1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • MaximumTruth
    #1083
    Nyilván.Te neked ajánlom a xenon gázt is.Főleg szívásra :)
  • Agaba72
    #1084
    Szerintem meg igen is ez egy jó kis játék. agyatlan , hentelős de annak remek. A Warhammer hangulatot nagyon adja. nálam simán 10/10 de az is igaz, hogy én anno a fire warriort is kétszer toltam végig egymás után........lehet kicsit elfogult vagyok.
  • Zero 7th
    #1085
    Na ez az. Nekem is bejön, mert 40k. Ha nem az lenne, le sem töltöttem volna, így meg előrendeltem.
  • SG fan
    #1086
    Gyerekek jön a folytatás! :D
  • robicarlos6
    #1087
    Jönnek a tiranidák a Warhammer 40,000: Space Marine 2-ben

  • lwb
    #1088
    A nap bejelentése nekem !
  • SG fan
    #1089
    Nem is értem annó miért nem folytatták ha sikeres volt. Főleg, hogy a sztori cliffhangerrel ért véget. Remélem az eredeti kiszivárgott terveket folytatták és nem kezdtek bele valami újba (ami persze attól még lehet, jó) és hagyták félbe az előző sztorit de talán nem. Remélem tényleg lesz Deatwatch! :D
  • lwb
    #1090
    Hát a video alapján nem úgy tűnik. Szimpla Ultramarine csapat megint, tiranidák ellen ezúttal. De biztos valahogy összekötik a kettő részt, de nekem ez tök új történetnek tűnik.
  • Crasher99
    #1091
    Kedves Iwb!

    Aki levette a sisakot az Titus. Az első rész óta eltelt jó sok idő (egy olyan fém jelzés a fejen 100 év szolgálat) és kapott egy Primaris upgrade-et is.Nézz utána dolgoknak mielőtt a saját marhaságaidat adod elő megint.
  • lwb
    #1092
    Te minek okoskodsz megint?

    Mindenki tudja, hogy az Titus, az első játék hőse, te szerencsétlen. Az előző kommenttárs észrevétele arra irányult, hogy reméli, hogy folytatják az előző rész cliffhanger végét, ami ugye az, hogy Titust eretnekséggel vádolták meg. A neten terjedő pletykák szerint Titus ugyanis a Deathwatch-hoz kényszerült csatlakozni az első rész vége után. Ez nem canon, ezek ilyen reddites pletykák.

    A mostani videoban viszont nem Deathwatch, hanem szimpla Ultramarine kék vértes space marine-ok szálltak le, tehát TItus NEM csatlakozott a Deathwatch-hoz (vagy legalábbis jelenleg nem a Deathwatch-ban van, nem tudom, hogy onnan vissza lehet-e jöni), ugyanis a Deathwatch-nak fekete vértje van:

    "Upon being seconded to the ranks of the Deathwatch by his parent Chapter, a battle-brother enacts a ritual in which his power armour is repainted black. Not all of the armour is repainted, however, for the right shoulder plate is left in its original colour so that the Astartes' original Chapter may be known."

    Végül: ha valamihez kb..ott hülye vagy, azt se tudod, miről van szó, fogalmad nincs a beszélgetésről, annak előzményeiről, akkor inkább kussolj legközelebb, oké?
  • Darun
    #1093
    Engem a Dawn of War óta nagyon érdekel ez a világ, de az asztali szerepjátékkal soha nem foglalkoztam (mmint a Wh-van, mással igen) szóval kb annyit annyit tudok, amennyi a játékokból rám ragadt meg van pár dolog, aminek utána olvastam.
    A Deathwatch-ból elvileg van visszatérés, a DoW 2-ben Cyrus (a mesterlövés/scout) a Deathwatch tagja volt, de a DoW 2-ben már visszatért a régi rendjéhez, a Bloodraven-hez, mint kiképző.
    Én egy kicsit azért sajnálom, hogy tyrranidák lesznek megint az ellenfelek, az elmúlt években a Tau-kat pl teljesen elhanyagolták, de eldákkal se nagyon találkozhattunk, a nekronokról nem is beszélve. A játékok többsége az ork/káosz/tyrranida vonalon mozog. A játék első része máig fenn van a gépen, de sztem már legalább egy éve nem játszottam vele.
    Ami meg Titus arcát illeti, én anno Gabriel Angelosra se ismertem volna rá a DoW 2-ben, ha nem mondják hogy az ő.
    Az első rész nekem is tetszett, a kevés TPS egyike, amivel jó volt játszani. A tréler végi ingame részek tanulsága szerint szép lesz, bár gyanitom hogy ezen is érződni fog a konzolport. Kiváncsi leszek, a játékmechanikán mit fejlesztenek.
  • lwb
    #1094
    Engem nem zavarnak a tiranidák. Bár egy jó öreg génorzós izének jobban örültem volna, lassabb felvezetéssel, kis "nyomozással", mint egy első perctől full-blown tiranida inváziónak, de azért nem panaszkodom. Az előző részen kívül egyetlen normális 40k TPS-t nem tudnék mondani, szóval kb bárki az ellenség, a játék nekem jöhet.

    Azt azért nem zárnám ki, hogy nem lesz itt is egy titkos harmadik fél, mint ellenség. Kb mint az 1-ben a káosz. Akár eldarok, tau-t nem hiszem, hogy előszednék.
  • Darun
    #1095
    Azért a tyrranidák mellé nem hinném hogy betennének mást. A DoW 2-ben is az inváziójukat orkok előzték meg. Mondjuk az orkok tipikusan azok az ellenfelek, akiket bármilyen másik frakció előtt e lehet dobni.
  • lwb
    #1096
    Pedig tuti lesz valami csavar. Az első részben is volt, itt is kell majd valami. Nem hiszem, hogy ebben visszalépnének.

    De majd meglátjuk, gyanítom nem most lesz, mire kijön a játék.
  • SG fan
    #1097
    Hát igen én is ezt gyanítom, mivel ugye nem a fekete páncélban van, de titkon reménykedem, hogy csak azért, hogy ne lőjék le a poént. (de ez csak az én személyes álmom, 99%, hogy nem deatwatch lesz.) Az előző hozzászóló pedig arra utalt, hogy nem sima space marinek hanem Primarisok szálltak le, ami ugye lehetséges, hiszen canon szerint nem csak az újak lehetnek primarisok hanem ugye régebbi space marinokat is alakítottak át. Szóval simán lehet, hogy ezt a vonalat viszik, ami a GW-nek ugye jó mert nyomatni akarják a Primeket. Az más kérdés, hogy engem pont hidegen hagynak, jól elvagyok az alap űrgárdistákkal és ha Crasher nem szól észre sem veszem, hogy ezeknek más a sisakjuk.... XD
  • SG fan
    #1098
    Ó egy igazi Inquisitor nyomozásos játékkal én is szívesen játszanék. És habár nagyon élveztem a Martyr sztoriját és hangulatát nem volt az igazi mert ettől függetlenül csak egy grindfest volt, (de egy remek grindfest!) :D