2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Shep
    #371
    15-ért vinnéd te is, mi? :) 25 tényleg húzós érte.
  • grebber
    #370
    Ezt néztem anno de túl sok érte hogy a port fogja :(
  • Cumshot
    #369
    Ultimate Songbird Edition is tetszetős, van ahol adják hozzá a Steelbookot, a Bioshock 1 kódot, és a posztert is. 25-27k között van legtöbb helyen.



    Aki szeretne ilyet, annak inkább most érdemes feltörni a perselyt, mert az üzérek felvásárolgatják ezeket szokás szerint, és utána 40k-ért adják majd tovább, ha elfogyott az összes a boltokból.

  • Harbinger
    #368
    Konzolok Szervízénél olcsóbb. Én filózok azon, hogy a Premium Edition megéri és nem-e lesz később DLC-ként a digitális tartalom.
  • Hoz_Hun
    #367
    A Bioshock-os könyvet olvasta valaki? A Rapture előzményei. Meglepően jólsikerült könyv.
  • Hoz_Hun
    #366
    Ha nincs még meg az első rész, akkor feltétlen érdemes valóban.
  • wedge31
    #365
    Megrendeltem a CDG-ból az ajándékok miatt ennyi pénzért kihagyhatatlan ajánlat volt nekem.
  • Myselor
    #364
    valami hihetetlenül bámulatosan látványos a város ^^ ááh,alig várom már hogy játszhassak vele,és azthiszem télleg lesz valami idő ugrás vagy bármi,mert Elisabeth külseje itt is megváltozott.na majd meglátjuk mi hogy lesz:) alig várom
  • Cumshot
    #363
    Ezt én sem értem. Viszont PH-n elég sokan árulnak Steam giftet, Nyugat-európai régiósat (mi régiónk). 500-1000 forint között szokták adni mindkét Bioshockot.
  • Hoz_Hun
    #362
    Asszem 576-ban is. De csak PC-re meg PS3-ra. Xbox360 nem tudom miért maradt ki. Na mindegy nekem úgy is megvan mind a kettő már.
  • Cumshot
    #361
    CD Galaxisban meg az első rész kódját kapod hozzá, korlátozott ideig.
  • Fpocok
    #360
    Itt 30 font Kapsz hozzá bioshock1- bioshock2-xcom:enemy unknown játékot.
  • krisz073
    #359
    Nincs esetleg arról információ, hogy Bioshock Infinite megjelenése alkalmából az első két részt akcióznák? Jó áron szívesen megvenném őket.
  • MerlinW
    #358
    SPOILER - Gamespot gameplay
  • scomcomputers
    #357
    Estére légyszi,egy ilyet intézz......pénz nem számít!!!
  • Hoz_Hun
    #356
    Bakker, ez az Alice-s kép de jó!!
  • Cumshot
    #355
    Az nem baj, venném is feleségül azonnal, csak a kést tenné le


    Akit meg érdekel olcsón Bioshock Infinite: PH-n van egy srác, aki Crysis 3 és Bioshock Infinite kupont árul, a kettő együtt 5k.
  • Harbinger
    #354
    Az első kép se in-game footage.
  • TheGrinder
    #353
    Anna Ormeli. :)
  • Cumshot
    #352
    Elvileg annak az orosz cosplayer kiscsajnak a külsejéhez szabták Elizabeth figuráját, azt olvastam.

    Itt van róla két kép, tuknám:



  • Shep
    #351
    Szerintem a 2011-12-ig volt a legjobb, ez mostani olyan érdekes, a 2. meg mint akit megszállt az ördög :)
  • mester1987
    #350
    Remélem a mainsteam vonalat nem erőltetik majd!
  • Fpocok
    #349
    pár nappal megjelenés előtt.
  • RatBaG #348
  • krisz073
    #347
    Sziasztok,

    Olyan kérdésem lenne, hogy beregisztráltam egy ilyen:
    AMD játék Tomb Raider + Bioshock - Infinite - AMD promóciós kupon

    Tomb Raider key meg is jött, be is aktiváltam. Tudja valaki esetleg, hogy a BI key-ek kb. mikor kerülnek kiküldésre?
  • Cumshot
    #346
    Ja tényleg nincs konzolon warez, jön is majd a skynet gyerek a torrent statokkal bebizonyítani. Amúgy talán ez lesz az egyetlen játék idén, amit megveszek. + Ha lesz GTA V, akkor azt is.
  • Fpocok
    #345
    APA KEZDŐDIK!
    Mondjuk konzolra nincs warez, szóval csak rémeket látok.
  • Seth
    #344
    Egyelőre csak PS3 :)
  • kill3r21
    #343
    látom kezdődik....:)
  • Harbinger
    #342
    full commercial, tévadtem ez még nem Laucnh trailer.
    http://www.youtube.com/watch?v=RvrnUcB8ZJc&feature=share&list=UU_nGSOyONQsVhxi6iQRgmZg
  • Harbinger
    #341
    Vagy Andrew Ryan apjának korai látomása Columbia.
  • DasIsFuck
    #340
    szerintem biztos valami klónozós,kisérletezős dolog lesz az egész mögött
    és a végére kiderül,hogy egy titkos katonai project félresikerült végtermékei..:D

  • Myselor
    #339
    hmm,nagyon jó gondolat,én is eltudnám képzelni,majd meglátjuk már csak pár nap is megjelenik ^^
  • vrtg
    #338
    Az eddigi videókból ill. Ken Levine nyilatkozataiból nekem az jött le, hogy nem csak egy Elizatbeth modell lesz a játékban. Persze ez csak spekuláció, de mivel a kiscsajnak elég durva képességei lesznek (téridő manipuláció), szerintem nem kizárt, hogy lesz past és future Elizabeth is.

    Idézet az egyik cikkből:

    "This game is more about thinking you know what’s going to happen, and how the future can be quite different to what you think it will be. You see a small reflection of that with Elizabeth’s powers, but I can’t really talk too deeply about that without spoiling a lot of the surprises”.
    A clue was revealed in an early demo, where Elizabeth stops to heal a wounded horse and accidentally opens a rift into the future. This future looks like a typical American small town in the 1980s, except for one peculiar detail; the marquee of the local fleapit is showing a film called “Revenge of the Jedi”... In geek folklore, this was the original title of the finale in George Lucas’ Star Wars trilogy, before changing it at the last moment to Return of the Jedi.
    Messageboards began speculating about the game’s potential use of time-travel, alternate histories and butterfly effects. “It was a nice way to hint at what was going on, to speak to our audience directly about the things they’d be familiar with, and not saying it too obliquely. I think people walked away understanding what we were trying to get at”.

    Ha ez igaz, azon sem lepődnék meg ha amolyan easter eggként még Rapturebe is el lehetne látogatni.
  • Myselor
    #337
    jah értem:) köszi nem figyeltem,amúgy az új sokkal jobb szerintem.emberibb ^^
  • Harbinger
    #336
    Ott is van a videón "not actual gameplay footage", de bárki kiszúrja, hogy ez CGI, mint a Teaser. Gyanítom a Launch is full CGI lesz, mint az 1-nél volt. És gyanítom más a designer lusz máskép fest CGI-n.
    Fura, de nekem nem Elisabeth melle szúrtak szemet, hanem a jellegzetesen és irreálisan nagy feje és szemei.

    http://youtu.be/J_gEzOZKyE4
    Itt még totál máskép nézet ki. Szerencsére a játékban szebb, kedvesebb és ha nem is nagyon de mosolygósabb a karaktere.
  • Myselor
    #335
    hát de ha már egyszer megváltoztatták akkor csak ezért ne tegyék így vissza :d
  • wedge31
    #334
    Jól mutat a reklámban.
  • Myselor
    #333
    nagyon hangulatos kis trailer,hamarosan lesz belőle hoszabbb változat,de am nem értem,most akkor megint csak így is fog kinézni az Elisabeth??nekem különben mindkettö külső bejön,bár ez a csöcs kidobós persze érdekesebb xd
  • MerlinW
    #332
    Legalább 9 hozzászólást nézz vissza...