160
James Bond 007: Blood Stone
  • Robi546
    #160
    Sziasztok!

    Nekem is bejön a játék nem tudom hány órája játszom már de elég sok. Bejön a játék ja és még azt szeretném kérdezni hogy: Ahol van az hogy: View Achievements és ott van az Instanbul,Siberia,stb... a pályák és ott az az 5 pálya van már most nem tudom a nevüket de csak az az 5 pálya van benne ??
  • Mayorpapa
    #159
    sziasztok! nekem semmi bajom nem volt addig a játékkal, amíg az elején a motorcsónakos rész végére nem értem. Na onnan durván elkezdett szaggatni! Játszhatatlanná vált. Előtte tükörsimán futott, max beállításokkal! Erre van már valami "orvosság"?
  • diler01
    #158
    Sziasztok.Az a problémám énekem felment a gépre be is crekeltem be adja az indito ablakot kat alaunch game-ra de nem indul el.Ha tud segiteni valaki irjon,elöre is köszi-
  • Pyro82
    #157
    Megvan majdnem kiverte a szemem. :D Na felvettelek msn-re Ts3 van nekem is. A többit msn-en megbeszéljük.
  • Pyro82
    #156
    A privát üzeneteket hol tudom megnézni. Bocsi NOOB vagyok. :XD
  • rolemodels
    #155
    irtam privátba , olvasd el öket , aszem 3 üzenetet
  • rolemodels
    #154
    hello én megvettem a blood stont és multizok vele tolhatnánk együt vegyél fel msn re [email protected]
  • Pyro82
    #153
    Kár :)
  • davidka003
    #152
    Sehogy. xd
    Kb semmilyen játékkal nem szoktam multizni.
  • Pyro82
    #151
    007-es fokozat néhol nagy kemény volt nekem :XD Multival hogy állsz?
  • davidka003
    #150
    Most kezdtem el 007-es fokozaton.
  • Pyro82
    #149
    Most tolom ki haramdszor nekem is bejön a cucc. :XD Multi játszik valaki?
  • The Protector
    #148
    007 fokozaton az igazi.Mellesleg tényleg kvajó game lett.
  • davidka003
    #147
    Ez a játék kegyetlen jó.
    Még nem értem a végére de kb 3 óra játék után elmondhatom, hogy sokkal jobban sikerült, mint az előző Bond játék.
    9/10
    Zenék jók, Craig féle Bond hangulat átjön, leterítő mozdulatok nagyon jók. Hardon nyomom, 1-2 helyen azért nehéz.
  • Pyro82
    #146
    Kár, hogy nincs meg eredetiben a géme neked. :XD
  • Dj Tommy
    #145
    Sajnos nincs meg eredetiben a játékban.
    Pedig mennék szívesen, de nekem még drága a játék.
  • Pyro82
    #144
    Multizni szoktál?
  • Dj Tommy
    #143
    Én most vittem végig másodszorra a játékot, nekem nem volt bajom vele, szerintem jó lett.
    Ennyi achievementet szereztem meg.
  • Pyro82
    #142
    Valaki szokott multizni? Ha igen vegyük fel egymást aztán toljuk.
  • Pyro82
    #141
    Nekem ez az első Bond amit kipróbáltam, de bejön a játékmenet. A grafika tényleg nem valami jó, de a pörgős játék kárpótol érte. Tegnap multiztunk is kicsit haverokkal az is elmegy. Ez tipikusan olyan játék számomra amit jólesik játszani egy fárasztó munkanap után. Egyszó mint száz megérte megvenni :XD
  • simonl #140
    Szia, Én egy másik Simon vagyok, de lenne egy kérdésem:
    Amit linkeltél verziót egy az egyben töltsem és telepítsem vagy ezt hozzá kell adni a Reloded verzióhoz?

    Köszi a türelmes választ....:)
  • simon007
    #139
    Elkeseredésemben megosztanám magánvéleményemet.

    Ez a grafika nem illő egy James Bond játékhoz!
    Egy Just Cause 2 a maga hatalmas bejárható világával is 1000-szer
    sokkal jobban néz ki, mint ez a ...

    Ezzel a grafikával ugyanúgy lejáratják a Bond játékokat, mint ahogy lejáratják a 2 utolsó Bond filmet azzal, hogy nincsenek benne:

    1, kütyük
    2, Q
    3, főcímben pisztolygolyó
    4, Moneypenny
    5, Bond nem 'shaken not stored' Martinit iszik
    6, Bondnak nincsenek hódításai

    Egy elkeseredett Bond rajongó, aki egyre inkább csak a múltja miatt
    rajong James Bondért.

  • Pyro82
    #138
    Megvettem a gémet mást kezdem kíváncsi leszek, hogy milyen. :XD
  • Shep
    #137
    Rejtély megoldva, az élsimítás miatt csinálja.

    Én is a végére értem és szerintem teljesen jó volt. Olyan mint egy JB film, csak itt én lőttem :) Egy 7 pontot simán ér a produkció.
  • Shep
    #136
    Na tehát itt egy kép, ez a gondom. Driverben mindent visszaraktam alapra és mégis ilyen. Falloutnál volt valami multithread akármi azt kikapcsoltam az megoldotta a gondot, de itt elég pocsék így. Bár ha jól sejtem lassan úgyis a végére érek.
  • Shep
    #135
    Nem tudja valaki ,hogy az mitől lehet, hogy a COD motoros játékokban egyes textúrák ilyen apró pontokból állnak. Itt jelen esetben pl. a poharak, vagy az álló teherautók szélvédői. MW2-ben meg pl a karakterek körvonala volt olyan pontozott.
  • The Protector
    #134
    Én újratelepítettem a gépet(nem a game miatt).És a low-on is játszhatatlanságból kaptam egy mindent fullra húzott tükörsima bond játékot.Ezzel nekem megoldódott a problémám

    Egy kis értékelés.
    A játék nekem baromira tetszett.Talán azért is mert lehet benne lopakodni és nekem azok nagyon bejönnek.A lefegyverző mozdulatok baromi jól néznek ki és szépen meg vannak koreografálva.A fegyverek hangja nekem picit sterilnek tűnnek.A történetről annyit h van benne fordulat de semmi egetrengető.
    Az viszont nagyon nem tetszett,hogy az elején mindent belepakoltak,hajózás,kocsi,stb...,viszont a végére eléggé ellaposodik és unalmas lesz egy kissé a dolog.A bond kütyüket már nem is hiányoltam mivel az új bond filmekben sem voltak nagyon speckó eszközei az ügynöknek.A grafika átlagos,néhol nagyon szép,néhol pedig kritikán aluli,de a a főhőst jobban is kidolgozhatták volna.
    A minigamek is nagyon egyszerűek lettek.

    Összességében viszont nekem nagyon tetszett.Nagyjából a bourne conspiracy-hoz tudnám hasonlítani,bár azzal sosem játszottam de rengeteg videót láttam róla:(
    Sokkal jobb lett mint az előző rész.

    Nálam 8/10-es a játék.
    Élvezetes,könnyed kikapcsolódás.
    Most 007 fokozaton viszem.Nah így baromira nehéz.Egy lövés egy erősebb fegyverből és kampec.
  • Qwerty4
    #133
    UI.: Én 6 pontot adok ennek a játéknak. :)
  • Qwerty4
    #132
    Én is végigvittem, 2 nap alatt.Nem nagy szám, de jobb az előző Bond játéknál.Mondjuk nem sokkal.
  • lolSL
    #131
    pirate
  • ricsa008
    #130
    túl kényesek vagytok az a bay
  • mike01010101
    #129
    Kb. így értékelném én is.
  • elite
    #128
    Egyetértek: Ez egy szar!
  • Lacee86
    #127
    Sztem nem olyan csúnya úgy sem, én kénytelen vagyok szinte mindent kikapcsolni meg low-ra venni, felbontás 1680x1050 8xAA (éljen a CPU limit...). Egyedül a dinamikus árnyékok hiánya idegesít, de nem tudok mit csinálni, ha low-ra is teszem, már meghal a CPU. :(
  • Shep
    #126
    Ez engem is érdekelne. Mondjuk ha low-ra leveszem nincs vele gond, de hát úgy aztán tényleg pocsékul fest :)
  • Qwerty4
    #125
    A Joss Stone-os betétdal valahol letölthető minőségi változatban?
    Két helyről letöltöttem 4 megás fájlokat, de ugyanaz a szar minőség volt, csak más mp3 tagokkal ellátva.

  • The Protector
    #124
    Van már vmi megoldás a szaggatásra?
  • Maxtreme
    #123
    Tegnap én is végeztem vele. Hát ez egy szar már bocsánat a rajongóktól (van ilyen? :D)

    Rövid értékelésem ide is bemásolom:

    --------------------------------------------

    Már az előző James Bondos játék sem nőtt a szívemhez, hát ennek sem sikerült. Nem mondom, egy fokkal jobb mint az, de ez így még mindig gyenge.
    A játékmenet egyszerű, és végtelenül konzolos. (szerintem ez még konzolon is arcadenak számít :D) Ne várjunk a mobilunkon kívül egyetlen spéci Bondos kütyüt se..
    A grafika változatos... Hol az elmegy, hol a ronda kategóriába sorolható. A főhös kinézete pl kifejezetten röhejes.
    Vér nincs, ez sokat ront az amúgy sem rózsás összképen.
    A játékidő piszok rövid, bár hogy őszinte legyek nekem ennyi elég is volt belőle.

    grafika: 10/5
    hangulat: 10/4
    hangok: 10/7
    nehézség: 10/2
    optimizáció: 10/9

    10/5

    PC-n még mindig a Nightfire viszi a pálmát..

    Sőőőt.. Mit nem adnék egy új No One Lives Foreverért :))
  • Rossi1
    #122
    Háj!

    Srácok gamepadot hol lehet beállítani. A controlsban nem engedi, de közben ott az opció hogy használsz-e controllert?:)
  • adler741
    #121
    Nemtom nekem a főhős kicsit olyan volt,mint a mézga családból
    lüke Aladár idősebb kivitelben