19
  • bippo
    #19
    Azt ne felejtsd el, hogy még nem volt Blu-ray kiadás belőle, szóval hiánypótló.
  • Zoliz
    #18
    Na mi van George 30 év után kéne még egy kis nyugdíjkiegészítő?
    Legyél boldog a pénzeddel!
  • bippo
    #17
    Na, jött is egy új hír a fénykardos jelenettel.
  • bippo
    #16
    Az eddig elérhető HD felbontású anyag nem hivatalos kiadás volt, így ez az első. Mondhatni hiánypótló. Szóval örülni kell neki, nem rókabőrözni.
    (mondjuk kár, hogy a nem felújítottakból nincs kiadás, bár én úgyis a legbővebbet venném meg.)
  • DieHard
    #15
    Nem. Megjelenik kéken, mint az összes többi film. Arról senki nem tehet hogy ez pont a sw, amiről már ezer féle változat jelent meg.
  • hiftu
    #14
    Nem rókabőr ez egy kicsit?
  • bippo
    #13
    Én sem erre gondoltam a címet olvasva, de a kifacsart szóhasználat alapján valami semmitmondó dologra tippeltem (valami fan-moviera). Az, hogy lesz új kiadás, az nekem jó hír.
    Eléggé magyartalan a cím amúgy. Attól mert valami majd 'megjelenik', ilyen formában nem használjuk ezt a szót.
  • Axlkenobi
    #12
    Nem értem, miért gondolják azt néhányan, hogy ez egy utólag felvett jelenet. Erről már régen is volt szó, hogy leforgatták, csak nem került bele. Szerintem eredeti lesz az. De ha mégis utólag felvett jelenet, akkor is biztos, hogy Mark Hamill-t láthatjuk benne, mert azt kötve hiszem, hogy lenne egy klónja. :-DDD

    Nekem amúgy nagyon bejön ez a rövid jelenet, örülnék, ha vissza kerülne a filmbe. Aki még nem látta és szeretné megnézni, az a youtube-on megtalálja, még kamerás minőség mellett is nagyon hangulatos.

    A homokviharost is leforgatták, mert pocsék minőségben, de kb. öt másodpercnyi anyagom még meg is van belőle. Bár azt nem hiszem, hogy belerakják, mert már nem lenne funkciója.

    Én még a Birodalomból azt a törölt jelenetet nézném meg, mikor Thripio szivatja a rohamosztagosokat a wampákkal.
  • djstefi
    #11
  • djstefi
    #10
  • vg
    #9
    Ép a napokban néztem meg HD-ben az utolsó részt, és azért elég jól lehetett látni mikor animált a csóka(szinte minden kicsit távolabbi résznél), vagy mikor éppen zöld(vagy mittomén) hátteres felvétel készült a jelenet, de azért eléggé látványos volt.
  • Quantumleap
    #8
    Lucas ezzel kapcsolatban leszögezte, hogy a BluRay-re az 1997-ben moziban újra bemutatott és a 2004-ben DVD-n megjelent verzió kerül.

    Ez elég paradoxonális mondat, ugyanis a kettő nem teljesen ugyanaz. Utóbbiban voltak plusz változtatások (A IV. részben egy még CGI-sebb Jabba, a VI. rész végén egy nabooi finálé, Sebastian Shaw helyett Hayden Christensen stb.)
  • Real Ebola
    #7
    Sosem szidtam csak olvastam Viktor cikkeit, de mára már tényleg olyan gáz GÁÁÁZ módon ír, hogy lassan ott tartok, nem olvasom többet az sg.hu-t! Úgy látszik az egy bizonyos nívójú írások egy bizonyos szintű rétegnek szólnak. További sikereket ehhez a réteghez teeee Viktor. :P Ez annyira gáz így beetetni a népet... és már sokadszorra. Egyszerűen leszoknak az emberek az ilyen cikkek miatt a normálisabb oldalakról is. Válts stílust! Gondolom a vezetés meg az oldalra kattintások számát nézi csak, Viktor meg leadja nekik - "látjátok milyen magas"?!?!
  • bmw
    #6
    Digitalizalas draga...
    De sajnalom Lucast....
  • tommygear
    #5
    http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=105923106546187556066327234
  • shenmuedc #4
    Egy linket esetleg írnál?
  • blitzy
    #3
    "új Star Wars megjelenés" - ezt nem lehet félreérteni!!! Magukról a soha nem látott képsorokról viszont a cikkben egy szót sem árul el a cikk írója!! Pedig betehette volna a videót, amiben Luke először kapcsolja be újonnan elkészített fénykardját. Persze... látszik a felvételen, hogy ez egy utólag felvett jelenet, ezért persze, hogy még soha senki nem látta. :D Annak örülnék, ha Luke és Biggs párbeszéde az EPIV elején is benne lenne, meg a homokvihar az Solo szabadítása után, stb. De szerintem azokra vajmi kevés esély van. A Biggs-es részt már láttam, de a homokviharost sajna még nem. :(
  • Broafka
    #2
    nem értelmezted félre, már megint egy újabb szekeres viktor búlvár cikk
  • jAMEsbAUd
    #1
    kicsit felreertelmeztem a cimet es azt hittem uj Star Wars epizod jon :D