183
\'Dead


Action-RPG a spore alkotóitól
  • lolSL
    #103
  • Zomil
    #102
    az utolso pálya még mindig a 3-4-es?
  • lolSL
    #101
    újra megy a nyílt beta a steamen
  • lolSL
    #100
  • Zomil
    #99
    Kár, h csak a 3-4-es pályáig lehet elmenni a 4-1-es már zárva van :(
  • Jeffjohnson
    #98
    Ebben ez a koncepció
  • Zomil
    #97
    Nagy kár :)

    Az a baj, h számomra nem ér a játék 10k Ft-ot...olyan 5-6k körül már meggondolnám :)
    Viszont egész jol hozza a diablos filinget, bár jobban örülnék ha rá lehetne koncentrálni csak 1karakterre :)
  • Jeffjohnson
    #96
    Nem. Viszont az ellenfelek és az obeliskek igen.
  • Zomil
    #95
    Még 1 kérdés eszembe jutott:
    A pályák random generáltak?
  • Zomil
    #94
    köszi :)
    kilépés-belépés után már megadta csak igy most buktam 200pontot...
  • lolSL
    #93
    előző betaban néha volt hogy a köv belépés után adta csak meg
    kitolja a hősök statjainak a korlátját (pl a Mind 30 helyett már 35-ig mehet ha olyan testrészt adsz rá, előtte a 30 fölötti pontok elvesztek)
  • Zomil
    #92
    Kiprobáltam a játékot elég érdekes darab :)
    Viszont lenne 1 kérdésem:
    Az inventory-ra kattintva megvehetem az elsö upgrade-et az upgrade store-bol névszerint a hero genetic upgrade-et. Rákattintok megveszem, le is vonja a bal oldalrol azt a 200dns pontot, de mintha nem kapnám meg...vagyis még mindig oda van irva alá sárgával, h elérhetö a fejlesztés és megint meg tudom venni...ezt többször meg lehet venni? vagy ez most valami bug? meg amugy mire jo ez? :D
  • Gurren
    #91
    ez a bejelentkezés után van. olyan, mintha nem tudna beléptetni.
  • lolSL
    #90
    ea account bejelentkezést


    If you have an Nvidia card, go to your Nvidia control panel. Under the program settings for Darkspore, set all options to application controlled.
  • Gurren
    #89
    itt most mit kéne látnom? középen megy az az animáció és ennyi :(

  • lolSL
    #88
    BETA a Steamen péntekig (Click here-re kell nyomni a steam telepítése után hogy letöltse)
  • Jeffjohnson
    #87
    Thanks to everyone who has participated in the Darkspore beta! We’ve received really positive feedback about the game, as well as some suggestions of things you’d like to see. We’re really close, but in order to make the best game possible, the team has decided to take additional time to incorporate more of your feedback. Darkspore will now be available in NA April 26 and across EU/APAC beginning April 28. The beta will not be available this weekend, but we’re excited to announce that we’ll have more betas where you’ll have a chance to experience new game updates. We’re also planning an open beta for everyone in April, so you can invite any friends to play with you to check out the game and have the opportunity to provide further feedback. Thanks again for your support, and we’ll see you in the game!
  • Jeffjohnson
    #86
    "We'll have an update for you tomorrow! (And it's all good :) )"

    Ma ezzel kapcsolatban lesz bejelentés.
  • lolSL
    #85
    májusra halasztották?
  • Jeffjohnson
    #84
    "-Skilleket az első pár küldi alatt megkapod onnantól minden lény minden skilljét alkalmazhatod."

    1 Hősnek 6+2 skillje van:

    -1 alap minden bal ill. jobb klikknél ezt használod
    -2 saját csak ezen a hősön használható
    -1 csapat amit bármelyik hőssel használhatsz feltéve, hogy az adott hős benne van a squadban
    -1 passzív ami nem elnyomható skill és minden hősnek különböző és csak akkor "aktív" ha éppen őt használod pl: csökkenti a bekapott sebzést v.mérgez minden ütésed stb
    -1 Overdrive ez is minden hősnél különböző és csak adott hőssel alkalmazható. Ez egy tölthető skill minden megölt lény után töltődik valamennyit miután feltöltődött használható többnyire nagyon erős skill de csak pár másodpercig használható utána tölteni kell. Pl: növeli a criticalt ,vagy minden ütés több mérget tesz fel stb.

    +2 skill ami a squadban lévő hősök csapat skillje.
  • Jeffjohnson
    #83
    Szerintem senki se vegye komolyan ezt a hsz-t! Először is mert szörnyen van megfogalmazva. Általában nem szoktam az ilyesmivel foglalkozni de ez borzalmas (kicsit összeszedettebben legközelebb ha lehet). Másodszor pedig félrevezető amit ír.

    -A hőseid szintje a felszerelésüktől függ (ruha,fegyver..stb.)

    -A "cuccok" random módon esnek.Bossból több is esik de mezei mobokból is eshet nagyobb szintű. Bossokkal ha jól emlékszem négyes számú küldikben lehet találkozni pl:1-4 , 2-4 stb.

    -Minden map végén van választási lehetőséged vagy kéred a "cuccot" amit kis sorsorlás után megkapsz (minél nagyobb a szám annál jobb kategóriákat felette lehet olvasni) vagy rákattintasz a continue-ra és azzal növeled az esélyed 1 nagyobb "cuccra" ill. 2 sorsolás lesz. Összesen 4x teheted ezt meg 4 mapot köthetsz így össze magyarán a végén nagyobb esélyed lesz a jobb
    "cucc" megszerzésére és értelem szerűen 4 "cuccot" sorsol. Ami viszont a probléma ezzel, hogy nem tudsz közben új fegyvereket, ruhákat stb. felszerelni ill. az elején nem is tudsz 4 szintet "összekötni" mert a hajód folyamatosan fejleszteni kell.

    -Hajódat az Arsenal gombra kattintva tudod fejleszteni ott megnyitod az inventorit és jobb alján lévő 3 fül közül az elsőt választod ott vannak a hajó fejlesztések.

    -Skilleket az első pár küldi alatt megkapod onnantól minden lény minden skilljét alkalmazhatod.

    Ime 1 oldal ahonnan az angolul kicsit tudók sok hasznos infót kaphatnak:
    LINK

    Ha van még kérdés szívesen segítek.
  • lolSL
    #82
    holnap reggel 6-ig megy a beta
  • gabo91
    #81
    Hogy érted, hogy elosztani az itemeket?
    Véletlenszerűen dobálja a cuccokat. Illetve sokféle kombináció van, lehet a név szint kaszt stb ugyanaz, és tulajdonságban egy pici eltérés.
    Én a felesleges cuccokat elasom mindig, lvl lépéskor old fel (nem tom minek nevezzem) skill-eket azokat lehet venni rajt, illetve egy egy cuccot.
    Ha megcsináltál egy mapot érdemes utánna a duplázós részt megcsinálni.
    (ha vége ak két helyre katinthatsz, pl. lvl 30 másik meg lvl 32 na az egy plusz pálya megcsinálod akkor két cuccot kapsz nem egyet és magasabb szintűeket.

    Na de a lényeg, hogy cuccokat mindegy kivel veszed fel, van olyan amit mindenki tud használni. De két ahogy néztem két féle csoportosítás van.
    Az egyik a típusa, pl vágó, vagy ütő vagy szúró, a másik pedig hogy számít a "kaszt" is. pl. bio, tűz, necro stb.


    Lények, ugye ahogy szintet lépsz map végén láthatod, hogy az összes összegyűjtött xp-t megkapod, így szintet lépsz, nem a lény hanem "te". Na ilyenkor old fel magasabb szintű lényeket. Viszont van egy kezdetleges lényeg, (első kőrben oldotta fel azzal megyek) lvl 15-ös, már, de amit most oldottam fel az alapból erősebb kategóriában volt, viszont lvl 0. Na itt a lényeg, hogy ők viszont könyebben lépnek szintet ahogy észre vettem. Pont azért hogy ne legyenek hátrányban. pár kill és már 2-3 szintet ugrott. Majd figyeljétek meg.

    Kicsit össze visszának tűnik amit írtam, bocsi ha nem világos elsőre, sajnos itt annyi féle lvl-t számít hogy nehéz pontosan megnevezni. :)

  • Zizou2
    #80
    nem, nekem is szar, ha be sikerül is belogolnom akkor is olyan laggos a játék hogy játszhatatlan...
  • Jeffjohnson
    #79
    1. Igen csak mapok között
    2. Nem. DNA a fizetőeszköz
    3. Map közben csak 3 közül választhatsz amit magaddal vittél
    4. Amennyiben azt szeretnéd, hogy egyforma erejűek legyenek igen.
  • Santata
    #78
    Lenne pár kérdésem:
    Editort csak mapok közt lehet használni? Ha nem, akkor hogy lehet pályán?
    A DNA-t gyűjtve minden hős fejlődik?
    Hőst lehet cserélni?
    Jól érzem, hogy érdemes elosztani az itemeket, hogy minden hősöd tartsa a szintet?
  • Santata
    #77
    3. is használva
  • XenHai
    #76
    Csak nekem szarkaszik most a game??
  • Rage47
    #75
    1. lefoglalva
  • XenHai
    #74
    Akinek kell kulcs !
    43M4-HSC7-W5YG-HXUV

    BNFS-FDJ6-JNVU-6UD2

    6538-EJDW-4MBT-9DBA
  • lolSL
    #73
    http://www.gamespot.com/event/codes/darkspore/

    itt lehet most beta keyt kérni elvileg
  • Jeffjohnson
    #72
    Hajrá!
  • XenHai
    #71
    Köszi az egyiket be nyúltam !
  • pxxl
    #70
    naon komoly topikdizájn lehetne rittyenteni ide a weboldal alapján :D faszás dolgok vannak ott :D
  • Rowlend
    #69
    Kösz, sikerült a másodikat aktiválnom :)
  • lolSL
    #68
    beta.darkspore.com
  • Rage47
    #67
    és ezt hol aktiválhatom?
  • pxxl
    #66
    8J28-Z79R-WZQ9-TVM4 kulcsot lenyúltam kössz!
  • Jeffjohnson
    #65
    Ma újra Beta. Patch notes még nincs de azt ígérték ezúttal a nehézségi szinten emeltek és kíváncsian várják mit szólnak hozzá a játékosok.

    Még 11óra 26 perc :)
  • lolSL
    #64
    küldtek extra beta kulcsokat, aki kapja marja

    5669-3SR9-9YDH-DHUD

    CAED-RLAP-RVBH-H2UB

    8J28-Z79R-WZQ9-TVM4