2114
Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • JonasSandor
    #2114
    Várós.
  • robicarlos6
    #2113
    Dátumot kapott a kiegészítő 2021.12.14


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.02. 22:53:57
  • JonasSandor
    #2112
    Tudni lehet a megjelenését?
  • robicarlos6
    #2111
    DLC-t kap a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • hunbalee
    #2110
    Switchre is érkezik
  • JonasSandor
    #2109
    Nagy kár, remélem ebbe már kivan javítva az istenes színházas küldi.
  • grebber
    #2108
    Biztos nem!
  • JonasSandor
    #2107
    Magyarítás nem működik vele?
  • grebber
    #2106
    THQ-s szójáték :) Van nekik Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered gamejük is

    Ezekben pont ez a jó (mivel látható a videokban mennyi munka volt velük ~ semmi) még ha mindig érdektelen is bőven visszahoz minden költséget az a pár százezres eladás is amiket ezek produkálnak.
    Részemről a THQ által felvásárolt címekből amiből minden érdekelne (remastered/remake/folyatás) azok ezek a címek:

    Rally Trophy, Act of War, Alone int the Dark, Codename Panzers,Painkiller,Full Specrum Warrior,Men of Valor, Delta Force,Second Sight ,Gothic,Frontlines Full of War

    THQ Game List akit érdekel
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.07. 12:47:15
  • lwb
    #2105
    Vágom, szimpla remaster. Csak ez nem volt egyértelmű a névből, nem Kingdoms of Amalur: Reckoning Remastered Edition a címe, hanem Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Akár remake is lehetett volna a vége vagy valami több, mint ennyi.
    Egyébként ez egy 8 éves játék, nem annyira régi, pl újabb, mint az alap Skyrim. PC-n sok értelmét nem látom, tudtommal szépen megy a régi is. Konzolon, akinek kimaradt a régi, annak talán megéri. De az igazság az, hogy már az alapjáték is eléggé feledhető volt, nem véletlen állt bele a földbe megjelenéskor a stúdió.
  • grebber
    #2104
    Ezek nem is akarnak többek lenni egyik remastered/definitive verzió sem. Ezek csak arra szolgálnak, hogy egy már rég elfeledett ma már éves szinten csak pár db-os eladásban fogyó címet újra a köztudatba hozzanak és eladjanak újból. Hiszen azóta biztos lettek új játékosok akiket érdekelhet stb.
    THQ-nál vannak a fél játékipar ipje (jó ezt csak mondtam ,de kegyetlen sok cím) és nyilván nem azért vette meg mindet hogy az az éves szinten 5 db-ot ők adják el... Nem kb szép lassan mindenből kitolnak majd egy felújított részt és ami esetleg nagyon megy annak majd csinálnak folytatást stb..(gondolom én)

    Amit ilyenkor mindenki vár az a REMAKE ,ami a régi game gyak. teljes újraírását jeleni ,ami sokkal de sokkalta több melo mint egy ilyen "átrajzolok pár textúrát nagyobbra és újra kiadaom a játékot" ..Ott a Mafia 1 Def na az remake ott teljesen más engine alatt lett újraírva a játék.
  • lwb
    #2103
    Én is néztem twitchen és nem láttam azt a nagy különbséget ez meg a régi között. Biztos stabilabban megy win10-en meg támogat modern felbontásokat is, de kb ennyinek tűnik.
  • JonasSandor
    #2102
    Dobozos nem lesz belőle?
  • MerlinW
    #2101
    Amit eddig láttam belőle, egy fillért sem ér ez a remaster.
  • grebber
    #2100
    A THQ Nordic bejelentette, hogy a Steam 50%-kal olcsóbban vásárolhatjuk meg a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning-ot, ha már ott lapul a könyvtárunkban az eredeti játék.
  • grebber
    #2099
    Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - a mágus útja

  • grebber
    #2098
    Kingdoms Of Amalur: Re Reckoning Gameplay Trailer Revealed


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.28. 15:06:17
  • JonasSandor
    #2097
    Eddig se nagyon lehetett már, gondolom ez fogja váltani és leszedték.
  • grebber
    #2096
    Csak mobilon szar a steam vagy tényleg nem lehet már megvenni a sima verziót?
  • Ainz
    #2095
    Mert kb nem csináltak vele semmit, csak újra eladják.
  • JonasSandor
    #2094
    Alig változott a gépigénye.
  • grebber
    #2093
    A Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning szeptember 8-án PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re is megjelenik.

    Új expanziót kap a Kingdoms of Amalur: Reckoning

  • grebber
    #2092
    Azóta már nem EA cucc, de ettől még forgalmazhatják ott is hiszem az origin nem csak EA termékeket árul
  • JonasSandor
    #2091
    Nagyon várós.
  • wedge31
    #2090
    Remélem jön originre is mert nekem onnan van meg, eredetileg EA játék volt.
  • grebber
    #2089
    Kingdoms of Amalur: Reckoning is getting a remaster in August
  • Mr_no_NaMe
    #2088
    Gyerekek ismét feltettem a játékot és már megint ámulok és bámulok rajta. Hogy létezik, hogy ilyen típusú játékból konkrétan nincs több a piacon? Van ebben kicsi fable, kicsi wow, kicsi dragon age, és összegyúrtak ezekből egy hatalmas területtel és contentel megáldott játékot.

    Igaz múltkor nem vittem végig, mert a késes cikk-cakkozós buildal olyan simán leírtottam mindenkit, hogy meguntam... de most láttam egy videót az endgame részről, ahol olyan kardokkal és páncolokban mászkál az ember, hogy világít, csillog, és ezer statja van egy cuccnak, tehát megint kedvet kaptam :D Most idióta módon egy harcos - mágust fogok csinálni, kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D

    szerk.: eszembe jutott, hogy azután untam rá, miután egy küldiben valami barlangban le kellett volna ugrani valahova és nem tudtam, mivel nem hozta fel a játék lehetőségként, mentésem meg nem volt. Konkrétan megállt a tudomány a játék közepén és kezdhettem volna előröl.. és asszem így töröltem le. Ettől függetlenül a cikk-cakkozós rouge like playstyle sem volt túl sokoldalú.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2018.09.12. 21:48:29
  • JonasSandor
    #2087
    Nem hanem gép vétel volt és elvesztek a mentéseim.
    84 órám volt benne és 78 küldi volt kész a 200-ból. Az isteneknél a színházas csávós volt bugos mert amit kért hogy csináljak nem lehetett vele beszélni csak hümmögött.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2018.09.06. 18:12:23
  • IMYke2.0.0.0
    #2086
    "mert az eredetit se tudtam végigvinni"

    Technikai akadálya volt?
    Mert nálam offline belefutott 70+ órám (egy ősrégi gépen) és online (STEAM) 126 órám.
    Hibátlanul futott, grafikai és minden egyéb bug nélkül.
  • JonasSandor
    #2085
    Az se lesz rossz mert az eredetit se tudtam végigvinni akkor megvárom.
  • Seth
    #2084
    Előbb egy remaster jön. THQ abból csinál mostanában üzletet :)
  • JonasSandor
    #2083
    Kilátásban van egy új része felvásárolta a thq nordic.
  • JonasSandor
    #2082
    Meglett a 45-50-es is most a szinházasnál van olyan hogy elő kéne adni az előadást, de a pasas csak áll mint fasz a lakodalomba, és beszélni se lehet vele a színházon kívül.
  • JonasSandor
    #2081
    Hova menti a játékmentéseket nem tudom.
    A szereposztás és a tekercses küldit hogy lehet megcsinálni?
    A tekercsből már csak az 45-50 napos kellene, de bevan zárva egy börtönbe és nem tudom kinyitni mivel nincs kapcsoló ami felhúzza.
  • JonasSandor
    #2080
    Valaki a szinházas küldit megcsinálta?
  • awacs111
    #2079
    Köszönöm!Király Vagy :)
  • ratgab
    #2078
    Nagyon szivesen.
  • awacs111
    #2077
    Tényleg ez kellett.Fantasztikus.Nagyon köszönöm a segítséged!!
  • ratgab
    #2076
    Leírás alapján a főküldit kell csinálnod ahhoz, hogy később kinyíljon a kapu (hughes megtalálása quest kell neked).
  • awacs111
    #2075
    Jah,segítsetek légysziiii!!