27
túlélő horror FPS a Zombie Panic nyomdokain.
  • Fpocok
    #27
    -75% a steamen, 3,5 euró.
  • denevérember
    #26
    És hányan lehet játszani egyszerre? Coop-ra gondolok most. + Hogy működik a pvp? Milyen játékmódok vannak? Vagy ez egy nyitott világ több játékossal? Egyszerűen nem tudom elképzelni,de egyre jobban érdekel... Lehet benevezek rá én is :)
  • Fpocok
    #25
    http://steamcharts.com/app/238430#7d

    De biztos jobb lesz, ha kijön a végleges és megkapja a steamworks támogatást.
  • denevérember
    #24
    Hmmm érdekesnek tűnik,de az hogy nem sokan játszák az mit takar?
  • Fpocok
    #23
    Még annyi, hogy tetszik ez a telefonos megoldás, amit beleraktak. PvP-ben meg tudod csörgetni a közelben lévőket, így tudni fogod, hol van :D
  • Fpocok
    #22
  • Fpocok
    #21
    Én megvettem, amikor kijött. Kicsit bugos, nem sok minden van benne. Most nem is játszák olyan sokan. Ha kijön a végleges, akkor lesznek modok meg pályák, akkor tuti jó lesz. Azt mondanám, hogy egyelőre nem éri meg az árát.
  • denevérember
    #20
    Mi a helyzet a játékkal? Valakinek van tapasztalata?
  • SötétBarom
    #19
    Aha..
  • FSpofon
    #18
    [center]
  • FSpofon
    #17





  • SZilaJMaGGoT
    #16
    Hát ha a négeren múlik akkor sztem a fehér srác lesz a hősnő, a feka nem hiszem, hogy hagyja magát... XD
  • Rowlend
    #15
    Hol a hősnő? Az mindig kell
  • SZilaJMaGGoT
    #14
    Hol írják, hogy doboz? Szerintem steam-only lesz.
  • MR ME
    #13
  • Jano
    #12
  • FSpofon
    #11
    dobozka

  • SZilaJMaGGoT
    #10
    Az art alapján igéretes, ha nem cseszik el a gameplay-t akkor végre lesz egy jó (single)zombis játék... :)
  • Pistike 007
    #9
    a vak is aszonta'
  • MR ME
    #8
    de
  • SötétBarom
    #7
    +fav

    Zombisjátékdömping FUCKYEAH!!!4
  • Gurren
    #6
    ennyi erővel a Left4Dead meg egy Killing Floor kopi.
  • Terensz
    #5
    Csapatban kell zombikat ölni? Korszakalkotónak hangzik, bár egyedibb lenne, ha 4 fős és nem pedig 2 fős túlélő-csapatunk lenne
  • OrioN the S
    #4
    szar lesz.
  • MR ME
    #3
    akár még jó is lehet
  • grebber
    #2
    Hu ez nagyon várós!
  • FSpofon
    #1


    "Az ingyenes Zombie Panic Half-Life és source mod fejlesztői egy nagyobb projectbe fogtak a Monochrome LLC cégér alatt. A Source motort használó, független fejlesztésű új játékukban a ZP két ismert karakterét (Eugene és Marcus) viszik tovább, ezúttal hangulatos, jól megírt single playerre számíthatunk, miközben a zombik invázióját próbáljuk túlélni barátunkkal. Nem áll rendelkezésünkre elég töltény és fegyver a feladathoz, így kreatívabb módszerekhez kell folyamodni, hogy az eddig nem látott rémségeket legyőzzük. A Contagion világában a játékhoz írt soundtrack segít majd elmerülni."

    Hivatalos weboldal: www.contagion-game.com