14
  • PrisonMan
    #14
    Kívülállóként a vitából: Mindketten teljes mellszélességgel állítják a maguk igazát. "Bukni fog!" "Akkor sem fog!" Ennyi erővel nem csak winnie-re mondhatod, hogy jós... Azért az éremnek mindig két oldala van

    A filmről magáról: Én már hosszú-hosszú ideje várom. Ez a poszter nem rossz, sőt! Nagyon más, mint a megszokottak, de nekem személy szerint e miatt -is- nagyon bejön. Elvileg minden adott a sikerhez. Klasszikus képregény, Spielber + Jackson húzóneve, nagyon jó bemutatóidőpont. Neves, elismert Box Office elemzők is sikert jósolnak neki. A papírma tehát ez, a meglepetés pedig a bukás-közepes szereplés lenne. Meglátjuk! :)
  • Szolnokboy1
    #13
    miért ne tudna? ő mindent tud.
  • FL Zoli
    #12
    felteszek 500 ft-ot, hogy Shia LaBöff lesz a címszereplő(akit mellékeen rühellel)
  • scagnetti
    #11
    Nem is tudtam hogy te még jósolni is tudsz!
  • gneoka
    #10
    Tényleg összezavarodtam idáig nem is olvastam olyan hírt hogy ne élőszereplős lenne, most ez komoly? pedig annyira kíváncsi voltam a megvalósításra.
  • winnie
    #9
    bukni? a tintin sikerre van ítélve. eleve, mert klasszikus, meg mert animáció, de hogy még mocapes is...
  • Mister
    #8
    Nos, Mr. Spielberg, egyszer bukni is kell...
    De nem baj, ezután akár jöhet megint sikeres film is.
  • xido
    #7
    Nem úgy volt még az elején,hogy élőszereplős lesz,és nem ilyen animációs mozi?
  • endrev
    #6
    Valószínűleg azért ez a plakátja, mert a régiek így ismerik és talán még nem is készült új kivitelű figura hozzá.
  • FL Zoli
    #5
    nem mert 2 (v több) részes sztori volt
  • luthor112
    #4
    Miért, nincs benne a vége?
  • FL Zoli
    #3
    Egyetlen egy tintin képregényem van, s az pont Az egyszarvú titka, nemrég előkerült a lomok mélyéről:) A filmből végre megtudom 20 év után ,hogy mi a vége:D
  • gulyasandras
    #2
    Hogy lenne már gyanús?

    Az a 15 éves gyerek csinálta, aki videót forgatott gagával vagy kivel.
  • csgj
    #1
    Hát nem is tudom... Nekem gyanús, hogy nem EZ lesz a plakátja. :P

    "természetesen 3D-ben kerül majd bemutatásra" - Ezen a plakáton az eredeti rajzolt Tintin van. -.-