2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Mastigias
    #131
    Üdvözlet minden kedves BioShock-rajongótársnak! Mastigias vagyok, a "Nem" Hivatalos Magyar Rajongói Oldal, a BioShock Centrum főszerkesztője. Kollégámmal, HUN_ter-rel minden friss hírt, érdekességet felteszünk az oldalra, ami a BioShock játékokkal, filmmel, könyvekkel kapcsolatos. Örömünkre szolgálna, ha meglesnétek az oldalt, olvasgatnátok a híreket, érdekességeket, esetleg kommentelnétek is (sajnos csak GS reg-gel lehet...). Várunk mindenkit, látogassatok el hozzánk, ha időtök engedi! (:

    Üdvözlettel:
    Mastigias
  • Atkamon
    #130
    Ehhez nem kell elemzőnek lenni szerintem.
  • grebber
    #129
    Elemzők szerint nagyot tarolhat a BioShock: Infinite
  • broman191
    #128
    Creative Direction Interview HD
  • MerlinW
    #127
    "mérges vagyok rájuk, mert emiatt nem csinálják HL: Episode 3-at"

    Semmi köze a L4D-es csapatnak a HL csapathoz 1-2 embert leszámítva akik ingáznak:) Ep3 azért nem lesz, mert nem akarják megcsinálni. Nyilatkozták is, hogy nem lesz több epizódikus játékuk. Ha lesz még HL, akkor az a HL3 lesz, de még az sincs tervbe véve. Most éppen a DOTA-at készítik, a többi csapat pedig a TF/L4D anyagokat, illetve építgetik a Source motort.
  • Seth
    #126
    Egy korábbi gameplay demóban szerepel a bádogember is, egy hídon kellett legyőzni, majd utána jelent meg a madárszerű dög is,szóval valószínűleg benne van még az is.
  • Atkamon
    #125
    Dehogynem... Miért ne változtatnának?
  • Optimus Prime
    #124
    Senki nem furcsája, hogy a tavalyi teaserben látott... bádogembert nem láttuk? Vagy abból lett a madár? Bár ilyen rövid idő alatt nem hiszem, hogy ennyit változtatnának.
  • extra sensory
    #123
    Érdekes hogy a L4D megjelenése előtti években szépen csordogáltak a HL játékok, mikor azonban megjelent az első L4D, szépen megszakadt a HL sorozat. Most meg nemsokára jön a L4D3... kapják be sztem.

    ON
  • Totti5
    #122
    "mert emiatt nem csinálják HL: Episode 3-at"

    Ennyi idő alatt már komplett HL3at ki lehetett volna adni még 3 rész L4Del együtt...
  • vérpocok
    #121
    Engem már az egész L4D úgy nem érdekel ahogy van... mérges vagyok rájuk, mert emiatt nem csinálják HL: Episode 3-at, na de hagyjuk is, mert ez off.
  • Rage47
    #120
    nekem az nem tetszett, hogy L4D2ben kivették a karakterek lábait :( L4D1ben még volt. ez miért?
  • Optimus Prime
    #119
    Az abszolút néma arcok: Point Man, Gordon Freeman, AVP Rookie. Bár Freeman az egyben zihál és Rookie is ordít mikor elfogy a HP-ja. Na de Jack is beszél a BioShock elején.
  • hiper KOCKA
    #118
    Hát elég gáz, de sajna sok FPS-ben csak egy vacak virtuális kamerát irányítunk. Karakter lényegében nincs is. Nehogy már 2 sorral többet írjanak a programba a fejlesztők.
    De a kedvencem mikor lelövöm az ellent, 2 másodperc múlva lesüllyed a padlóba a teste. Persze megvan a technikai oka, hogy a lassulás elkerülése végett van, de más stuffokban nem tűnik el a test és lassulás sincs.
  • Fpocok
    #117
    Van különbség a náma... és az állandóan pofázik között... legjobb a középút.
  • Ryder62
    #116
    Jó hogy már végigvittem vagy 3-szor Amúgy az ottani "marine" még nem is néma mert mikor az élet már kevés minden lövésre olyanokat jajgat hogy az egész bázis beremeg. A full jó mikor a főhös nem beszél, nincs lába, nevét se tudjuk de mikor 30-an lövik rakétákkal még akkor is csendkirályt játszik. Jah és nem is látjuk kívülről. Ilyenkor elgondolkodok hogy embert irányítunk e vagy valami lebegő kamera izét ami tud lőni XD
  • vérpocok
    #115
    Akkor te a Doom 3-at kerüld messzire.
  • broman191
    #114
  • Atkamon
    #113
    Én is.
  • Ryder62
    #112
    Én meg már a néma főhősöket unom baromira.
  • Fpocok
    #111
    A másik dolog, ami nagyon zavar az az, hogy a főhösnek gyakorlatilag be nem áll a pofája... ami nem lenne baj, ha lehetne választani, mit mond... de ez a folytonos pofázás.
  • Synchronous
    #110
    A kinti pályák teljesen a Bulletstorm képi világára hajaznak. De felfedeztem benne egy kis Singularity-t is. A csaj pedig Alice-ra emlékeztet a Madness Returns-ból.
    Egyszóval kaptunk egy régebbi játékokból összegyúrt, ám hangulatos kis egyveleget.
  • Fpocok
    #109
    Mondasz valamit. (én nem szégyenlem beismerni, ha másnak igaza van).
    De a két kilométerre felugrik-ot tartom.
  • Fpocok
    #108
    Azt mondták, hogy semmi köze nem lesz az előző részekhez.
    Nem azt mondom, hogy legyen megint tengeralattis... azt szeretném, ha egy univerzumban lennének... akár egy utalás szintjén. Sokat dobna rajta.
  • broman191
    #107
    Álljon meg a menet. Szerinted nem lehetett volna jobban elmászkálni, hallgatni háttérsztoris hallgatnivalókat és nem 10 perc alatt letudni az egész pályát? Lehetett volna. Direkt játszottak ilyen pörgősen, hogy minél több helyszínt, helyzetet, átvezetőt be tudjanak mutatni. Nyilván lesz sokkal hosszabb, lassabb, elmászkálósabb pálya is, csak ezen tudták demonstrálni az újdonságokat megfelelően, töményen. Szándékosan volt ilyen donequick jellegű. Kimagasló az atmoszféra itt is, és senki nem kényszerít Bulletstorm-ozni. :)
  • Totti5
    #106
    Kérdés hogy még mit lehetett volna kihozni még a vízalatti történésekből... max egy előzményt, mást nem.
  • Fpocok
    #105
    Csináltak egy baromi jó lore-t rapturenak... kimagasló atmoszfére. Na most ezt az egészet dobták a kukába... helyette csináltak egy teljesen akcióorientált fizikameghazudtoló ugribugrit... ilyen bulletstormos lett (ami szerintem szar is volt és nem is játszottam vele fél óránál többet).
    Kicsit emlékeztet engem a RE3-->RE5 esetre.
  • Seth
    #104
    Te akkor csak maradj a mainstream szarjaidnál.
  • Optimus Prime
    #103
    Na jó csak összejött. De épp nézem van még két videó, ami lehet ugyanaz, de több.
    De nagyon jó lesz, nem hittem hogy egy ilyen "egyszerű" ötlettel s ilyen látványt és világot lehet kreálni. A feeling kicsit még 19. századi western-lovasság-indiánok stílus, de van Rapture beütés is. Majd valamikor minket is megdobhatnának a demóval.
  • Optimus Prime
    #102
    Másnak is átmegy SD-be a minőség 20 perc után? Szinte nézhetetlen.
  • Fpocok
    #101
    Mi a faszom már? Hagyjuk ezt már...
  • Fpocok
    #100
    Ahha... megint fasza regenerálódós élet... remek...
  • Fpocok
    #99
    Minél többet látok belőle... ez annál szarabb lesz.
  • zzeN
    #98
    Csak 4 hsz-t kellett volna visszaolvasni.
  • nyuny01 #97
    Hát ez komoly!
  • grebber
    #96
    Big Dady Sas.
  • Rage47
    #95
    EZ BRUTÁL ez kell :D
  • machinarium
    #94
    Zsír lesz ez a játék!
  • broman191
    #93
    A teljes E3-as anyag, immár HD minőségben
  • zzeN
    #92
    "Booker úr kb. 183cm magas, 97 kiló, zöld szemei vannak, borostás, és egy sebhely van az arcán."