35
  • Mat666
    #35
    Te úristen remélem most csak vicceltél mindenki aki egy kicsit is konyít IT-hez az tudja hogy állandók nincsenek nincs olyan hogy örökös legjobb stb..
    A lista amit összeraktál no comment.
  • sanyicks
    #34
    szerintem meg igazi favágó módszer :)
  • vmiki88
    #33
    árrr árrrrr
  • vmiki88
    #32
    "A Microsoft célja egyértelmű: a jövőben egy böngészőben akár több Javascript-motort is alkalmaznak majd, így az eltérő feladatokra mindig az azokra optimalizált és leggyorsabb motorok használhatók."
    Az tök jó ötlet, remélem jól fogják megoldani.
  • chuky123
    #31
    szar ipadra meg pláne ne verd magad még a flasht se támogatja. pfff
  • chuky123
    #30
    Gyerekes programjaival és az 1 gombos egerével mehet francba buta amerikaiknak való.
  • chuky123
    #29
    farxis verd a répádat a szaros macre. Mig Pc-én bármit megtudsz csinálni addig a túlárazott szaros mac képességei behatároltak.
  • MsUser
    #28
    Bocsánat az előző hozzá szólásomnál a helyes írásért, kicsit kapkodtam.
    De jól látszik hogy hetek óta nem jegyzik sehol az IE-t, és évek óta csak azért
    használják mert a Win-nel ez is járt! De ennek a világnak vége, a valóság
    N1: Chrome!
    N2: Opera!
    N3: Róka! Sosem volt nagy szám, sőt!
    Ez így lesz és nem is fog változni, hacsak nem annyiban hogy a
    Chrome 5.xx-től még nagyobb lesz a különbség, természetesen a GOOGLE javára!
    És ez nem vita téma, ezek száraz tények!
  • caprocorno
    #27
    Köszi szépen! Azt hittem fölülírja a 8-ast. Akkor most ki is próbálom:)
  • sanyicks
    #26
    Megtértem ja :DDD

    (így legyen lottó 5-ösöm :DD)
  • Julius Caesar
    #25
    Ennél kisebb kép nem volt
  • MsUser
    #24
    Szeretnénk továbra reklám hazugságokat nem terjesuteni/
    Félrevezetni laikus hozzánem értő vagy tólzottan róka, opera, egyéb fan-okat.
    Csak el kell látogatni ide: http://service.futuremark.com/peacekeeper/browserStatistics.action


    A több hetes visszajelzés!
  • MsUser
    #23
    Extra értéke nincs a hírnek, a vártaknak megfelelően teljesít, a gyenge böngészőket leelőzi, a legjobbat pedig nem!
  • Mat666
    #22
    Ki kell próbálni majd ha ki jön a végleges verzió aki előre le szolja csak a saját hozzá nem értését bizonyítja. Azért nem szabad el felejteni hogy a világ legnagyobb szoftver fejlesztöje áll mögötte és gondolom ha összekapják
    magukat tudnak jót csinálni de persze ezt egy fanboy majom nem tudja felfogni.
  • bippo
    #21
    Ez még csak egy Technology Preview, ezt a mostani böngésző _mellé_ teszi fel.
    Hogy a véglegesnél hogy lesz, nem tudom.
  • donceleger
    #20
    nos, a cikkben azt írták, hogy a safari térdre kényszerült a dice játékkal kapcsolatban! ez eléggé egyértelmű!
    Egyébként kipróbáltam a safari-t, de szerintem egy rakás szar az egész. meg sem közelítette az ie8 tudását és sebességét, valamint a kinézete is sokkal jobb az ie-nek.
    De mit is magyarázok egy elvakult embernek, akine csak az apple a jó, a szent és legyőzhetetlen!!! :) csak mosolygok!
  • caprocorno
    #19
    Arról van valakinek tapasztalata, hogy ha fölrakom ezt a 9-est, és nem tetszik, vissza tudom-e rakni a 8-ast? Mert ez régebben nem ment, se a 7-re, sem a 8-ra áttéréskor.
  • farxis
    #18
    egyetértek! De te edig az Applet ocsároltad nem? Csak nem végre kipróbáltál egyet és érezted a cucc minoségét? Eben az esetben mektudom érteni a vátozást!!
  • sanyicks
    #17
    és az a legjobb bibí :)

    (jön majd ez)
  • sanyicks
    #16
    nem. azér nemmegy máson mert a Safari tugya csak a hmtl5-öt mert az Applenél figyelnek a minősségre,
  • yossarian14
    #15
    A Chrome verhetetlen!
  • SirAlo
    #14
    Miota Bill Gates visszavonult jobb cuccokat csinal a Mircrosoft :-D
  • passatgt
    #13
    hát ez az ie9jó lesz, én azért kipróbálnám:)
  • Lowosan
    #12
    Nem fogja.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_layout_engines_%28HTML5%29
    WebKit motor oszlopát nézd meg (szahara is ezt használja), nem minden zöld.
  • Lowosan
    #11
    teszteld le: http://www.html5test.com/
    eléri a max pontszámot ?
  • zsottya
    #10
    farxis: ha az apple fejlesztette azt az oldalt, akkor biztos hogy csak az apple termékeit engedélyezi :) És ezt úgy mondom hogy se a "picipuha", se a "félbeharapott almát" nem szeretem. Pontosabban amiket ők gyártanak.
    Mellesleg örülök hogy remélhetőleg nem kell ie9re is "condition commenteket" használni :D
  • Ferrer
    #9
    Macre már jó ideje nem fejlesztenek IE-t, de nem is hiányzik :)

    Egyébként szép meg gyors az IE. Már csak olyan "apró" gondok vannak (voltak), hogy fagyva indul, működés közben könnyen kifagy, stb.. ezek voltak a tapasztalataim a nyolcassal.
  • frigooo
    #8
    kretén
  • passatgt
    #7
    mert?
    még meg se jelent, de a devphone-okat minden tesztben dícsérik
  • farxis
    #6
    Faszt elözte meg a Safari 5-öt... egy pécés cuc soha sem előzhet meg Applet!
    Hazugság az egész!
    És az Safari tudja csak a html5-öt!!!! Van is egy tesztoldala az Applenek oda is csak Safarir-val lehet belépni, mert csak az tudja!!!
  • Narxis
    #5
    Windows Phone 7 csak mérsékelt siker.
  • passatgt
    #4
    csak nem, az geci idegesítő:D
  • Radi
    #3
    Vajon még mindig kattog alapjáraton?
  • passatgt
    #2
    macre lesz vajon?

    amúgy grat Microsoftnak, mostanában majdnem minden dolguk jó:)

    Windows 7, Windows Phone 7, IE9, Zune HD, új Office

    csak egy normális weblapot csinálhatnának maguknak, mert a mostani katasztrófa
  • lck
    #1
    Na, mennyi mindent tud. És címsor már van benne ?