42
Akció MMORPG
  • Tenkory
    #42
    Csütörtökön stress test lesz.
  • Tenkory
    #41
    Határozatlan időre leállították a szervereket, míg kinem javítják a komolyabb hibákat.
  • tessai
    #40
    Sziasztok. Megtudja valaki mondani, hogy most leállították a szervereket vagy miért nem tudok játszani?
  • Rowlend
    #39
    Na sikerült kipróbálnom, és szerintem ez nagyon jó kezdeményezés :) Tetszik a harc, jók a kombók mondjuk a karakter készítésnél elég szegényesek a lehetőségek.
  • Tomy Lee
    #38
    PvP arénák durvák lehetnek.Áá de húznák haza hülye melóból már,hogy elkezdjem tölteni:/
  • Tomy Lee
    #37
    Nagyon tetszik így videó alapján és itt ez legalább jó gameplay vidi!


  • Tomy Lee
    #36
    Egyik fórumról van egy ilyen infóm:
    "Characters created in open beta will not be wiped for release"

    Tehát elvileg mehet a guild alapítás is.
    Este elkezdem tölteni holnap reggel próba,kiv.vagyok:-)
  • reaper09
    #35
    Végre egy open béta. Nagyon jó kisgame. Szerintetek mikr lesz véglegesítve?
    Szeretnék már egy magyar guildot alapítani :P
  • Swarn
    #34
    A WoW-ot személy szerint én is utálom. Nagyon bénaaaa... na de ne térjünk el az eredeti témától...
  • frango
    #33
    Szerintem instázás, bossolás, riftezés meg a warok miatt nem monoton az. Persze nem egyedül hanem partyban. Aki szólózni akar annak ott a ROM:D.
    Nem tudom mért van mindenki elájulva a wowtól. Én kimondottan rühellem. Undorítóak a karakterek és a grafika stílusáról nem is beszélek. Meg már túlzsúfolták szerintem. Nem tudom mit akarnak még kihozni belőle...
    Én a legjobban a Gw2-t meg a Tera-t varom. Remélem lesz mindkettőre keret:)

    FW az a Forsaken World ami ingyenes lesz. Annyira nem egy huha, de kasztokra kíváncsi vagyok.

    Kíváncsi vagyok DS tombolán nyerek-e valamit. 57. lettem. Bár amilyen peches vagyok tuti nem:)
  • Swarn
    #32
    A második béta augusztus végén jön.
  • Swarn
    #31
    Hm... Néhány Aionostól hallotam, hogy 40lvl után monoton lesz, ebből nem tudom mi igaz. És ami világmegváltó, az nálam ne legyen monoton. :P

    FW? Arról még nem is hallotam!
  • Zsolek123
    #30
    WOW-nak nemsoká jön az új kiegje, majd arra lesz rákattanva a fél világ. :/
  • frango
    #29
    Azért ott van egy Aion ami szerintem simán veri a Wow-ot. Most meg csak ugy jönnek majd a jobbnál jobb mmok. Lesz GW2, Tera, FW stb stb.
  • wordsworth
    #28
    Végre egy mmo ami bejön, sok idő után. És még csak CB kitudja mikor lesz OB meg real play :D....
  • Zsolek123
    #27
    nekem is qrvára tetszik, csak a patchelésig sem jutottam el, hibaüzenettel kilépett a launcher.
  • Swarn
    #26
    Nem tudom miért szidjátok... szép a grafikája, és a gameplay is jónak tűnik. WoW óta nem volt világmegváltó MMO...
  • wordsworth
    #25
    Szomoru vagyok.. akkor sokáig nem lesz ezekszerint
  • frango
    #24
    Ma éjfélig.
  • wordsworth
    #23
    És ez a CB akkor meddig van nyitva?
  • frango
    #22
    Szerintem év vége felé. Még lesz egy második cb és utána egy open beta.
  • bujcsik555
    #21
    mi az ingame neved?:D
  • wordsworth
    #20
    Engem nagyon megfogott :)

    Mikor lesz rendes játék? nem CB?
  • frango
    #19
    Én a tutorialt kinyomtam mindig. Alapból wasd az irányítás és az egérrel mozgatod a kamerát, de a bal alsó sarokban van egy ikon amivel lehet váltani egér irányításra. Alt-al lehet váltogatni az egér nyilacska és a kameramozgatás között.

    Sokáig nem köt le az igaz, de pár napig el lehet játszogatni vele.
  • Tatyla
    #18
    kamerát hogy forgatom,meg a tutoriálban meg se lendítette a botot?
  • bujcsik555
    #17
    kipróbáltam, nem egy világmegváltó, de tökéletes az unalmas percekre. ideglevetetőnek meg tökéletes, az a nyögésekkel teli hentelés:D
  • wordsworth
    #16
    És PS3? :D
  • frango
    #15
    Akinek van xbox 360 controllere azzal is tolhatja.
  • wordsworth
    #14
    Végre egy normális Free mmorpg. Ennek bejön a rendszere :D
  • Zsolek123
    #13
    Elindítottam a patchelést, és megáll mindig 1 perc után, hibaüzenettel. ._. ezderatyi
  • frango
    #12
    Jó ok neked nem tetszik. Le is zárhatjuk. Tipikus negatív ember... Nem muszáj ide írkálni.
    Szerintem pofás kis játék. Ez még csak az első zárt béta szóval sokkal jobban fog kinézni. Ja meg persze ftp.
  • BEAST #11
    Még ha esetleg így is lenne, pontosan miért is jó ez a vészmadárkodás?
  • Fresh Duke
    #10
    Miért írtad a legfőbb jelződ zárójelben? Amúgy, szerintem szar játék, lesz még kb 10 hsz (max 20, mert elkezdesz spamelni csak hogy több legyen), aztán vélhetőleg több nem. Zárható.
  • Fehercsoki
    #9
    Tetszik ez a harc!
  • Zsolek123
    #8
    nekem tetszik, feliratkoztam bétára, már jön a kliens.
  • frango
    #7
    Jujuj dejó. Valahol s nélkül írják. Igen eredetileg Divine Souls. Most verd a melled mert nagykirályvagy.(hülyegyerek)
  • BEAST #6
    Nem valószínű, hogy megváltja a világot, de egész jól el lehet vele ökörködni.

  • MerlinW
    #5
    Divatfika kell, ne kötekedj velük, mert úgyis igazuk van:)
  • BEAST #4
    Nekem nem tűnt fel a silány minőség. Pontosan mire gondolsz?
  • CharrDen
    #3
    már a videóból is látszik, hogy silány minőségű