2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Optimus Prime
    #171
    Akkor már ezt is tudom. :)
  • Fpocok
    #170
    Oké.
  • gosumofo
    #169
    akkor jelent meg a system shock 2
  • mester1987
    #168
    Egy különleges játékkal lesz dolgunk, mitn 2007-ben úgy hiszem :)
  • Mastigias
    #167
    Akkor szard össze magad nyugodtan.
    MÁS
    Engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy örömhírt: most már a BioShock Centrumon is van fórum! (: Ja és nyereményjáték is, a mai napon, úgyhogy érdemes ellátogatni hozzánk (:
  • Fpocok
    #166
    Húúú de izgulok, mindjárt összeszarom magam.
    De most komolyan... nem nagy cucc. Amúgy miért 1999 a neve?
  • Mastigias
    #165
    Az Irrational Games pár órája jelentette be az [URL=http://bioshock.web4.hu/cikk/breaking-bioshock-infinite-itt-az-1999-mode]"1999 Mode"[/URL]-ot!
  • Mastigias
    #164
    Szerintem perfekt!
  • Optimus Prime
    #163
    Ennyire jó lesz? Ha sokat emelik a brightness/contrast szinte pacás lesz a kép.
  • Mastigias
    #162
    Szerintem a kettes számú jó lenne, ha Elizabeth-en világosítanál egy kicsit.
  • zzeN
    #161
    2.
  • broman191
    #160
    Banner 1
  • Optimus Prime
    #159
    Úgy értem nem tudom mi igaz Levine állításából. Tényleg így gondolja-e vagy direkt lett ilyen. Egyébként a kornak megfelelő ruházat, kinézet és ideál.
    De hamár feléledt a topic és Elizabeth a téma. Pár terv a bannernek:
    Banner 1
    Banner 2
  • Mastigias
    #158
    Nem én találtam ki, ha erre gondolsz (:
  • Optimus Prime
    #157
    Nem tudom mi igaz ebből, de az előző játék torz karakterei után jó lesz, ha végre egy-kettő néz ki valahogy.
  • broman191
    #156
    Így is van rendjén, előbb fejezze be a gémet számunkra, aztán tits.
  • artschi
    #155
    hazudik
  • Mastigias
    #154
    Levine: Nem a csöcs a lényeg!
  • Mastigias
    #153
    Úgy legyen!
    Addig is itt egy kis olvasnivaló arról, miért az Infinite 2012 egyik legjobban várt játéka: lássuk.
  • Fpocok
    #152
    Ritka az olyan, hogy a játékkal kapcsolatos ünnepnapton jönne ki egy játék. Majd meglátjuk hamarosan.
  • Mastigias
    #151
    Ámberek! A Zinterneten egyre több helyen bukkan fel a BioShock Infinite-tel kapcsolatban a június 1-i megjelenés. Ti mit gondoltok erről?
    Ha tippelnem kéne, én július 4-et (Függetlenség Napja), vagy május 1-et (az 1893-as Chicagói Világkiállítás megnyitója) mondanám. És Ti? (:
  • Mastigias
    #150
    Szerencsére tartom a kapcsolatot a fordító úriemberrel, úgyhogy nem lesznek csúnya elfordítások, biztos lehetsz benne (:
  • Optimus Prime
    #149
    Én akkor is maradok az angol kiadásnál. Lehet olcsóbban megtudom szerezni és félek a magyar fordítástól. Félek mi lesz a Rapture, Big Daddy, Splcier, plasmid, Little Sister és hasonlók fordítása.
  • grebber
    #148
    Zsír.Megy a polcra a többi game-ből készült könyv mellé!!!
  • Mastigias
    #147
    Nem pont Infinite-s hír, de gondoltam talán érdekelhet Titeket is (:
    Hazánkban is megjelenik a BioShock: Rapture c. regény!
  • Mastigias
    #146
    Köszi az oldalakat! (:
  • Seth
    #145
    A csaj énekli aki szinkronizálja Elizabeth-et :)
  • Optimus Prime
    #144
    1907-es dal, így már oké. Csak az előadás módja... modern hatást kelt, számomra.
  • sherlock1
    #143






  • Mastigias
    #142
    Az előző hozzászólásom kuka, itt a VGA 2011-es trailer plusz információkkal ellátott változata, természetesen lefordítva: BSC - VGA 2011 Trailer.
  • Mastigias
    #141
    No, kitettük mi is, és loptam pár képet az előzetesből, lessétek meg őket (: BioShock Centrum - VGA 2011 Trailer.
    Galvatron, a szám címe: Will The Circle Be Unbroken, itt egy jútyúbos link. Ez egy '72-es album és szám címe a Nitty Gritty Dirt Band-től, hogy miért ezt énekli Elizabeth, az totális rejtély - egyelőre (:
  • Optimus Prime
    #140
    Mastigias, mi a dal címe és mikori? Te biztos tudod. :)
    Nem illik a ...képbe. Ahogy a Beyond the Sea az 1 előzetesibe.
  • Ulthane
    #139
    BioShock Infinite VGA 2011 trailer
  • Mastigias
    #138
    Sziasztok! Ismét egy új, hosszabb hangvételű cikket ajánlok figyelmetekbe, melyben Ken Levine mond egy-két érdekességet a Songbird-ről. Az interjút az IGN.com készítette, mi pedig lefordítottuk Nektek, kellemes olvasgatást!
    Ken Levine interjú magyarul: a Songbird titkai
  • Mastigias
    #137
    Elkészültünk a Behind Booker and Elizabeth - 2. rész fordításával, kellemes szórakozást! (:
  • Mastigias
    #136
    Sziasztok! Itt egy hosszabb hangvételű (lefordított) interjú Ken Levine-nel, a BioShock Infinite és az eredeti BioShock közti különbségekről, hasonlóságokról. Kellemes olvasgatást! (:
    Ken Levine interjú
  • Optimus Prime
    #135
    The People Behind Booker and Elizabeth Part 2
  • Mastigias
    #134
    Íme: Behind Booker and Elizabeth - 1. rész, magyar felirattal! Kellemes szórakozást hozzá! (:
  • Mastigias
    #133
    Nem sokára jön a feliratos verzió! (:
  • broman191
    #132
    Behind Booker and Liz Part 1 HD