1627
torchlight2
Torchlight.hu Hamarosan!


  • hunbalee
    #1627
    Torchlight 3 – Az eredeti fejlesztők egy utolsó frissítéssel elbúcsúztak a játéktól
  • hunbalee
    #1626
    Torchlight III - közeleg a téli frissítés
  • hunbalee
    #1625
    Torchlight III - Gamekapocs tesztje
  • grebber
    #1624
    Minden, amit a Torchlight III-ról tudni érdemes
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.10.11. 18:26:14
  • jarlaxxe
    #1623
    " Ebben kivételes egyetértek vele " - szóhoz se jutok a megtiszteltetéstöl.
  • wedge31
    #1622
    Ebben kivételes egyetértek vele, nekem se jött be a PoE, az a egy pozitivum van benne, hogy ingyenes, viszont a GD-be több mint kétezer órám van már..
  • MerlinW
    #1621
    "minden másban jobb nála a GD."

    WTF? :D Nemáár :) PoE a legátgondoltabb, összetettebb, változatosabb, fluidabb, tartalomban gazdagabb ARPG a piacon. És ezen a Diablo 4 sem fog tudni változtatni 100%.
    GD szuper játék, de csak egy olcsó próbálkozás hozzá képest.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.08.26. 17:47:40
  • jarlaxxe
    #1620
    Nekem se jött be soha a PoE valszeg az ingyenesége lehet a vonzó mert minden másban jobb nála a GD.

    De, hogy ne csak off legyek a T3 jelenleg a kaki kategoriában van, persze még az early acess státusszal lehet takarozni, hogy azért ilyen, de szerintem pont olyan csalódás lesz mint a Wolcen volt.
  • PetruZ
    #1619
    Nem vagyok PoE kezdő, kisebb-nagyobb kihagyásokkal kb. 5-6 éve játszom (akkor kezdtem, amikor még csak az első három Act létezett), de sosem voltam igazán megelégedve a tree-vel, túlzónak tartom a méretét. A TQ/GD az, ami szerintem a jó középút ebben.
  • MerlinW
    #1618
    "ha elcseszted a tree-t, és túl későn jössz rá, kuka az egész karaktered"

    Egyrészt lehet venni árusnál regret orb-ot, kapsz egy rakás repec pontot questekért és a világban is esik egy csomó regret orb. Endgame-ig nem igen lehet elcseszni a karaktert, hacsak nem vagy teljesen új az ARPG-k terén. Lényeg hogy tudsz respecelni bőven. Ha lusta vagy rászánni az időt átnézni a tree-t, vagy poebuilder-ben előre megtervezni a fádat, akkor kövess egy kész buildet - nem kell 100%-osan csak iránymutatás szintjén. Aztán endgame átalakítod ízlésed szerint. Ezzel megtanulod mi micsoda és a köv karaktered már megy önállóan.

    Én eddig 3 karaktert indítottam és egyiket sem sikerült elcseszni. Kettővel megöltem az endgame boss-okat, a harmadik szar single target-ben, de jó map clear karakter.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.08.25. 12:42:15
  • PetruZ
    #1617
    Sosem szerettem a PoE-ben, hogy ha elcseszted a tree-t, és túl későn jössz rá, kuka az egész karaktered, kezdheted előlről. A PoE szerintem egy copy&paste szimulátor, ahol a kikísérletezett build-ekkel érdemes csak menni, ha élvezhető endgame-et akarsz.
  • MerlinW
    #1616
    T3 körül negatív hype van :) PoE után max a PoE 2 fog kielégíteni, mert nem igazán van alternatívája. GD / Titan Quest / Diablo jófajták, de a PoE-hez képest fapados tutorial játékok:) Tourclight 2 meg aranyos, de a fentiek mellett kb az a kategória, hogy játsszon vele a gyerek, amíg apa PoE-zik:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.08.25. 01:18:15
  • BladeW
    #1615
    Én D3-at ~150 óra alatt meguntam (1. day vásárlás volt, többször nekifutottam), POE-nak 2x nekifutottam, de meguntam 15 óra után. Eddig messze a T2-vel szórakoztam a legjobban. Én nem endgame-farm huszár vagyok szóval: Synergies mod(van benne nekró! :) ), elite, vagy veteran nehézség, hardcore, és mindig 0-ról indulok. Fun fact: D3 adventure módja gyakorlatilag a Synergies-ből lett koppintva.
  • Flecsy
    #1614
    Most, hogy volt ingyen a T2 meg volt egy kis hype a T3 körül, gondoltuk öcsémmel meg haverjával ,hogy hosszú évek után megint neki ülünk a második résznek. És mondjuk azt ,hogy it did not aged well. nagyon nem. rengetegek PoE-ztam és GD-ztem lately és hát hozzájuk képest a T2 egy katasztrófa majdnem minden téren. régen pedig szerettem.
  • PetruZ
    #1613
    Az első rész jó időben érkezett: a D2 már 10 éve megjelent és még nem volt semmi sikeres követője, a D3-ról csak kósza pletykák voltak, meg egy videó (ami később hamisnak bizonyult), ex-Blizzard nagy nevek csinálták, és voltak benne új dolgok, kitűnő értékeléseket kapott, több, mint kétmillió ment el belőle. A T2 jelent meg rosszul, alig két évvel az első után, a D3-ról lemaradva, és bár elment 3 millió belőle, és szintén jó értékelései voltak, a legfőbb kritika az volt, hogy nem tudott előrelépni, szinte csak a T1 egy újraszerkesztett, más pályákkal felkészített változata volt, és nem tudta azt a kvázi-MMO közösséget felépíteni, mint a D3 (elég nyögvenyelős, fél-hivatalos multija volt).
    A T3-nál nagyon rezeg a léc. Ha csak itt visszaolvasol az első bejelentésre (#1588), majd a sz*rvihart követő hirtelen hátraarcra (#1590), látszik, hogy valami nem oké. Az előzetes Steam értékelések is elég vegyesek, sok rosszat olvasni. Rengeteget játszottam az első két résszel, de ezt kivárom, míg valahol nagyon bundle lesz, vagy (szinte) ingyen adják.
  • grebber
    #1612
    Sok cég csak szimplán leszedi a kék EARLY ACCESS téglalapot a steam-ről és azzal el van intézve megjelentünk...senkit nem érdekel milyen állapotba van. Ez jellemzi ma a játékipart. Ha nagyon nagy lesz a felháborodás akkor foglalkoznak még vele pár patchig, ha nem mert jó ez a népnek akkor jó lesz ez így.
    Mondjuk ez a széria sosem volt az a na most letaroljuk a game piacot széria..szerintem totál érdektelen ez a game.
  • PetruZ
    #1611
    A korábbi variálások és az új hátterű cég miatt nem mertem belevágni. Milyen állapotban van, mik a tapasztalatok?
  • MerlinW
    #1610
    Már egy hónapja elérhető early access-ben. Azt hogy befejezik őszig azt kétlem a jelenlegi állapotát tekintve.
  • grebber
    #1609
    Még ősszel befut a Torchlight III
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.19. 08:47:27
  • Gepiforditas2
    #1608
    Sziasztok. Akit érdekel kész a Torchlight 2 (v1.25.9.5) játék teljes Gépi magyarítása. Oldalamról tölthető. Ha valakinek nem működik írjon nyugodtan rám, segítek. Megcsináltam mivel sok 10%- 20% os fordítás körüli kering a netten. Egy van ami frissebb viszont abba meg más hibák vannak.
    A fordításom itt elérhető, képekkel együtt.
    Torchlight 2 (v1.25.9.5) - Gépi fordítása.
  • grebber
    #1607
    Nincs olyan hogy véletlen magyar nyelvet kapott valamit benéz szerintem..
  • Gepiforditas2
    #1606
    Torchlight 2 -alapból gyárilag nincs benne magyar nyelv mint általában a legtöbb játékban. De lehet a többi itt lévő ember is véletlen kapott olyat amiben nincs magyar nyelv.
    Légy szíves írd már le tényleg 100% os magyar a játékod és kiválasztható benne a magyar nyelv.?

    Sajnos a mienkben nincs benne.

  • Plata
    #1605
    De alapból magyar nem?
    Én nemcsináltam vele semmit de magyar.
  • Gepiforditas2
    #1604
    Szia. A "BINDAT" (translation.dat.BINDAT) mindenkinél alapból létrejön nem azért nem megy nálad. Elvileg mennie kell ha így teszed bele.
    Torchlight2\Translations\
    TRANSLATION.DAT

    Esetleg próbáld a módokat kikapcsolni mind, ha van benne. Simán indítsd a játékot.

    De egy csomó helyen fent van ugyanaz a kb 8% os fordítás. Mód ként is van 2 verzió is steamen mind ugyanaz a verzió úgy néz ki. És elég gyenge.
    Most fogok hozzá Gépi fordítást csinálni. Valós sorok fordítandó sorok 12495.
  • robbancs33
    #1603
    Én próbálkoztam a #1587-es hozzászóló linkjével és leírásával,de sajnos nekem nem lett magyar. Amint elindítom a játékot a könyvtárba másolt TRANSLATION.DAT -fájl mellé bekerül egy translation.dat.BINDAT-nevű fájl és ez valahogy nem engedi magyarra tenni (gondolom).Ha bárkinek van esetleg megoldása ami működne,hogy magyar legyen a játék kérem írjon.Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: robbancs33, 2020.07.17. 17:53:13
  • robbancs33
    #1602
    dolfy írtam pm-et.
  • dolfy #1601
    Sziasztok!
    Esetleg valaki át tudná küldeni a Torchlight 2 magyarítását mert sajna most a magyaritasok.info oldal egy jó ideig nem működik. Előre is köszönöm!
  • hitman1028
    #1600
    steamen van pár jó mod ami feldobja kicsit a játékmenetet
  • savior666
    #1599
    Az Epic Store-s verziot lehet valahogy modolni?
  • grebber
    #1598
    Semmi,ugyanaz mint ami eddig is elérhető volt.
  • savior666
    #1597
    Nezni akartam valami magyar teszt videot a jatekrol, de csak 7 evvel ezelottit talaltam.
    Valtozott benne valami azota?
  • grebber
    #1596
    Igaz a hír. De ez ott virít az epic store oldalán is
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.07.15. 21:36:57
  • savior666
    #1595
    Allitolag holnaptol 1 hetig ingyenes lesz a torchlight 2 az epic storeban.
    Tud errol valaki valamit?
  • grebber
    #1594
    Elérhető steamen early accessben
  • Teppik Amon
    #1593
    óóó nájsz! Köszi az ápdétet :)
  • grebber
    #1592
    Torchlight III - új videót és képeket kaptunk
  • grebber
    #1591
    Torchlight III - beköszön a mesterlövész
  • PetruZ
    #1590
    Nevet váltottak, most már hivatalosan is Torchlight 3 címmel fognak megjelenni. Nem lesz in-game shop és lehet offline karaktert is indítani, váó, de várjuk ki azért még a végét, hiszen a Runic-alapító Schaefer és az Echtra visszament ahhoz a Perfect World-höz, akik anno feloszlatták a Runic-et... (A Kotaku is írt részleteket.)
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2020.01.27. 21:26:40
  • grebber
    #1589
    + online shithole
  • PetruZ
    #1588
    Jön a Torchlight Frontiers. Mielőtt nagy lenne az öröm: ezt már a Runic maradványa/utóda készíti + "shared world" + Perfect World...