183
\'Dead


Action-RPG a spore alkotóitól
  • Fpocok
    #183
    Jó régen írtak már ide...
    Miért van dead space 2 a bannernél?

    Na mindegy, csak azt akartam mondani, hogy minden elvárásomat túlteljesítette ez a játék. Eszméletlenül jó. Diablót ide oda veri (most nem a topikjában vagyok).
  • Jeffjohnson
    #182
    nem fog...
  • BoneDragon
    #181
    Láttam fent valahol crackelt verziót, vajon működik? :)
  • Jeffjohnson
    #180
    Csak Paypal-al lehet venni. Nekem és havernak is tökéletesen működik semmi gondunk sem volt vele.
  • Geri8
    #179
    kicsit utána olvastam, és sokan panaszkodtak már az említett oldalra /utólagos acc törlések/ szóval inkább hanyagolom az innne vételt. várok valami akcióra :)
  • Geri8
    #178
    okés, kösz.
    már csak arra kéne rájönnöm, hogyan lehet kártyával venni gamet innen, mert csak paypalt enged -.-
  • Jeffjohnson
    #177
    Én rendszeresen tolom. Cdkey-ről vettem kb. 1 hónapja és tökéletesen megy.
  • Geri8
    #176
    érdekel a játék. szokott innen valaki vele játszani?

    továbbá: kicsit érdekes, hogy a cdkexexpress.com-on 20$ a játék, még steamen 50 euró :O
  • Jeffjohnson
    #175
    20$ a http://www.cdkeyexpress.com/-on. Szerintem annyit simán megér.
  • Skynet85
    #174
    egymás után hány pályát tolhatsz végig ha jól tom btw kéne egy normális strategy oldal ha van ilyen bátran a címekkel
  • falloutfan
    #173
    és a chain az mi ?:D
  • Ghosstkiller
    #172
    Maximum elérhető stat-ot, max chain-ek számát, inventory méretét növelheted meg vele, illetve van még pár dolog.
  • falloutfan
    #171
    bocs upragades
  • falloutfan
    #170
    tudom hogy a patch ről beszéltél :D de vannak megvehető updates ek is. azok mire jók ?
  • Skynet85
    #169
    bocs rosszúl fogalmaztam update = patch a és valóban kis számú vehető item van az is mind szint függő. Én 6-4-en kényszerültem pihenőre ott se volt ez másképp, egyébként se érnek sokat, a drop ill a körök végén szerezhető item a lényeg nah meg a mák...
  • falloutfan
    #168
    mármint a megvehető updates eket(amiket én még nem tudok megvenni XD )
  • falloutfan
    #167
    jaja de én nem a droppot kérdem hanem a megvehető dolgokat az inventoryban. meg ha már itt vagyunk azokat az updates eket se nagyon értem
  • Skynet85
    #166
    Elveielg volt egy item drop update kevesebb szennyet dobál a gép és más ösze tételben. A dropok meg itt is mák kérdése, amíg még volt működőm kulcsom ugye, addig volt, hogy egy 4-s coopban minden hozzám esett egész végig meg olyanis amikor miden szemét nálam ladolt az összes zöld,kék,lila meg a másiknál...
  • falloutfan
    #165
    az inventoryban csak ennyi cucc van amit kirak vagy majd ahogy nő a szintem egyre több cuccot fog adni ? mondjuk még csak lvl 3 as vok de akkor sincs túl sok fegyver mondjuk amit meglehetne venni
  • Skynet85
    #164
    yep Jennifert aki köröm reszelés közben copy pastezik eskü lerí a levéről, hogy kb addig jutott hogy i can't login és mivel az előtte lévő lapon ez potosan így szerepel melette egy link, hogy ezt másold be a hülyének így is tett. Mind1 van egy dev a fórumon talán ő segít... talán...
  • foxxi
    #163
    Kifogtál egy laza szőkét. nekem ugyan ez volt ( igaz más cég ), de a Star Trek online-al. 422 nap után értették meg hogy mia a bajom, és 7 perc alatt oldották meg!!!!!!!!! No? Még jól állsz!
  • Skynet85
    #162
    Megy a szappan opera ezerrel, viszsa ír a EA, hogy a kód az emailemhez van rendelve, szedjem le a gémet rakjam fel ujra bla bla, de már azzal kezdtem, hogy nem jelenik meg a játék listámba, hogy megvettem, és persze minden iylen vackot végig zongoráztam, erre jön megint a unstiall delet regedit szarsággal. Nem vág földhöz az 4-5k pénz szal még 2-3 ilyen copy paste mail és elküldöm a qrva anyjába.

    Ráadásúl másik gyerekenk egy másik ügyintéző kerek perce megírta, hogy fos a kód. Én is írtam, hogy ne raboljuk egymás idejét írja meg hogy fos(leírtam, hogy minden jel erre utal sőt a site admin is ezt feltétezi) mind a ketten jól járunk, de nem, a 3. how to install and unstiall manualt küldi a szerencsétlen...
  • foxxi
    #161
    még jó hogy dobozost vettem... ez szánalom. Bár az EA-ről tudjuk hogy egy kapzsi, haszonleső, fax cég.
  • Skynet85
    #160
    Vmi tömeges átverés hullám van, vagy az EA csinálja feszkot többen is panaszkodnak rá, hogy nem jó keyük(több key sellertől) mid1 elvileg én ígéretet kaptam, rá hogy kárpotolnak, nah de hiszem ha látomm...
  • Skynet85
    #159
    Írtam EA-nak meg a cd key kereskedőnek ha hamis a key adnak újat vagy visszaadják az árát, de továbra se javaslom a vételt... kíváncsian várom a végét...
  • foxxi
    #158
    komoly? ejj, hogy mindenhol csak az ember átverése megy...
  • Skynet85
    #157
    Senki ne vegyen cdkeyexpress.com-ról darkspore keyt mivel úgy tűnik fake ez még nem 100% az egyik fórum modi most jár utánna...
  • Skynet85
    #156
    Server nekem is online de amikor be akrok lépni 00650001 kodú hibát kapok... más is írta forumra de semmi visszahang.
  • foxxi
    #155
    version 5.3.0.85 - server online ( nem steam, dobozos ) - de szerintem az nem számít :)
  • Skynet85
    #154
    Te betudsz jelentkezni és ha igen akkor steam vagy sem, ill neked mi a verzio száma a gamnak most ?
  • foxxi
    #153
    kb délután 6 után mindig online vagyok :)

    Jah, amugy remélem még bővitik a lehetőségeket, bár én igy is jól érzem magam ingame :D
  • Skynet85
    #152
    egy dolgot hiányolok az itemek ,,enchantolását" ez a nesze itt a gömb a kör végig dolog nem az igazi... a többi betyár jó foxxi mikor szoktad tolni ?
  • falloutfan
    #151
    értem
  • foxxi
    #150
    De ez nem a spore 2, csak a spore bizonyos elemit magáraaggatott akció-rpg-ről van szó. Azért mert a neve: darkSPORE, még nem feltétlen kell kösse a Spore-hoz. Főleg hogy a játék stílusa is megváltozott. És ez igy van jó. Azok a gömbökből minden karakter vihet magával 3-4-et, és extra tulajdonságokat ad a karinak. pölö: +20% All Resistance vagy + 10% heal effect stb.. és ezt cserélgetheted is - ki lehet dobni és más színűt rakni helyette. Ez megint kari függő.
  • falloutfan
    #149
    amúgy azok a gömbök mire jók tényleg, az előbb esett egy de csak felvenni tudtam semmit nem írt ki
  • falloutfan
    #148
    de most gondold el. van egy test amin megtudod a végtagokat változtatni de a forma meg a magasság ugyan az marad+még azokat az össze gyüjthető dolgokat rakhatod rá, szerintem azért ez elég furán jön ki. ha a test alakját meg csinálhatnád akkor 100 % ig azt mondanám hogy egyedi lesz, mert más nem tudja leutánozni, de így viszont meg van rá az esélyed hogy valakinek megtetszik és ugyanazt megcsinálja.
  • foxxi
    #147
    Pontosan. Egyedi lesz. És ugy ahogy én akarom.
  • falloutfan
    #146
    de legalább a testüket lehetne megváltoztatni :S
  • falloutfan
    #145
    szal akkor a meglévő karaktereket lehet csak tuningolni ? nagyon egyedi
  • foxxi
    #144
    Nem is akart hasonlítani a sima spore-ra. Inkább a diablo + spore "karakter építés" összeolvadása ez. Mondjuk: 80% diablo + 20% spore.

    Ami jót tett neki, főleg ha figyelembe vesszük a legnagyobb erősséget a Co-Op játékélményt. Ami baxott jó :)