385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • djsos
    #65
    köszi,de nekem semmi változás!akinek működik megtudná mondani honnan töltötte le!
  • melfoy
    #64
    Egyelőre egy optimalizálatlan,buggal teli,trehányul kiadott game...van hozzá 2 patch,de azok sem sok mindent javítanak,reméljük idővel játszható lesz...
    Itt a legújabb patch hozzá,próbáljátok ki hátha jobb lesz vmivel:

    LINK
  • djsos
    #63
    csá all!nekem is szaggat mint állat!valaki adjon egy linket akinek nem szaggat,mert ez így nagyon szar!pls help!én torrentről szedtem le!
  • hungaryws
    #62
    Nekem is ez a hiba.
  • mtz 82 zts
    #61
    hy nekem az lenne a gondom,hogy először is ti honnan töltöttétek le a játékot?
    mert én is letöltöttem és fel is telepítettem de amikor elindítom akkor bejön egy fekete képernyő és kidob egy olyat hogy Chras és bezárja
    utána már sikerült odájig eljutnom,hogy amikor elindítom akkor kijön egy update ablak amivel frissíteni akar de nem frissíti hanem kiírja azt hogy update falied és bezárja elindítja a játékot és megint kijön az a Chras
    Azt szeretném kérdezni hogy ti hogyan telepítettétek hogy jó lett
    léci segítsetek előre is köszi
  • Bandy77
    #60
    Sziasztok!Volna egy kérdésem a játékkal kapcsolatban.Mindenben megfelel a gépem gépigénye a játékkal szemben,de még is szaggat mint az állat.Frissitettem a direct-x et is de ugyan az a gond.Még egy próba vele ha nem jön össze akkor kuka!
  • kovi9999
    #59
    Sziasztok!
    valaki megtudja mondani, hogy mért csak 1 fekete képernyő jön be?
  • szabii98
    #58
    A játék köbö. annyi hogy LSből kivették a gépeinket és berakták +építettek egy lowpolly települést.Az épületeket meg a cuccokat újra építik akkor ls módnak elmegy...
    A fizika milyen?Nekem LSben néha csak és csak traktorral balra csúszott a gép és átment a másik sávba :(
  • melfoy
    #57
    Erre szokta mondani a faterom...gyenge kezdés után erős visszaesés....

    LS11....:D
  • grondy
    #56
    Nekem nem is sikerül elinditani. valami r00-tól r14-ig leszedett dolgokat de nem tudom mit kell velük csinálni. valaki tud segiteni?:D
  • denesch
    #55
    A game egy nagy 0 :S
  • hungaryws
    #54
    Serial:
    3333-3333-3333-3333
  • marko37
    #53
    nekem kódot kér
  • balint1111
    #52
    Nem vagy egyedül. Nekem se sikerül szántani meg semmit se. Pedig jó lenne a játék amúgy.
  • szabii98
    #51
    Pár óra kérdése :)
  • Rhodeus
    #50
    Még senki sem játszik vele? Nekem már meg van, de (mivel még hasonló játékkal sosem játszottam) nem nagyon boldogulok vele. Szántás-vetés ilyenek.... nem nagyon mennek. Eleve nem találtam vetőgépet eddig.
  • szabii98
    #49
    Miii?

    szerk.:
    most nézem elvileg mindjárt megjelenik O_o
  • melfoy
    #48
    Hétvégén kiderül...
  • balint1111
    #47
    Végigolvastam a szöveget(lehetne magyar is). Sztem nagyon jónak tűnik a szöveg alapján.
  • hungaryws
    #46
    Képeket itt találtok:
    http://www.agrar-simulator.de/index.php/pics.html
  • hungaryws
    #45
    Jellemzők:
    Hatalmas 3D táj völgyek és hegyek
    Szép hegyi falu az Alpokban
    Sok mezőgazdasági berendezések és alkatrészek CLAAS
    Izgalmas karrier mód
    Üzletekben vetőmag és gépek
    Szarvasmarha-tenyésztés
    Gazdasági és biológiai tényezők
    A változó időjárási körülmények között
    Sok kihívások várnak a játékos
    Online Multiplayer
    Multiplayer mód a hálózaton

    Google fordító
  • hungaryws
    #44
    Rendszerkövetelmény:

    Operációs rendszer:Windows XP / Vista / 7
    Processzor: 2 GHz
    Memória: 1 GB
    Meghajtó: CD-ROM
    HD: 750 MB
    DirectX: 9 vagy magasabb
    Egér,billentyűzet
    3D grafikus kártya: Geforce 6800 Serie / ATI X1600, S3 C, 430GT (min. 128 MB VRAM) vagy magasabb, Shader Modell 2.0 vagy magasabb

    Hivatalos oldal
    http://www.agrar-simulator.de/
  • balint1111
    #43
    Remélem hogy ebbe a játékba lesz fizika mert az LS ebből a szempontból nagyon nagyon szar.
  • melfoy
    #42
    Official Trailer
  • krisztianp16
    #41
    Nem tudom de nekem már most nem tetszik...ha megnézed olyan mintha kis model gépek lennének egy játék asztalon...tiszta gagyik a modelek ríkitó színek...:/ háát nem tudom de edig ls jobban bejön nekem:)
  • skate00
    #40
    hát akkor is LS koppincs, szinte sima Ls Class Skinekkel, meg ocsmány szélvédővel, e ezis gondolom egy összecsapott game lesz, csak pénzkeresésre, amugy kb semmi ujdonság nem lesz benne, pl lehet majd vetni szántani, meg aratni kb ennyi. meg füleg ha még kész sincs minden textúra és nemsokár kijön akk nagyon jó game lehet.
  • balint1111
    #39
    Sziasztok.
    Képek alapján jóval jobb lesz mint a landwirtschafts.Már várom. Leszarom a gépigényt, de a landwirschafts az nagyon szarul van optimalizálva. Remélem ez jobban sikerül.
  • melfoy
    #38
    Jó ideje megjelent a játék..de én semmi információt nem találtam eddig róla,még egy képet sem...
  • Endre88
    #37
    Ez mi akar lenni, egy újabb Landwirtschafts utánzat?
    http://www.amazon.de/media-Verlagsgesellschaft-mbh-Traktor-Simulator/dp/B001O0VKBI/ref=pd_sim_vg_5
  • Dávid 12
    #36
    De akkor még koszolódik is!Csak reemélem bírja akadás mentessen az 1magos procim:(
  • itamragy
    #35
    a képeken jol néz ki de a traktor s vontatott eszkőze negyon kiűt a tájból
    azaz túl rikito szine van,de a képek alapján jo a grafika:)
  • ZTM
    #34
    Pár "új" kép:



  • melfoy
    #33
    Első ránézésre szebbnek tűnik mint az LS...szebbek a textúrák,ha jól látom itt már keréknyom is van..na de majd jövő hónapban meglátjuk..
  • SLICK
    #32
    hinnye!!!
    Ez grafika alapján odaveri az LS-t, remélem olyan könnyen moddolható is lesz.
    Várom!
  • szabii98
    #31
    Ha téll ilyen lesz akkor cool
  • ZTM
    #30
    Elméletileg a játékról készült képek:






  • krisztianp16
    #29
    Lehet:P:D
  • ZTM
    #28
    Inkább utóbb:D
  • krisztianp16
    #27
    Jaja sajnos, de elöbb utobb csak észbe kapnak:)
  • Freddycom
    #26
    Biztos nem. Látod, Astragon se látja be h nincs szükségünk szarabbnál szarabb szimulátorokara, egyedül az LS az, ami bejött nekik. De nem állnak le a többi szarral se.