12
  • bmw
    #12
    Azert sok sallang duma van benne azt nem kellett volna bele tenni, de azert nem rossz...
  • cylonflatus
    #11
    Jó ez, nekem legalábbis tetszik. Ráadásul pont jókor jött a nyári sci-fi sorozat mentes uborkaszezonban.
  • bmw
    #10
    Pedig kellene ilyesnmi tudomanyos scifik, is nem csak olyan latvany akarmik....
  • vg
    #9
    Megnéztem az első részt, és azt kell, hogy mondjam, ezt nem az angoloknak kellett volna megcsinálni. Ők(akárcsak mi) nem tudnak filmeket készíteni, pedig ez egy érdekes történet lenne.
  • DeviloftheHell
    #8
    második rész végére az a furcsa érzetem támadt mintha ezt láttam volna már évekkel ez elött
  • NEXUS6
    #7
    Ha már víz és izgalmas dolgokat akarnak, akkor én mondjuk a Kurszk legénységének utolsó óráiból csinálnék sorozatot. Asszem ma van az évfordulója.
    RIP

    Az a baj talán, hogy a tengeralattjárós sztorik nem elég félelmetesek, pedig azért a víz az úr, de ezt általában nem mutatják be elég átérezhetően.
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Mit vártak, meleg hógolyót? Úristen!
  • DeviloftheHell
    #5
    5 részes? :S
  • Zsolt1980
    #4
    "...tovább apadt..."

    Az első rész után a második epizód...
    Uuuhhh!
    Viktor, az nem tud apadni tovább, csak elkezdeni apadni.Ami egyébként természetszerű.Általában a legtöbb sorozat mindenhol a világon, akár külföldi, akár hazai, szinte rögtön a első-második résztől kezdve egyre kevesebb nézőt tudhat magáénak.
  • Ender Wiggin #3
    Inkább a SeaQuest-re emlékeztet. Csak emez inkább tudományos, amaz meg gagyisztikus volt. Hiába no, ha egy sci-fi tényleg komoly akar lenni, akkor nem kell az embereknek. Csak az Lost-féle agysejt pusztítás...
  • Khabbas
    #2
    Nekem tetszett az első rész... Remélem nem kasza
  • pokolfiu
    #1
    pedig egész érdekesnek tűnik...