1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • Zero 7th
    #923
    Ha nem jött rá, az még rosszabb, főleg, hogy a játék hülyegyerekbe a szánkba rágja.
  • NovaTerra
    #924
    Attól, hogy egy újságban jelenik meg valakinek az írása rendszeresen, még nem lesz újságíró. A magyar pc játék írott sajtót többnyire olyanok írják, akik játszanak és képesek pár mondatot megfogalmazni, újságírást nem hiszem, hogy tanultak. Tegnap olvastam, mit ír pont a PC Guru az új Batman játékról. És úgy látom tartják a szokásos alacsony színvonalat. Amellett, hogy az alapvető dolgoknak se néznek utána, úgy adják elő az írásaikat, mintha 14 évesek beszélgetnének. Ráadásul a szokásos módon úgy tesznek, mintha minden tőlük jött információ szuper exkluzív lenne.
  • [NST]Cifu
    #925
    A nettó baromságok amúgy tényleg fájóak ebben az ismertetőben, láthatóan az írója nem ismeri a Wh40k világát alaposabban, ami még nem lenne akkora baj, de akkor ezt be kell ismerni (nem szégyen ez), és nem elhazudni azt, hogy miről szól a világ, meg hogy milyen közel nem kerülhettünk még a Space Marineokhoz (Space Hulk, hahó?). Megmagyarázni, hogy a "Titán" az egy titkos fejlesztési projekt, háááttt... üt, de nagyon.
  • wedge31
    #926
    Warhammer 40,000: Space Marine - Exterminatus Co-op DLC Trailer.



    Ha minden igaz holnaptól már tölthetö a DLC.
  • V43 1105
    #927
    Ma, 22:00
  • [NST]Cifu
    #928
    Iszonyú csalódás. A Co-op miatt vettem volna meg a játékot, még a megjelenés előtt csorgattam a nyálam, hogy milyen jó lesz a kampányt végignyomni co-op-ban.

    Ez viszont szánalmas... :(
  • V43 1105
    #929
    DLC tölthető Steamen .. 629mb ..
  • Szaruman
    #930
    Ez nem coop, ez last stand.
  • Zero 7th
    #931
    Elég szar, hogy nincs lőszer.
  • V43 1105
    #932
    Nekünk volt equipment , ammo is ..
  • Zero 7th
    #933
    Ja, van, csak nem négy embernek.
  • V43 1105
    #934
    Négyen toltuk ember... volt mindenkinek bőségesen, hol kevesebb is persze ... legjobb mikor Wave 20 na vége.. egyszer csak Bonus Wave! és jön Chaos :D
  • DarkSl4yer
    #935
    Hát én eddig csak a 17 hullámig jutottam el, de ott már vmi brutál sokan jöttek.
    Egyébként az ammo meg változó van mikor rengeteg van belőle van mikor meg semmi,de a legjobban azt szeretem mikor vagy tacital-al vagy devastator-al vok és egy assault szedegeti fel előlem az ammot.
  • V43 1105
    #936
    Ezért kell haverokkal tolni
  • NONPLUSZULTRA
    #937
    Nekem baromi egyhangúnak tűnik. Azt vettem észre, hogy a 2 favorit az Assault és a Devastator, nagyon ritkán ugrik be valaki Tacticallal. Nekem a Heavy Bolter a kedvencem, de hamar ki lehet fogyni, nem ritka hogy közelharcolnom kell :) Egyszer én is kipróbáltam nehezítésként sima Bolterrel és meglepően sokáig bírtam. De az egész agyatlan hentelés - szerencsére feldobják némi random területfoglalással, de 16. hullámig jutottam max.
  • Zero 7th
    #938
    Jó, oké, első két arénában gond ez, a második kettőben már szórja eléggé.
    Na meg assaultként nem is igazán érdekel. :P

    Tényleg agyatlan hent, de milyen intenzív már? Egy meccset nyomtunk, a huszas hullámban véreztünk el, de elég is volt aznapra. Arra szerintem sem alkalmas, hogy egy délutánt végigjátsszon vele az ember, de időnként egy-egy kört lenyomni jó.
  • DarkSl4yer
    #939
    Én jóformán mindig Tacticallal vagyok Bolter/Storm Bolter-t használva.
    A másik kettőt nagyon ritkán használom, a Devastatort azért mert lomha mint az állat, az Assaulthoz meg nincs Power Sword-om.
    Egyébként a Power Sword vmikor elérhető lesz steamen? Mert Tudtommal csak azoknak van meg akik előrendelték a játékot.Konzolon meg ugyebár a Kill Team-ben lehet unlockolni.
  • Gorkmarcell
    #940
    Tacticallal én bolter+meltát használok. A végén marha sok az ork ott sok bukfenc+ futás és tömegirtás meltával. A nagy bossok ellen is jó a melta :) A sormbolter + meltát is próbáltam, de ott nagyon fogy a lőszer, főleg ha csak egy assault van bent, mert akkor mindenki a lőszert szedegeti előlled. Ha 2-3 assault van a pályán akkor jut bőven skuló.
  • NONPLUSZULTRA
    #941
    láma kérdés:
    Miért tűntek el a nevek a játékos ikonok alól?
    Csak Exterminatusban írja ki, hogy ki-kicsoda.
  • sherlock1
    #942


  • Zero 7th
    #943
    Lol, ennek meg még a címet sem sikerült eltalálnia... Szánalom, ami ezekben a játékmagazinokban folyik.
  • [NST]Cifu
    #944
    Az tényleg gáz, hogy még a játék címét sem sikerült normálisan copy-paste-elni. :)
  • DarkSl4yer
    #945
    Én ezért nem veszem már egyiket sem, pedig régen rengeteget olvastam őket de mára már totál igénytelenség az egész.

    Megjelent 9 új achievement a játékban, erről tud vki vmit?
  • Caine
    #946
    Merő kíváncsiságból kipróbáltam a multit, azon belül az exterminatust.
    Az az igazság, hogy sose rajongtam igazán a multiért, de ez valahogyan beszippantott :)))
    Egy 20 percet toltan két vadidegen csókával és a 10. körben kapcsolódtam be mint első szintű és a 12-dikig bírtuk. Egész mókás volt :)))

    Láma kérdés:
    Hogyan lehet jobb fegyvert / páncélt szerezni? Jön szintlépéssel?
    Köszi.
  • DarkSl4yer
    #947
    A legtöbb páncélt a hozzájuk tartozó challenge teljesítésével érheted el,de asszem van amelyiket szintlépéskor kapod meg.
    Amugy ha van kedved coopozni vegyél fel steamen, ugyanezen a néven vagyok mint itt a forumon.
  • Szaruman
    #948
    Jobb páncél nem lesz, csak szebb (ha esetleg vmi stat/akármi bónuszt vársz).
  • Prof William
    #949
    A jobb fegyverek a szintlépéssel jönnek. A másféle páncélok a challengekkel de a páncéloknak nincs sok jelentősége mert mindegyik ugyanannyi védelmet ad.- A Fegyverek a fontosak.
  • NONPLUSZULTRA
    #950
    Egyik jó hír...

    Másik jó hír...
  • Caine
    #951
    Köszi.
    Az a helyzet, hogy boxon tolom, ha jól sejtem nincs átjárhatóság a platformok között ...
  • Caine
    #952
    Van valami módja annak, hogy hozzám hasonló szintű társaságokhoz kerüljek? Mert így nem sok esélyem van az elején, nem nagyon kapok xp-t ...
  • z3d
    #953
    Seize Ground játákmódban elég jól pörög az XP.

    Szintlépésekkel lehetőséged lesz majd mindenféle védelmi perk berakására, ezzel gyk. "jobb páncélod" lehet.
  • cikasz
    #954
    Sziasztok. Nem tudjátok, hogy készül a játékhoz magyarítás?
  • KondorKhan
    #955
    készül egyáltalán? fogalmam sincs....
  • Torzonborz
    #956
    valaki írta ebben a topikban hogy csinálja + magyarosítások portálon is mintha emlegették volna.
  • DarkSl4yer
    #957
    #807
  • cikasz
    #958
    köszi addig nem tekertem vissza. Jó lenne tudni hol tart a dolog...
  • Caine
    #959
    Köszi, közben bele is vetettem magam a sürüjébe és meg kell mondjam, eléggé élveztesre sikerült a multi. A legtöbb xp-t én az exterminatuson kaptam.
  • Caine
    #960
    Tolja valaki boxon, akinek van kedve multizni?
  • Prof William
    #961
    Szintén. A egymás elleni harcban óriási kínlódás amíg bejön valamennyi xp.

    Ps3-on nyomja valaki? Nyomhatnánk Coopban.
  • NONPLUSZULTRA
    #962
    No: belefutottam egy széles körben elterjedt hibába: nem tudom elindítani a játékot. Indítás helyett kapok egy "bugsplat error report"-ot. A THQ fórum hemzseg a hasonló panaszoktól de megoldást nem találtam.
    Járt már így valaki közületek?