2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Pretorian
    #51
    CoD-sorozatban azért már láttunk nagyon durván összerakott scriptelt jeleneteket, szóval én elhiszem.
    Egyébként én most hallok először a játékról, kb. fél év esett ki a gamer világ nagy történéseiből, eseményeiből.
    Az elsőt imádtam, a másodikkal elvoltam egy ideig, csak kevés volt az újdonság.
    De ez...ez valami beszaratósan jónak tűnik. Egyébként egy idő után én is azt éreztem mindkét BioShock-játéknál amit Ken Levine mondott a videointerjúban: hiába van sokféle tonik meg plazmid, ha úgyis mindenki csak pofánlődösi az ellenfeleket a shotgunnal, electro bolt vagy incinerate után. Inkább legyen kevesebb plazmid/tonik/fegyver, de azokat kénytelen legyen használni is a játékos.
  • OrioN the S
    #50
  • zzeN
    #49
    Pár újítás:
    * Lecserélték a teljes AI-rendszert.
    * UE3 Animációs rendszer helyére a Natural Motion's 'Morpheme' tech került.
    * Az összes FPS engine - CryEngine 3, UE3, id Tech 5 - szilárd és mozdíthatatlan pályákon kóricálásra tervezett. Ezt az Infinite esetében sürgősen el kellett felejteni. Megszületett a "Floating Worlds" tech: tehát a talaj bármikor kieshet a lábad alól.
    * Új renderer került a régi helyére az egyedi vizuális megjelenítéshez: Deferred Lighting lett a lelke. Ezt láttátok az Uncharted 2, CryEngine3 és Killzone 2-ben.
    * Új hangrendszerük az AudioKinetic's WWise tech lett. 5.1 állítható dynamic range és teljesen dynamic mixing rendszer. Hangterjedési rendszer került be, most már a folyosókon pontosan visszhangzik a hang és a szél is viszi a hangot.
    * Multi-Core támogatás. Minél több core, annál jobb. Ennek örül a PS3 és a 360, de főleg a hardkór PC konfig.

    HW-ról
  • foxpal
    #48
    Nemtom ez atomdúrva
  • Fpocok
    #47
    Jaja. Álgameplay videó. Összedobnak mindent egy helyre, hogy jól nézzen ki. Sokkal inkább techdemónak nevezném.
  • grebber
    #46
    Na ez jóféle!
  • MerlinW
    #45
    Aztaleborult... ha csak fele ennyire lesz jó a játék, ismét történelmet ír a Bioshock név:) Egyszerűen zseniális...
  • kill3r21
    #44
    ez fullscript gameplay, elsö résznél is ilyenneloperáltak megjelenés elött! messze nem lesz ilyen, nem a grafra gondolok , hanem hogy ez az álgameplay már majdnem filmszerü! meggyőző az tény de pont ez a lényege :)
  • TDC Geronimo
    #43
    xbox gameplay és gyönyörű. Eszméletlen hangulatos.
  • Atkamon
    #42
    Eddig az első két percet néztem meg, de ez valami hihetetlen szép... Lesznek ebben a részben is vizuális orgazmusok bőven...
  • Prince23
    #41
    10 perc gameplay!!!!!

    Ez igen!
  • MerlinW
    #40
    Anyám, ez ismét zseniális lesz:)
  • foxpal
    #39
    Bioshock gameplay 13:55-nél
  • grebber
    #38
    Exkluzív: BioShock Infinite interjú magyar felirattal

    Ken Levine, a játék kreatív igazgatója nyilatkozott a 2010-es Gamescom alkalmából - a BioShock Centrum pedig lefordította Nektek!
  • grebber
    #37
    Gameplay videó hamarosan!
  • Prince23
    #36
    3 új kép
  • Prince23
    #35
    Sztori interjú
  • MerlinW
    #34
    Kötekedj csak [mondta üveges tekintettel, miközben szája széle gonosz mosolyra hajlott]
  • Evin
    #33
    Csak a 2-ben volt vonat. Csak hogy kötekedjek. :)
  • MerlinW
    #32
    Ejh, ebbe belegabalyodtam:) Igen, előtte:)
  • Atkamon
    #31
    BS1 előtt játszódik, nem után :)
  • MerlinW
    #30
    Ez jó:) Sok mindent tisztázott. Infinite a BS folytatása lesz, majdnem 50 évvel a BS1 után játszódik az 20. század elején. Egy a kor legmodernebb technologiájával épült városban Kolumbia felett. Ismét görlhánting lesz, tehát meg kell mentenünk Elizabeth-et akár az életünk árán is, mert ő jó fontos:) Vonattal közlekedünk a városrészek között, ahogy eddig is.

    A többi info pedig puszta USA történelem.
  • zzeN
    #29
    Új trailer
    Az első csak elemezve.
  • zzeN
    #28
    2 új kép:

  • HöfEE
    #27
    Szerintem a BIO előtag a génmanipuláció miatt jött képbe az első bioshock kapcsán. A cím is az Biológiai Sokk. Ez gondolom csak a mesterségesen előállított mutáns szörnyekre vezethető vissza :D Szal ezért BIOShock.
  • Seth
    #26
    A Bio gondolom a természetes elemeket takarja, mint a víz, föld,levegő, etc. SZóval nem kifejezetten a vizes részeknek szabad csak ezt a címet adni. Egyszerűen azért adják ezt a címet neki,mert így már hozzáköthető egy játékhoz, és már abból van fogalmunk, hogy mire számíthatunk az új részben.
  • gregtom6
    #25
    Ez egy hülyeség, ezt te is tudod.
  • gregtom6
    #24
    Tuti nem ez fog történni, mivel le van írva a főoldalán is, h semmi köze nincs hozzá.
    Csak azért lett ez is BioShock, mert itt is génmanipulációs cuccok lesznek.
    És enyhén felháborítónak tartom, h ennek is BioShock nevet adtak, úgy, h semmi köze nem lesz a másik kettő BS-hoz.
    A System Shock-ok scifisek voltak, a Bio Shockok vizesek, ennek meg Infinite Shock, v ilyesmi lehetett volna a címe, mert már a Bio-t ellőtték.
    Nagy hiba ez a címválasztás, és bosszantó.
  • foxpal
    #23
    Ja mondjuk lehet, de az is lehet talán, hogy mint a 2-ban a kis picsák így mindent szépnek látnak :D És talán mi is ebben így szépnek láttuk a videón láthatót:P
    Vagy pedig simán tényleg szép a videón látható mert nem láttam rajta ronda embert:D
  • ronihun
    #22
    Szerintem ez a világ ami a trailerben volt gyönyörű, elsővel játszottam az tetszett a második annyira nem érdekelt.
  • Neogan
    #21
    Vicces, hogy már most kijelentitek azt, hogy semmi köze az eredetihez, már ami a sztorit illeti :)

    Aztán ha találkozunk az első rész szereplőivel gyerekként majd nézünk nagyokat :D
  • nan76
    #20
    wohoooo..+fav
  • Seth
    #19
    Nincs semmi köze szerintem a régi Bioshock-hoz történetileg. Gondolom itt nem adam lesz,hanem vmi más, Big Daddy is csak hasonló,de nem az, csak legyen vmi ami összeköti ezt a frencsájzt. Hasonlóan mint pl Final Fantasykban mindíg van chocobo meg Cid nevű karakter,pedig mindegyik rész teljesen más világban játszódik :)
  • Prince23
    #18


    bannernak? kezdetlegesnek.
  • foxpal
    #17
    Ez dúrva nekem bejön:P
    És így az adam genyókat a levegőbe tenyésztik vagy mi?:D
  • Frank99
    #16
    első király volt, a másodikat megvettem, közel sem olyan jó mint az első volt, még végig sem toltam (ha olyan érdekes lenne, már meglenne), a 3-ikat nem fogom megvenni.....
  • gman906
    #15
    Azért igazán adhattak volna más nevet is neki. Semmi köze az eredeti történethez.
  • Prince23
    #14
    Több képek, infók, tréler
  • grebber
    #13
    Érdekes ez a Trailer! Azok a rugby labdás léghajó vagy mi a rák az csöppet vicces!
  • balee4
    #12
    akarom mondani feldobják a sorozatot :)