501
  • pixx
    #21
    "Lehet rádiót hallgatni vele, csak egy wifi hálózat vagy érvényes 3G előfizetés kell hozzá, ami persze nem gond, mivel leginkább azzal együtt vásárolják a telefont. "

    Ja te internetes rádiózásról beszélsz, én meg a simáról...az még mindig nincs benne...a kettő nem ugyanaz...
    Tényleg telefonálás közben meg lehet már fogni az iphone4-et, vagy még mindig csak headseten keresztül lehet vele beszélni?
  • pixx
    #20
    Nem tudom milyen gyári tervezés hiányáról beszélsz, minden tech oldal pozítivumként hozta ki ezt a dolgot...amúgy a gyári se rossz, ami benne van...

    Évek óta nem honfoglalóztam, kipróbáltam, és gond nélkül behozta, igaz a billentyűzetet szokni kell, de lehet vele...
  • Hyperpulze
    #19
    Hmm...nagy fanboy lehetsz. Vannak olyan emberek, akik szimplán szeretik a testreszabhatóságot, egyediséget. Ennyi.
  • atomkrumpli
    #18
    "Évek óta ismerek Apple-ügyfeleket, ezek gyakran olyan emberek, akik megvásárolják például az iPadet, de fogalmuk sincs, hogy ezt miért teszik"

    van már erre egy remek szó - TrendRabszolga -
  • Ferrer
    #17
    "iphone-os barátok is meglepődtek mennyire testre szabható az utolsó kis kocka is a HTC-ben,"

    Erre csak ott van igazi igény, ahol a gyári tervezés nem megfelelő.

    "egy flash oldalt is simán behoz, amire iphone4 még mindig nem képes..."
    Nagy élmény lehet. Biztos a dezirével honfoglalózol is..
  • Ferrer
    #16
    Lehet rádiót hallgatni vele, csak egy wifi hálózat vagy érvényes 3G előfizetés kell hozzá, ami persze nem gond, mivel leginkább azzal együtt vásárolják a telefont.
  • Inquisitor
    #15
    Ha feltételeznénk, hogy a kijelző és a proci, valamint az abba épített OGL gyorsító csak az Applenek készült, akkor biztos nem. Csak ugye ez hülyeség.
  • Balintos
    #14
    PC diktatúrája? Ezt nem igazán értem. Borzalmas lehetett, csak személyi számítógépet lehetett kapni, nemszemélyi számítógépet meg nem?
  • pixx
    #13
    Tényleg rádió került már az Iphone4-be, vagy az még mindig hiánycikk az iphone tulajok számára...
  • pixx
    #12
    Sztem Htc Desire jobb, nekem az van, és iphone-os barátok is meglepődtek mennyire testre szabható az utolsó kis kocka is a HTC-ben, plusz egy flash oldalt is simán behoz, amire iphone4 még mindig nem képes...
    Az olyan előnyökről nem is beszélek, hogy zenefeltöltéshez, nem kell itunes, és társai, de még a videókhoz sem...
  • FoodLFG
    #11
    "Markus Giesler, aki egyébként egy Mac és egy iPhone tulajdonosa."
    A siker és elismerés kulcsa!
  • buklee
    #10
    Igen. Mert ha te ezt mondod kutyát nem érdekel. viszont ő egy elismert tudós aki ezzel foglalkozik és kutatástvégez a területen, nem csak mondja a nagy világba.
  • TreDoR
    #9
    Küldjél neki pmet
  • WoodrowWilson
    #8
    Ulkesht várják a fórumban! Ulkesht várják a fórumban!
  • Kandurex
    #7
    [vállatvon]

    tény,
  • TreDoR
    #6
    Jaja, k*rva kevesen használják a windows nevezetű operációs rendszerüket, ami ráadásul annyira sz*r, hogy a többi oprendszerrel ellentétben játékok futtatására is alkalmas XD
  • Ferrer
    #5
    Ügyes gyerek vagy.
  • Kandurex
    #4
    engem valahogy jó érzéssel tölt el, hogy nem veszek szart...mások meg egyenesen presztízsnek tekintik :/ paff...
  • Ferrer
    #3
    "Mindennek azonban nem feltétlenül van köze az árucikkek valódi minőségéhez. Az Apple termékei ugyanis soha nem voltak fantasztikusak. "

    Akkor mutasson már ez az istenbarma egy olyan telefont, aminek olyan képernyőfelbontása van, olyan grafikus képességekkel és ergonómiával van megáldva, mint az Iphone 4.

    "Az iPodnál például mindig gondok voltak az akkumulátorral, de ez senkit sem érdekelt."

    Egy akkumulátor nem örök életű. Persze nem kell elvárni egy marketingestől, hogy ezt tudja is, nyugodtan beszélhet hülyeségeket a levegőbe.

    " Ez a dolog csak most, az iPhone 4 esetében csúcsosodott ki."

    Ennek a faszinak is baj van az antennájával?
    "Phones ain't perfect." De vajon csak az Apple 4 hibája ez?
    http://www.youtube.com/watch?v=NL_T0n0jrF8
  • eto demerzel
    #2
    ugyan ez ervenyes a micrisoft termekekre is. 1000 eladot telefon... :))
  • Chocho
    #1
    "Egy marketingprofesszor szerint a technikai teljesítmény nem meghatározó az átlagos Apple-fogyasztók számára."

    És ehhez profnak kell lenni?