1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • Renjike
    #81
    jó lessz ez.
  • wedge31
    #82
    Box art.

  • grebber
    #83
    Comic-Con 2011 Demo (Xbox 360)
  • wedge31
    #84
    Warhammer 40,000: Space Marine Cinematic Trailer.

  • Szaruman
    #85
    höhö, már csak 38at kell aludni :D
  • [NST]Cifu
    #86
    Háááátttt.... Azért elvártam volna egy rendes CGI intrót, mint a DoW 1 és 2 esetében... :(

    (Ilyenkor mindig az jut az eszembe, amikor bő tíz éve azt merték mondani a játékfejlesztők, hogy hát azért csinálták játékengine-el az intro és átvezető animációkat, és nem CGI-vel, mert már olyan szinten van a 3D játékengine, mint a CGI... hát nem, még 2011-ben sincs olyan szinten... :D)
  • dronkZero
    #87
    Őszintén, inkább ne is legyen semmilyen.

    DoW2 minden egyes reinstall vagy adatellenőrzés után végignézeti velem az intrót, és minél hosszabb, annál jobban idegesít. Retribution már nem olyan szörnyű, mint a DoW2 alap volt, mert sokkal rövidebb, de még így is gáz.

    Másik fele, hogy játék közben nem hiányoznak a CGI átvezetők, az engine-nel készültek valahogy kevésbé szakítják meg a játékot, jobban a részének érződik a dolog.
    Kivéve, ha játékenginnel gyártott, de nem realtime, hanem videóvá konvertált átvezetők vannak. Az a világ legnagyobb faszsága.
  • [NST]Cifu
    #88
    Nem vagyunk egyformák. Egy jó intro megadja a játék alaphangulatát, ami elég sokat nyom a latba (nálam). Az más kérdés, hogy miért nem teszik elnyomhatóvá - felteszem ha már ráköltöttek egy komolyabb összeget, akkor úgy vélik, hogy iganis nézze meg a vásárló.

    A játék közbeni átvezető animációk hiányát én csak akkor tudom teljes szívvel elfogadhatónak tekinteni, ha az átvezetés interaktív, és ezért nem lehet CGI-vel megvalósítani, lásd például Starcraft 2.
  • wedge31
    #89
    Warhammer 40,000: Space Marine - Multiplayer Customizer.



    Szeretek ilyesmivel szörözni, régebben egész csapatokat festettem ki de rég volt már...
  • [NST]Cifu
    #90
    Ez komoly. :)

    Mondjuk heveny sejtésem lesz, hogy sokkal több SM játékos lesz, mint Chaos. :)
  • wedge31
    #91
    Nekem egyenlöre a balansz a kérdéses a melee és a shooter karik közt.
    Ebbe a videóba is elég felemásnak tünik a dolog.

  • dronkZero
    #92
    Szerintem sima kétcsapatos multi lesz, (esetleg kikapcsolható)autobalansszal, nem hinném, hogy 3v2-nél beengedne SM oldalra 4v2re... Beállíthatod, hogy hogy nézel ki SMként és CSMként, aztán amelyik oldalra bekerülsz, azt a skint használja.
  • Renjike
    #93
    még 2 játékmód van vagy összesen? :S:S amm jól néz ki , és ballance annyira nem rosz mert távolról semmi esélye a közelharcosnak .... közelharcba mer meg lehet menekülni szerenécsvel.
  • dronkZero
    #94
    Ja, kettő, deathmatch meg domination. Remélem a későbbiekben majd pakolnak még bele mondjuk capture the fl...relic-et, meg esetleg valami támadós-védekezős assault módot... Remélem megmarad a fejlesztők ezen jó szokása, végülis a harmadik játékmódot, a last stand-et a dow2be is utólag peccselték bele.

    Jól látom, hogy tigrisbukfencelni csak a tactical marine tud? Sem az assault marine, sem a devastator nem vetődik a videókban, ellenben a tactical meg szinte alapból úgy közlekedik...
  • Renjike
    #95
    hát a Devastator elég érdekes lenne ha vetődne azzal a stukkerral meg lőszerpakkal :D
  • Renjike
    #96
    láttátok már az Ultramarines Filmet? Youtubeon fentvan az egész ha valakit érdekel (egy videóban.)
  • lammaer
    #97
    Itt mindenki látta, hiszen mind függők vagyunk :)
  • Renjike
    #98
    én cska most szerettem meg warezolt dawn of war 2 ből de megfogom venni az egész sorozatot nagyon bejön :)
  • foxxi
    #99
    Annál már csak a regények jobbak. Ajánlom elolvasni mind
  • lammaer
    #100
    Hát őő... a regények SOKKAL jobbak ;)
  • dronkZero
    #101
    Ja, mind a 200+-t :D

    http://en.wikipedia.org/wiki/Warhammer_40,000_novels
  • dronkZero
    #102
    Hjah, hát a filmben nem igazán történik semmi, meg a világból sem mutat túl sokat. Látunk némi SM-et zúzni, azt' annyi.

    Mondjuk jöhetne még ilyen nyugodtan. :)
  • wedge31
    #103
    Warhammer 40,000: Space Marine - Multiplayer Trailer.

  • Muttley
    #104
    eleinte engem érdekelt a gamma
    de a gameplay videók után
    olyan, mintha a összegyúrták volna a World of Warcraft, a Gears of War és a Darksiders-t
    és lett belőle ilyen izé...
  • Szaruman
    #105
    ennek ugyan mi köze van a wowhoz? lol
  • Renjike
    #106
    háááááááááááááááááát ez nagy faszság volt :D amúgy meg nem gyúrtak össze semmit , ez a Warhammer 40K világa . mindig is ilyen volt csak most nem felülről hanem 3. személyből nézed . xd
  • ratgab
    #107
    Engem annyira nem nyűgözött le ez a multi trailer...
  • Muttley
    #108
    szörnykarakterek, kicsi búza ;)
  • Renjike
    #109
    az is volt már a dawn of warban jópárszor ... szal semmi köze hozzá :D
  • lammaer
    #110
    Adná az ég hogy csak egy icipicit is hasonlítson a darksidersre. Zseniális volt az a játék :D
  • MarkBlade
    #111
    Ez olyan mint annó a Shadowrun.. :(
  • wedge31
    #112
  • lammaer
    #113
    Na arról viszont úgy tudom, epikus bukás volt...
  • dronkZero
    #114
    Még jó, hogy ahhoz sincs a világon semmi köze.

    Honnan jönnek ezek a hasonlatok, hogy WoW, meg Shadowrun? Ja, a Pong-ra is hasonlít kicsit, mert elektronikus eszközön fut, meg képernyőt kell nézni...
  • lammaer
    #115
    Nekem a multi inkább a Quake3-at idézi... óriási ugrások, gyors halál, reflexek. Sajnos ebben nem vagyok jó, szóval nekem max a single lehet bejövős.
  • dronkZero
    #116
    Jó kis agyatlan zúzás lesz. Nem kell túl sokat várni tőle. Remélem, nagyon nem basszák el, és jó érzés lesz chainsworddel orkot gyaszatolni, meg bolterrel osztani a fejeseket, részemről kb ennyi elvárásom van.

    Kvékháromtól szerintem sajnos irányítás szempontjából messze lesz, konzolos játék, sokkal nehézkesebbek és korlátozottak szoktak azok lenni a kvéknél. Csak célozni lehessen normálisan...
  • wedge31
    #117
    " A Warhammer 40K: Space Marine-ben a megjelenéskor még nem találunk kooperatív játékmódot, ám egy később érkező DLC keretein belül megvalósulhatnak a társas csatározások. A hír kicsit kényelmetlen formában látott napvilágot és a THQ nem is tagadja, hogy co-op szegmens készültét.

    A játék megjelenésére még nem készült el a kooperatív játékmód a Warhammer 40K: Space Marine-ben, vagy legalábbis előre megfontolt szándékkal a THQ direkt későbbre időzítette azt egy DLC, vagy patch keretein belül.

    Kezdődött minden azzal, hogy a THQ közösségi vezetője egy posztot helyezett el a játék hivatalos fórumán, mely rámutatt arra, hogy a co-op módot 30 napon belül kiadják a játékhoz egy kiegészítés keretén belül. A hozzászólást azóta törölték, de azt sugallja, hogy ingyenes lesz a vadonatúj játék birtoklói számára, akik rendelkeznek a dobozban található, THQ-féle online pass-szal.

    A THQ megerősítette, hogy tényleg lesz kooperatív játékmód a Warhammer 40K: Space Marine-ben, megígérték, hogy még ebben a hónapban bővebb információkkal szolgálnak róla, annak ellenére, hogy erősen hallgatnak arról, hogy a végleges verzió még nem tartalmazza ezt a fícsőrt. " GK

    Ez aztán a hír, egy jó co-op nálam többet ér egy multinál.
  • heady
    #118
  • Renjike
    #119
    főleg ha ingyenes lesz :D:D
  • [NST]Cifu
    #120
    Szép is lenne, ha még pénzt kérnének érte. Komolyan, néha már a játékipar is úgy működik, mint az autókereskedők a viccben (illetve néha az életben), alapáron csak a négy kerék jár, de már a kalaptartó is feláras.

    Miért fizetnél olyasmiért, ami amúgy a játék részének kellene lennie alapból?