2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Optimus Prime
    #91
    Szerintem sokan a design, a díszletre utalnak, nem a high-end DX11 grafikára. Ami nem számít, ha nincs hangulatos berendezés és sztori, ami az előző BS játékokban megvolt és remélem most is marad.
  • Rage47
    #90
    és túl nagy a csaj melle
  • Fpocok
    #89
    Nekem nem tetszik:
    Rapture sokkal hangulatosabb volt... az a senki városa volt. De ez? Amcsi zászló mindenhol, majdnem elhányom magam. Ráadásul a főhős megállás nélkül pofázik... és nem lehet választani (eddig úgy láttam), hogy mit mondjon. 0 választási lehetőség, az egész egy rail-shooter lesz.
  • Bence94
    #88
    szvsz ezek a konzolok proci terén bivaly erősek és a vga is ami benne van még elmenne talán, de a legnagyobb baj a memóriával van vagyis nagyon kevés.Most összesített 512 mb van mindkettőben ha jól tudom.Ha a rendszer memória legalább 512 (vagy inkább 1 gb) és ahhoz 512 mb vga akkor könnyebben ki lehetne húzni a következő genig. Mindenki emiatt sír, hogy milyen kevés és tényleg...
  • bertino
    #87
    ma mar minden a penz korul forog, nem csak az IT ipar.
  • grebber
    #86
    "Grafika és a bele ölt energia eljutott olyan szintre ahol már akkora pénzeket emészt fel hogy döbbenetes"

    Ezt gondolom viccnek szántad.Konzolba milyen VGA-k is vannak, hány évesek és majdnem azonos grafot adják mint a sokkal drágább gépek.

    Sajnos ez a hardwareipar pénz ..pénz és pénz meg még húzzuk le a sok hülye pc-st ja és még pénz pénz pénz.Ezért veszek én is konzolt ,majd fog a tököm 200ezreket költeni arra hogy 2 hónapra rá kijön egy noname ló...z 2005-ös graffal és nem megy fullosan.
  • Totti5
    #85
    Nagy ugrás nem lesz... ott a Cryis 2 DX11, szebb mint az alap ráadásul szarul is fut... ennek semmi értelme szerintem, bár vannak akikne ez tetszik. Pl most játszok az Alicével, ami átlagos grafikában, de suhan, jól fest és jó játék, kell ennél több? Grafika és a bele ölt energia eljutott olyan szintre ahol már akkora pénzeket emészt fel hogy döbbenetes, hiszen a szép grafika mellett tökéletes mocap, neves szinkron, most már ugye arcmimika és kutyafüle kell hogy a látvány és mozgás összhangban legyen.
  • grebber
    #84
    Ti mikkel játszhattok ha ez nektek "ENNYIRE" kidolgozott?Szerintem full átlagos semmi kimagasló nincs benne.
    Sajnos elég rég megállt a grafikai fejlődés.
    Jöhetnének már az új konzolok igazán,mert csak akkor lesz valami kis fejlődés.
  • Totti5
    #83
    HDban nézve azért látszik hogy 720pnél nem nagyobb a felbontás.
  • Seth
    #82
    Nem boztos hogy box, csak mostanában divat a pc cuccok egy részét 360 joy-jal prezentálni(kényelmesebb az előadónak,mint a billentyűzetnél ülni).
    Az engine szerintem továbbra is unreal engine
  • Totti5
    #81
    Ráadásul ez xbox... tényleg ipresszív a látvány. Ez teljesen egészében saját motor és semmi köze az U3hoz ugye?
  • Inquisitor
    #80
    Ha jól sejtem nem lesz minden szöglet a játékban ENNYIRE kidolgozott, de akkor is ... WoW!
  • Optimus Prime
    #79
    Hú, nem rossz. Sokkal több szín lesz ebbe a játékba, mint a Rapture-ös részekbe. Bár fura, hogy a karakterünk beszél. a demó végén kicsit Big Daddy/Sister hangot hallani. :)
  • zzeN
    #78
  • Klemice
    #77
    első vagy ötödik
  • Optimus Prime
    #76
    OK, csináltam pár új bannert 700x250 px-be:
    Banner 1
    Banner 2
    Banner 3
    Banner 4
    Banner 5
  • MerlinW
    #75
    Nagy a banner, 200-250px-nél ne legyen magasabb
  • Optimus Prime
    #74
    500?! Kösz az infókat, a banner már korábban linkeltem, de itt van újra. Bár azóta van pár új kép, lehet készítek egy jobbat.
    Egyébkén valahogy úgy érzem kicsit mostoha sorsa van a játéknak. A legtöbb fóruma halott, a multi kihalt. Majd inkább készítek egy honlapot, hogy abba fojtsam a játék iránti mániám. :P
  • MerlinW
    #73
    - Házigazdasághoz minimum 500 hsz-re van szükség a topikban.
    - Azért halott a topik, mert nincs új infó a játékról, majd belendül, ha megjelenik.
    - A banner-hez és hírezéshez nincs szükség házigazdaságra. Bedobod ide a képet, és ha megfelelő, a moderátorok majd beteszik.

    Házigazdaság alapelvei
  • Optimus Prime
    #72
    Néztem és minden meg is lenne, kiéve a beleegyező hsz-t, hogy én legyek a fórum házigazdája/adminja.
    Csak, mert nem tudom elnézni, hogy mindhárom BioShck topic ilyen tetszhalott. Az első kettőt megértem, de az új... Csináltam szép bannert és a híreket is közölném rendszeresen. Bár ettől nem lesz aktívabb a fórum.
  • zzeN
    #71
    Tears: Windows into other world Trailer
  • bertino
    #70
    moderator topic.
  • Optimus Prime
    #69
    BioShock: Infinite - Fractions at War

    Nem tudok embedelni és nem akarom szétzúzni a fórumot. Fórum fejléc(?) képet hogy tudok betetetni?
  • Optimus Prime
    #68
    3x a vízalatti Rapture-ban már nekem is uncsi lenne és sokan mondanák, hogy rókabőr. Érdekes lesz, bár kicsit fura, hogy visszább mennek az időeben, bár a hangulat miatt kell. A '70-80-as éve már nem lenne olyan érdekes.
  • Seth
    #67
    A vízalatti város már uncsi, jó ez a vérfrissítés, nekem nagyon tetszik a design,baromi hangulatos. A csaj meg tud vigyázni magára állítólag,nem kell védelmezni
  • Fpocok
    #66
    Megmondom őszintén... Nekem nem tetszik. Sokkal jobb volt a víz alatti város... meg hogy a csajt kell majd cipelni... a vonatsinek... Hangulat sem jó annyira.
  • broman191
    #65
    E3 2011: Gameplay Trailer

    Rövid, de annál pörgősebb gameplay, a végén enyhén öngyilkos ugrással - avagy bárhol máshol annak számítana, az Infinite világában elfogadott utazási forma, szó szerint lehet venni ha azt mondja valaki "leugrom a boltba"... :D
  • saxicola
    #64
    Sziasztok! Fel szeretnem hivni a figyelmeteket BioShock rajongoi oldalamra. "A honlap a 2007-es év sikerjátékával, a BioShock-kal és annak folytatásaival foglalkozik, valamint a tervbe vett BioShock moziról is olvashatsz."
    Kerlek lessetek meg es mondjatok el a velemenyeteket! Elore is koszi! :)
    www.bioshock.gportal.hu
  • MerlinW
    #63
    Levine still hopeful for BioShock movie

    Irrational Games boss Ken Levine hasn't given up on getting the stalled BioShock movie off the ground, but admits that getting it right presents a huge challenge.

    Talk of putting Rapture on the big screen began back in 2008, with Pirates of the Caribbean director Gore Verbinski nearly getting a project off the ground. However, it checked into development hell late last year due to budgetary concerns.

    Speaking in an interview with IndustryGamers, Levine explained that he remained hopeful that the film will one day get made.

    "I think we're in the space now of building properties that are appealing to people, and there's a version of BioShock that makes a great game and there's probably a version of BioShock that makes a great movie," he said.

    "I think for us as a company, we don't have any need to get a movie made. We'd like to have a movie made, but it would have to be the right one, and we've had the opportunity to get it made and unless all the right pieces are in place – it's hard enough to get a movie made when all the right pieces are in place. If you don't start with the right pieces, you don't have a prayer.

    "We've had a lot of great talks with great people about it. We got close to great people, but you always have to have all of those pieces in place and that's going to be very challenging.

    "It's a moving puzzle, but I'm going to be continually talking to people about it," he added. "It's definitely something that's still in the conversation."

    But what of the impending BioShock Infinite? Is there a chance that might leapfrog the original and make it to the big screen first?

    "Right now, I think mostly about the game," he insisted. "And when it's done, and I have the story worked out completely - every single detail of it, I'll probably be more comfortable thinking about that. But right now I'm really just focused on BioShock Infinite as a game."
  • Atkamon
    #62
    Hivatalosan még nincs megerősítve sajnos, hogy egy univerzum-e a két játék, de nem lepődnék meg, ha egy lenne.
  • Optimus Prime
    #61
    Mintha valahol olvastam volna, hogy egy univerzumban játszódik. Konkrét utalások nem lesznek, max pár easter egg.
  • Fpocok
    #60
    Tudom, hogy mondta... de olyan jó lenne tudni, hogy egy univerzumban vannak... pl egy aprócska utalás vagy bármi. Egy személy esetleg vagy valami.
  • Rage47
    #59
    most még jobban várom, ez b*szott jó lesz:D
  • grebber
    #58
    Jó lesz ez.
  • Atkamon
    #57
    Szeirintem nem lesz hozzá köze... Az interview-ban is mondta a pasi, hogy teljesen 0-ról indultak. De mondjuk szerintem ez egyátalán nem kiábrándító, a Bioshock nem csak Rapture-ről szól.
  • Fpocok
    #56
    Én meg azt remélem, hogy azért VALAMENNYI köze lesz Rapturehöz. Számomra nagyon kiábrándító lenne, ha teljesen új világot találnának ki :S
  • Optimus Prime
    #55
    ...És videó!
    Remélem lesz majd valami fődala ennek a játéknak is. Hisz a felhők között nem dalolhatom, hogy "Beyond the sea...!". :)
  • grebber
    #54
    Új képek!
  • Optimus Prime
    #53
    Csak összedobtam valamit, ami látványosabb és issza adja kicsit a játékot. Lehet kicsit nagy?
    BioShock Infinite banner
  • Optimus Prime
    #52
    Bár kicsit egyszerű, de egyenlőre jó lenne fórum bannernek.