183
\'Dead


Action-RPG a spore alkotóitól
  • falloutfan
    #143
    helosztok. saját lényt nem is lehet csinálni csak a meglévőket lehet tuningolni vagy mivan ? csak mert akkor egy kicsit sem hasonlít a sima spore ra :S
  • Skynet85
    #142
    Aki ért hozzá elmodaná mire jó az a sok kis szines gömb ami a pályákon esik ill lehet e modosítani vhogy a fegyokat pácélokat vagy ahogy esik úgy pufan ergo nem lehet sehogy sem statot modosítani.
  • pxxl
    #141
    lol
  • Ghosstkiller
    #140
    lol:D
  • Skynet85
    #139
    Azért az röhej, hogy máshol is beszélnek a gamról akik megevették és az első hsz az, hogy ,,ne ferdíts még crack sincs" ez MO :D
  • foxxi
    #138
  • Ghosstkiller
    #137
    Jah és akinek van steamje:
    http://steamcommunity.com/groups/darksporehun/
  • Ghosstkiller
    #136
    Hey!

    Király game , csak ajánlani tudom!!
    Ts3:
    ghosst.homeip.net
    9987
    pass:omfg
    Általában online(99%), nem szokott lagzani bár mostanába nem volt használatban. Akit érdekel jöhet fel!
    In-game: Ghosstwalker
  • Skynet85
    #135
    Ts jó ötlet, menetközben pötyögni rossz. Én is eténként tolom nappal tanulás van. :S
    Ha lesz egy szabad percem összedobok vmi tucat weblapot, csak hogy legyen hol írkálni és kirakok akkor egy public ts szerot. Jó lenne kiahsználni a 4-es coop lehetőséget, akkor van ennek feelingje amikor 4 faj fajra jelmező speckko képeséget tudja pl healer,tank,damage dealer,vazsi.
  • foxxi
    #134
    Pedig gyakran fent vagyok. Lehet pont elkerültél. Velem együtt tegnap már 4en voltunk :)
  • Gabesz026
    #133
    Ja és még valami ha van mikrofonotok közben skypolhatunk is de tudok szerezni ts3 szerót is ha kell. Ez csak 1 ötlet de nem lenne rossz.
  • Gabesz026
    #132
    Hát én nem tudom én rajtad kívül 1 magyarral sem találkoztam még de veled is csak egyszer Cutter9500 a nevem ha valakinek lenne kedve játszani esténként fennt vagyok kb. 1/4 9-ig aztán sajnos melo van de hétvégén többet vagyok.
    Amúgy érdemes 4 pályát végigvinni egyszerre a mai termésem 4 rare item :)
  • foxxi
    #131
    Oksa, ingame megtalálsz ;)
  • Skynet85
    #130
    jah mivel álam vizsgára készülök valamint egyik ucsó vizsgámra kell vmi ami nem túl gondolkodtató, eléggé szorakoztató, de még se olyan mint az 1X1 erre tökély ma még nem coopolok de holnap estétől tolhatjuk :)
  • foxxi
    #129
    Akkor jól gondoltam, hogy tetszeni fog :D
  • Skynet85
    #128
    CDKeyexpress.com innen, nem a legolcsóbb kb 500 pénzel drágább mint amit még néztem, viszont itt volt paypal, ami nekem fontos. Kb 60 perc mulva volt keyem szal már tolom, és végre vmi ami leköt a torchlight után. :D
  • Tatyla
    #127
    honnan rendelted?
  • foxxi
    #126
    Hidd el, jól jártál

    Ha "közösködni" - ( co-op )van kedved, megtalálsz ingame: Foxxyka néven
  • Skynet85
    #125
    nah megvettem én is amint megjön a key és lejön a game mehet egy kis hent :D
  • Skynet85
    #124
    hol érdemes megvenni ahol azonnal küldik a serialt és occó és megbízható ?:D
  • foxxi
    #123
    Csinálok este gameplayt co-op-ról :)
  • foxxi
    #122
    Bizony, baxottul addiktív a játék, és inkább ingame van az ember. Főleg ha a társaság is jó

    A csaták után iszonyat eltud telni az idő, felkészűlni a kövi csatára, közben "építeni" a karikat, venni a cuccokat, upgrade-ket stb... már este is van

    Van XFire communityje is, jó magyar

    Xfire DarkSpore Hungarian Community

    Van Steam is ( majd kikeresem - ha addig nem írja be a készítője )
  • wesker24
    #121
    Lehet olyan jó játék hogy el vannak vele foglalva ! xD

    Föleg a 4-es CO-OP miatt ! xD
  • BoneDragon
    #120
    De páran megvették és azok se írnak ide...
  • wesker24
    #119
    Azért nem ir ide senki mert még nincs crack a WRZ verzióhoz és még csak kevesen vették meg eredetiben !
  • BoneDragon
    #118
    Látom szar lett a game, ha senki se ír ide...
  • Jowanson
    #117
    Hol lehet legolcsóbban megvenni a játékot? Letölteni még jobb lenne. Steamen az 50eurot kicsit borsosnak találom érte, thehut meg game.co.uk-n 25 angol font már jobban hangzik.
  • foxxi
    #116
    Abbahagyhatattlan. Később részletezem
  • BoneDragon
    #115
    Milyen a játék? Valami vélemény?
  • pxxl
    #114
    Off/Warez topik ha kellene :)
  • foxxi
    #113
    Foxxyka néven megtaláltok ingame
  • Gabesz026
    #112
    Najó csak 20 perc volt!
  • foxxi
    #111


    Biztató! Jó lesz az a co-op
  • Gabesz026
    #110
    Nekem ma kihozták de ez nevetséges mikor elindítom már egy órája tölt valamit. :)
  • Essencia
    #109
    Holnaaaap;) nagy kockulás várható!!!
  • foxxi
    #108
    Holnap hozzák
  • shaba23 #107
    tikk-takk, tikk-takk, tikk-takk
  • foxxi
    #106
    ala dio2
  • kolbaszosfank
    #105
    Ez havi előfizetős vagy 1x megveszed aztán tolhatod (ala. DIo2) ?
    Thx
  • Essencia
    #104
    Na már csak 3 nap;)))