160
James Bond 007: Blood Stone
  • Carloska
    #40
    életbe nem basztam még ilyet valamit nem tudok feltelepíteni kész vicc az egész
  • Carloska
    #39
    Amúgy win7 x64en nem csinál semmit a telepítő fasza :D :D
  • Carloska
    #38
    jobb mint az előző vezetés is jó egy kivégzést simán megér!
  • sparrow35
    #37
    Próbálta vki? Oylan szar mint az előző?
  • Noninnyó
    #36
    Már kint van :)).

    James.Bond.007.Blood.Stone-RELOADED
  • ricsa008
    #35
    reméljük
  • balee4
    #34
    Holnap kint lesz PC-re is.
  • Prince23
    #33
    Steamen már kapható egy 50esért:D
  • Nagyi06
    #32
    Remélem nem lesz olyan rossz mint az elődje.:)
  • Prince23
    #31
    GK teszt 7.7
  • #30
    Pedig nem több.
  • Prince23
    #29
    Hm, lehet lopakodni benne. Viszont az akció részek, üldözéses részek, nyugis részek elég jó, eddig egy betonbiztos 8 pont a játék.

    Nem tudom, hogy hogy lehetne ez csak 5 órás gém, amikor Istnabul küldetése nagyon jól fel van építve, ergó meglehetősen hosszadalmas.
  • Reg5
    #28
    Az megérdemli.
  • #27
    Az a gáz, ha ezt valaki megveszi 11-12 rugóért...
  • Seth
    #26
    Ó a 'csába már az ilyen rövid játékokkal :(
  • #25
    Pfff, ez nem volt túl hosszú, már végig is vittem. Max 5 óra játékidő, de tényleg kellemes szórakozás.
    Az autós részek kimondottan tetszettek, de úgy az egész rendben van. Egyszeri szórakozásra tökéletes.
  • #24
    Szerintem jó játék. Vannak hibái, de megvan a Bond feeling, autós üldözések, és akciók. Pár Bond kütyü elfért volna még benne.

    Viszont van egy rész ahol valami gebasz van :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az aquarenában hiába scannelem a transmittert nem történik semmi. Valaki megoldotta ezt?
  • Fpocok
    #23
    Na ez kb ugyanaz. Amúgy én ebben egyáltalán nem vagyok biztos. A piac is nagyobb, ergó nagyobb arányban megy. Most az, hogy többen töltenek le... még szép, mivel mindenkinek van PCje. De a konzolnál meg nem mindenkinek, de ők megszerzik máshonnan. Mellesleg mindig előbb kinn van... khmm black ops khmm.
  • Seth
    #22
    Soha nem mondta senki, hogy nincs rá warez ( max te), a warez aránya jóval kisebb mint pc-n.
  • Fpocok
    #21
    Képtelenség... hiszen a PCn van csak warez... a nagyokosok is megmondták.
  • zsozso29
    #20
    Na dobozra már kint is van, kíváncsi vagyok mit mondanak majd milyen lett. :)
  • Prince23
    #19
    Hivatalos megjelenési dátum (EU)
  • grebber
    #18
    Sok helyen November 2-re van írva!
  • strebacom
    #17
    E mikor jön ki??
  • Rage47
    #16
    egyre jobbnak*
  • Prince23
    #15
    Hm egyre jónak ígérkezik a játék

    Aston Martin Gameplay

    Kicsit meglepett a Quantum Theory után
  • grebber
    #14
    Behind The Scenes Trailer
  • Prince23
    #13
    Tucatnyi képek
  • grebber
    #12
    Új Trailer
  • grebber
    #11
    James Bond: Blood Stone - a többjátékos mód részletei
  • Balumann
    #10
    Ilyen pozitív vélemények ezek a videók alapján (demo gameplay és trailer), és még csak nem is konzolos topik?! Még a Quantum Solace -nél is primitívebb eszetlen játékmenet (lövölde), irreális jelenetek, szar hátsó-oldalsó kamera nézettel és a már "jól bejáratott" fedezék rendszerrel. Motorcsónakos üldözés jó ötlet és hangulatos lehetne, ha nem kanyarodnának úgy mintha sinen lennének, valami fizika is lenne benne... Gondolom ráadásul teljes értékű játék lesz, vicc... 4-5 évvel ezelőtt elment volna, talán Quantum Solace -nél egy picit jobb lesz de az is nagyon gyenge volt.

    Lefogadom még COOP se lesz benne, multi is gagyi ha lesz, maximum 3-6 órán belül megunható single játék lesz.
  • Rage47
    #9
    na végre egy jónak tűnő 007 játék, a Nightfire óta nem volt említésre méltó alkotás ebben a témában. bár ez a mostani olykor inkább az új splinter cellre emlékeztet :)
  • Reg5
    #8
    Splinter Cell Convition után szabadon.
  • bakkerman
    #7
    videjó alapján jó gém lesz,szerintem egy tizes skálán a quantum volt 6/10,ez lesz olyan 8/10
    várós!
  • grebber
    #6
    Nagyon baba lesz!
  • tigeroo
    #5
    hát, pedig eléggé harmadrangú lövölde volt...

    akkormár inkább NOLF 2, az minden tekintetben verte
  • FLeT
    #4
    Demo gameplay:
    http://www.youtube.com/watch?v=5R2tD2VFP9U
  • Kicsikiraly
    #3
    007: Nightfire volt minden idők legjobb Bond játéka :D Ha egy olyan játékélményt el tudnának mégegyszer találni, az nagyon jó lenne, várjuk!
  • Danyi95
    #2
    Szerintem ugyanolyan lesz mint a Quantum of Solace. De majd kiderül! :D
  • grebber
    #1
    Megújítja James Bond jogsiját az Activision!

    Az Activision bejelentette, hogy még ebben az évben kiadja az eredeti James Bond egy új játék változatát.

    Míg a filmszéria következő része az MGM filmkiadó pénzügyi gondjai miatt várat magára, a legendás név újjáéled a játékfejlesztő cég ígéretei szerint idén nyáron Xbox 360, Playstation 3 és PC platformokon.

    "A James Bond 007: Blood Stone lenyűgöző világa el fogja ragadni a játékosokat, mint a Bond filmek általában, ez is összeesküvés-elméletre alapuló alaptörténettel rendelkezik, és itt is szükség lesz a gondolkodásra, de a legjobb ha valóban Bond helyébe képzeljük magunkat. " -mondta David Pokress, az Activision marketing vezetője.

    "A játék erőssége elsősorban a változatos, többjátékos módok és a stratégiai játékmenetben rejlik, ami lehetővé teszi az Xbox 360, PS3 és PC játékosoknak hogy csapatban harcoljanak kémként vagy zsoldosként a megszokott James Bond filmek helyszínein."

    Daniel Craig és Judi Dench visszatérnek eredeti szerepükben, míg a popsztár Joss Stone játsza a női főszerepet és természetesen a játék zenéje meg fog egyezni a legendás James Bond filmek betétdalával.

    Az Activisionnek ez a második próbálkozása ebben a témában a James Bond jogainak megvásárlása óta, az előző, szintén lövöldözős Bond játékuk, a Quantum Of Solace elég rendesen leszerepelt. A Project Gotham és a Blur játékokat készítő Bizarre Creations irányítja a Blood Stone fejlesztését, míg a Nintendo DS platformra készülő változat az n-Space kezei alól kerül ki.

    info: Gamekapocs

    Első Trailer!

    Így elsőre egész jónak ígérkezik!