1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • [NST]Cifu
    #563
    Most így végigondolva az egész Single kampányt meg kell erőszakolniuk ahhoz, hogy co-op képessé tegyék.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is ugye többször van példa arra, hogy szétvállunk a társainktól. Másodszor a történetben ugye meghal az egyik társunk. Harmadrészt pedig egyes pályarészek direkt úgy vannak megalkotva, hogy elképzelhetettlen a co-op rész (hovatovább a végső, zuhanásos párbaj).


    Szóval nem tudom hogy fogják ezt összehozni, de egyszerű nem lesz, annyi szent.
  • SBT
    #564
    Hát, ez most kis spoiler volt mert a játék felénél tartok de most lényegtelen. A co-op-ban az online karaktereket kell majd használni, nem a sztori karaktereket. És még egy fontos kérdés. Mi ez a kis zöld bigyusz itt a fórumon a nevünk mellett?
  • [NST]Cifu
    #565
    Jogos, Spoiler tag utólagosan implementálva. :)

    Ha nem a sztori karaktereket használod, akkor alapból nincs értelme a Single kampánynak, hiszen az nem véletlenül halad úgy, ahogy... Vagyis ismét ott tartunk, hogy alaposan meg kell változtatni anna a történetét és jópár pályát.

    Mi ez a kis zöld bigyusz itt a fórumon a nevünk mellett?

    Van egy in-forum chat, ha online vagy, akkor zöld, amúgy szürke. De elég megbízhatattlan.
  • SBT
    #566
    Majd tolhatnánk együtt páran itt a fórumon online. Kéne esetleg egy Steam group. Egy magyart se láttam eddig online. (vagy csak nem tünt fel) Egyébként online a legtöbb ember csöndben van ha nincs mikrofonjuk.
  • [NST]Cifu
    #567
    Egyébként online a legtöbb ember csöndben van ha nincs mikrofonjuk.

    Ezt az életbölcsességet felvéssük a Császár Nagy Codexébe. :D
  • heady
    #568
  • SBT
    #569
    Most hogy mondod... végig gondolva tényleg érdekesen hat! ^^'
  • V43 1105
    #570
    Egyszerűen! Én arra számítok hogy valami új sztori, küldetés lesz.. annak örülnék igazán ha valami más rendház is játszható lenne (Vannak ötleteim, pl Császári Öklök, Fekete Templomosok,.. a Vér Hollók már lerágott csont)
  • SBT
    #571
    Jah, a Fekete Templomosok a kedvenceim. Online pont az vagyok. Remélem majd kb. minden DLC ami jön ingyen lesz, főleg majd ha lesznek map DLC-k. Mondjuk azért picivel több testreszabhatóságot is berakhatnának, meg esetleg új játékmódokat. De ne legyen az hogy aki többet fizet többet kap alapon menjen.
  • V43 1105
    #572
    HÜLYÜLSZ? :D Nekem is ők a FAVOK :'D Csütörtökön veszek CD kulcsot, ahahah, akkor egy rendházban harcolhatunk
  • [NST]Cifu
    #573
    Egy hónap alatt nem fognak egy értelmes Co-op küldetést összerakni neked nulláról. Szóval ez felejtős szerinte,.

    De amúgy tényleg nem tudom mi a fenére készülhetnekl. A single kampány túlságosan is a játékban lévő karakterek köré épül.

    Van persze C terv is: több, mint egy hónap múlva jön...

    BTW a Black Templars is "lerágott csont", hiszen a 3. kiadás óta ez az "alap" űrgárdista rend. A régi nagyok, mint az Ultramarines, Blood Angels, Dark Angels vagy a Space Wolfs kicsit kiestek a pixisből. Ezért örültem, hogy a játék az Ultramarines-ok köré épül...
  • Ari18
    #574
    Sziasztok!

    Ha dobozos formában veszem meg a játékot, akkor ügye nem kell a steam-et feltelepíteni. A multija milyen? hamar meg lehet unni?
  • [NST]Cifu
    #575
    1.: A Steamet fel kell telepíteni hozzá.
    2.: Az alant leírtam szerint sokaknak tetszik, én ennyit tudok nyilatkozni róla. :)
  • ShaiHulud
    #576
    nekem tetszik a multija, ha gyorsan akarsz szinteket lepni akkor a seize ground modot ajanlom, sokkal jobban jon az xp ott, legyel ott a captureknel.
  • Ari18
    #577
    Az nem jó hír, kell a francnak a steam... viszont megérdemlik a készítők, hogy megvegyen, mert a single nagyon jóra sikeredett.

    ShaiHulud köszi!
  • Ari18
    #578
    Esetleg nem tudtok valami oldalt/boltot, ahol meg lehet rendelni/venni? (A gameshop.hu-n kívül)
  • wedge31
    #579
    " Az Exterminatus ingyenesen beszerezhető majd, ráadásul négyfős kooperatív móddal bővíti a játékot, tehát tartalmatlannak semmi esetre sem nevezhető. Kezdetben két pálya - Assault on Hab Center Andreas és Escape from Kalkys Facility - lesz elérhető, mindegyik több különböző arénával rendelkezik, ezekben kell rendet tennünk az űrgárdistákkal az orkok és a Káosz erői ellen. A játék során pontokat kell gyűjtenünk, ezeket egy globális ranglistán összesíti a rendszer: a lehető legtöbb pontszámért a játékosoknak a szorzókra és a dinamikusan változó feladatok teljesítésére kell ráúszniuk.
    Érdekesség, hogy a kooperatív rész szerves kapcsolatban áll majd a kompetitív multival: mindhárom kaszt - Tactical Marine, Devastator és Assault - elérhető lesz itt is, továbbá a többjátékos részben feloldott perköket a co-opban is bevethetjük. A kooperatív módban elérhető teljesítményünk befolyásolja a multis rangunkat, ami azt is jelenti, hogy itt is feloldhatunk majd fegyvereket és különböző képességeket. " - GK
  • [NST]Cifu
    #580
    ###<Cenzúrázva az Ordo Literalis által>###

    Akkor hurrá, "A" verzió, rövidebb, egyszerűbb co-op küldik jönnek. :S
    Az mekkora marhaság már, hogy a multi perkek a co-opba is beleszámítanak. Tényleg nem lehet manapság már egy normális, sima, egyszerű, sallangmentes co-opot kihozni? A fenéért erőltetik ezeket a marha achivementeket, szinteket, perkeket?!?!
  • Zero 7th
    #581
    Ez akkor last stand, nem coop.
  • wedge31
    #582
    A császár nevére ingyen van emberek mit vártatok...
  • ShaiHulud
    #583
    na ezaz, hogy hulyenek ereztem magam, mert en ugy ertettem olvasatra eddig is, hogy csak 2 map lesz coop, nem a teljes jatek, de mindnehol azt irtak jon a coop majd oktoberben, aztan inkabb hallgattam :D de akkor ezekszerint megis jol ertettem.
  • Zero 7th
    #584
    Én speciel csak annyit, hogy annak hívják a dolgokat, ami a nevük. Ez last stand, nem coop. Ha ez a trend, legközelebb bejelentik, hogy lesz deathmatch mód, amiben egy napsütötte réten kell virágokat nevelgetni.

    Elmennek a picsába.

    Egyébként meg nem ingyen lesz, hanem nem lettek vele kész megjelenésre.
  • Zero 7th
    #585
    Másik fele, hogy mire kiadják, meglesz a max szint meg az összes perk, szal a megszerezhető XP-t is kenjék a hajukra.
  • Zero 7th
    #586
    Nagyon lehúzták a játékot a kritikák. 40k fanatikusságomat félretéve is azért erős közepes szintet megüti ez a játék, nagyobb hibák nincsenek benne, szép, hangjai profik, irányítás butácska de korrekt, nem értem a durván kevés pontokat.
  • lammaer
    #587
    Átlag cső FPS, gyenge közelharci elemekkel.

    Ha nem lenne WH40k, eltűnne a süllyesztőben vmi középszerű/alacsony pontszámmal.
  • wedge31
    #588
    Ja, fps...
  • Zero 7th
    #589
    Na, nekem pont ez a véleményem a Gears of War-ról, amihez mindenki hasonlítgatja. De az még csak nem is WH40k, úgyhogy részemről az süllyesztő is. Ha nem lett volna warezzal játszható coop, akkor végig sem játszom, annyira nem fogott meg.

    Szal én pont azt mondom, hogy egy olyan értékelést, mint egy GoW8 ez is megérdemelne objektíven, azoknál semmivel sem rosszabb ez.

    Mondjuk most már több ismertetőt is megnéztem, csak az első pár volt lehúzós, láttam már több 80% körülit, amit már reálisnak tartok.

    Nem mintha bármit is számítana a dolog egyébként, csak unom magam kissé. :P
  • Zero 7th
    #590
    Dawn of War-ban hatalmas hordányi seregeket irányítottunk, bázisokkal, stb.
    Dawn of War 2-ben kisebb lett a lépték, néhány kis squadról szól a történet.
    Space Marine még kisebb lépték, egyetlen marínt irányítunk.

    Nehogy az legyen a vége, hogy jövőre a Relic bejelentse a Warhammer 40.000: Chainsword-öt, amiben egy lánckard egy fogát alakítjuk, amint megy körbe-körbe a vájatban...

    :P :D
  • KondorKhan
    #591
    és megszületett :D

    http://steamcommunity.com/groups/smhun
  • sosi81
    #592
    Ez is csak nálunk történhet meg...

    Tisztelt Zsolt!



    Sajnos a játékot kiadó THQ-nak sajnos jelenleg nincsen hazai forgalmazója, ezért nem rendelhető elő, várhatóan nem is lesz kapható egyelőre.

    Tisztelettel:

    CD Galaxis
  • wedge31
    #593
    Sajnos késön kapcsoltál itt volt előrendelés én is innen vettem.

    Marad a steam vagy felveszed velük a kapcsolatot és ha minden igaz rendelnek neked.
  • V43 1105
    #594
    Ha érdekel priviben tudok elérhetőséget adni, ahol 4k-ért tudsz venni serialt, amelyet miután beregisztrálsz steamre letölheted a játékot..
  • KondorKhan
    #595
    Ha a g2play.net-ről vezsed, akkor 7500 pénzért 5 percen belül már töltheted is le a steamről...

    g2play.net
  • DarkSector
    #596
    Várj vele nem ér annyit a játék.
  • sosi81
    #597
    Köszönöm a felajánlásokat, de megoldottam az amazonon keresztül.
    Csak egyszerűen ledöbbentett hogy 2011-ben még Magyarországon lehet ilyen...
    Ennyi.
  • KondorKhan
    #598
    nem e? szerintem megéri a pénzét, de mondjuk, ha tényleg számít az ár, akkor tuti, hogy karácsonyra lesz ilyen 50-75%-os akció a steamen...
  • NovaTerra
    #599
    Ez kivételesen nem Mo. hibája. A THQ csinálja rosszul, hogy nem fedi le teljesen a piacot.
  • DarkSector
    #600
    Hamar le lesz értékelve abban biztos vagyok.
    Sajna nem lett nagy alkotás.
  • KondorKhan
    #601
    szerintem meg tévedsz, nagyon pozitív értékeléseket kap. Még ezektől a aprasztoktól is 7.6-ot kapott: http://www.gametrailers.com/video/review-hd-warhammer-40-000/720609
  • ratgab
    #602
    Pedig a Warhammer 40k hangulat nagyon átjön a játékban! Jó lett!