385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • krisztianp16
    #25
    Jaja, de ennyi idö után csak rájönnek, hogy azokra nincs kereslet és csak össze hoznak egy rendesett..legalábbis reménykedem:D
  • melfoy
    #24
    Hát igen..:)Csak reméljük nem olyan komolytalan lesz mondjuk mint az UIG által kiadott Schwertransport Sim vagy a Holzfaller Sim...
  • krisztianp16
    #23
    Jólhangzik:)
    csak legyen is belöle valami:P:)
  • szabii98
    #22
    Jah téll el is felejtettem :D
  • Freddycom
    #21
    Nem, LS10 nem lesz. Kvázi a Gold edition volt a 2010-es kiadás.
    LS11 jön októberben.
  • szabii98
    #20
    LS10?:d
  • Freddycom
    #19
    Nálam a Titanicot újrafelfedező mélytengeri merüléses 'szimulátor' baszta ki a biztosítékot, bár ezt az Astragon követte el.

    Mellesleg ezeknek a cégeknek az ismertetőinek nem szabad hinni, az LS09 is ígér fűt-fát eredetileg, aztán egy nagy szar. LS11-ben még reménykedek még vmilyen szinten, az októberben jön.
  • szabii98
    #18
    Megjelenési dátum:Szeptember 15
  • szabii98
    #17
    Jónak ígérkezik és a neve is kimondható, hajrá és +fav
  • Kicsikiraly
    #16
    Hú ez rohadt jónak néz ki!

    Van már arról valami infó hogy konkrétan milyen növények és állatok lesznek benne? Meg milyen járművek? Mert hallottam valami olyan hírt, hogy lesz vmi brit kistestvére ennek a játéknak, ami viszont sokkal több géppel rendelkezik.
  • melfoy
    #15
    De valóban kamunak tűnhet bárkinek,sokan meg vannak lepődve hogy némelyik német cég milyen szimulátorokat képes kiadni,hamarosan jön a Sebészeti szimulátor,Külszíni bányászat szimulátor,Rakpart szimulátor,Étterem szimulátor..úgyhogy nem csodálkozok ha vannak kételkedők is..de hát ott van a Landwirtscahfts simulator,elég nagy rajongótábora van a játéknak,remélem ez is legalább lesz annyira jó.
  • SLICK
    #14
    nem azt mondtam, hogy Te csináltad, hanem hogy elég erősen photoshoppolt kinézete van. A traki is csak rá van vágva, köze nincs a háta mögött lévő tájhoz..
  • melfoy
    #13
    Ha esetleg arra célzol hogy én csináltam akkor:
    Katt ide

  • SLICK
    #12
    nekem a borító kamunak tűnik...
    lehet fake az egész game
  • Zsolek123
    #11
    gyertek le falura, itt nem csak virtuális házi pálinka, és ganyéskocsi szag van :DDDD
  • Gerypapa 95
    #10
  • RS
    #9
    Csak nem Astragon? :DDD
  • Frosty01
    #8
    jóaz városi parasztoknak is meg kell adni a természetes környezet illúzióját!!!!!!!!!!!!!!!

    XD
  • SL
    #7
    a gépigény:

  • Zsolek123
    #6
    Ez ilyen Landwirtschaft Sim new verzsön?
  • melfoy
    #5
    Pontos gépigényt nem tudok mondani,de néztem az UIG honlapját,és az általuk kiadott,szinte minden játék gépigénye:
    Windows: XP / Vista / 7
    Processor: 2GHz
    Ram:1 GB
    Hangkártya:3D-Sound
    DirectX: 9 oder höher
    Irányítás:Billentyűzet,egér
    Grafikus kártya: Geforce® 6800 Serie ATI® X1650, S3 C. 430GT (min. 128 MB VRAM)vagy nagyobb,Shader Modell 3.0
  • melfoy
    #4
    Hivatalos honlap:
    http://www.uieg.de/

    De még itt sincs semmi róla..semmi információ..
  • ZTM
    #3
    Elég jónak tűnik, kíváncsi vagyok...
  • itamragy
    #2
    jonak hangzik
    gépigény?
  • melfoy
    #1
    Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor-a Claas együttműködésével.



    Egyelőre hivatalos honlapot nem találtam, sem képet sem videót.
    A játék 2010.09.15.-én fog megjelenni(remélhetőleg) az UIG gondozásában.

    A fő feladat a mezőgazdasági termelés-mezőgazdasági termékek előállítása lesz,mint például növényi és állati eredetű élelmiszerek.Ez magában foglalja a megújuló erőforrásokat,az energiaellátást(mint például a repcemag olaj, biogáz)A játék mezőgazdasági szimulátor így tehát minden funkciót a mezőgazdasági termelő vesz át.A játék kezdetén gyengébb gépek állnak rendelkezésre,kisebb mezők és legelők,a
    de a bevételekből viszont be lehet fektetni a jobb felszerelésre, traktorokba és mezőgazdasági eszközökbe,földeket vásárolni,nagyobb területen termeszteni.

    A játék jellemzői:

    Claas modellek eredeti funkcióval.

    Változatos játék hatalmas területen,mezőgazdaság és az alpesi legelő gazdálkodás.

    Átfogó üzleti rész,lehetőség az ökológiai növénytermesztésre

    Mezőgazdasági gép-vetőmag üzletek,változó időjárási körülmények,karrier módban,hatalmas 3-D tájak hegyek,völgyek,stb..