? Újra akarom kezdeni, de képtelen vagyok, mert ahogy online lesz, egyből a felhőben tárolt mentést adja ki.
  • GazCamp3r
    #10270
    Eredeti játék, és a steam szedte le, szóval mindenképpen a legutolsó verzió :(
  • Shiwo
    #10269
    állítólag a 2.1-es patchel javították, de sajnos a ubi eléggé lesz@rta a dolgokat és a végén hiába maradtak hibák, már nem adtak ki több javítást.. ha a legutolsó van fent, akkor túl sok jóra ne számíts ezen ügyben :/
  • GazCamp3r
    #10268
    Sziasztok. Megvettük a játékot haverommal, de egyszerűen nem tudunk multizni. Megy a játék gond nélkül, majd egyszer csak gondol egyet, és két kör között kiírja, hogy nincs szinkronban, és főmenüben vagyunk mindketten... hiába töltünk vissza mentést, (akár jóval korábbit is), akkor is marad a gond... másnak ilyesmi esetleg nincs?
  • VampireKain
    #10267
    Hello mindenki, egy kis segítség kéne, ugyanis most vettem meg a H6 játékot, de mikor a steam alatt akarom indítani, és kéri az Uplay-es jelszót stb.., miután beírom neki leáll az egész működése..,
    Van aki már járt így? ötletek?
  • Andrews2007
    #10266
    Az külalakra tarot, de egyébként nem póker vagy francia kártya?
  • Andrews2007
    #10265
    Hivatalos háttérképek és bocsánatkérés a honlapfrissítések csúszásáért

    Már megy a bocsánatkérés, hogy lassabban haladnak de a jó munkához idő kell! Legyen is az a munka jó! :) Főleg a gyümölcse. :)

    Ezért nem frissül nagyon mostanában gyakran a honlap.

    Legalább kiadtak 2 háttérképet! Egy Haven-öst és egy Academy-set.