290
A Valve ingyenes coop játéka
  • tutituti
    #290
    3d Visual stuff.
    Valaki elképzelte milyen volt a tesztasztal a játék készítésekor;)
  • sparrow35
    #289
    Jól néz ki mi ez?
  • lolSL
    #288
  • Aquir
    #287
    Jó játék volt, ennyi. Nem kell feltúrni a topikot álmából!!
  • Optimus Prime
    #286
    Lehet, hogy hülye kérdés, de miért halt ki ez a topic? A játékkal is felhagyott mindenki. Én eddig csak az official páláykon játszottam, de még most se untam meg. És elég sok achi meg is van. Brutalon végig vinni 3/7.
  • Optimus Prime
    #285
    XD

    Az AI Director implementálásának örülök. Mert így eddig nagyon monoton volt.
  • xXtamasXx
    #284
    most Brutalban, Onsalught móddal és HCFF-el próbálkoztam egy csapattal, hiába volt mindenki jó, szétkaptak mint a szart :D (Cargo Elevatoron)
  • Broafka
    #283
    én kipróbáltam a brutal módot.
    kb 5. nekifutásra azért sikerült megcsinálnunk egy társasággal az első pályát! :D
  • xXtamasXx
    #282
    nah, kipróbáltam ezt az onslaught módot hardban, ez valami iszonyat brutál nehezebb mint az insane
  • Aquir
    #281
    hát igen, ez elég nagy.
    Aki nem akar olvasni/nem értené:

    - Onslaught mód: reaktívan változó játékmenet (mindegyik nehézségi szinten)
    - Brutal nehézség: akcióhiányra panaszkodóknak szánva ; a készítők 1 misszióig sem jutottak el
    - Hardcore Friendly Fire opció: drasztikus önsebzés
    - 3 új jelvény: platina csillag, ozmium csillag, irídium medál

  • FSpofon
    #280
    nagy update:
    Since release, we've received a ton of feedback and feature requests from the Alien Swarm community. The most requested additions are more variety and greater difficulty.

    With that in mind, we've added "Onslaught" mode, which introduces an AI Director that dynamically generates swarms of aliens based on several factors, such as the squad's stress level. Onslaught works with any difficulty setting and ensures no mission plays the same way twice.

    Speaking of difficulty, we've also added a "Brutal" difficulty level for those of you who told us "Insane" wasn't insane enough. How brutal is Brutal? Nobody on the Alien Swarm team has managed to complete a mission on it.

    If for some crazy reason Brutal is still too easy for you, there's now a "Hardcore Friendly Fire" toggle. When enabled, friendly fire deals full damage immediately, flamethrowers set teammates on fire much faster, and turrets will hurt you if get caught in their crossfire. HCFF truly tests your team’s ability to work as a elite squad. Coordinating movement and firing lines become an even more integral part of the game.

    Finally, to reward the most dedicated players, we've added 3 new IAF Promotion Ranks: Platinum Star, Osmium Star, and the coveted Iridium Medallion.
  • Zickler
    #279
    Egy taktika arra a pályára: az elején senki menjen előre mert az riasztani fogja a többi Alient, hanem öljetek meg minden szörnyet akik feljönnek a korlátokon, aztán szépen lassan menjetek előre, fedezve egymást (ajánlott a medicnek a Medigun + Medipack kombó) ha beértetek a liftre, rakjatok le egy sentry-t a jobb alsó sarokba, vagy esetleg ha van még egy akkor a jobb felsőbe is. Ezután zárkózzatok be ti is a jobb alsó sarokba. Miután lenyílt az ajtó, sokna fognak jönni, ezért lőjjetek el egy-két rakétát, esetleg fagyasztó gránátot. Nálunk ez bejött, próbáljátok. Ui.: A parazitákkal rohadtul vigyázzatok!
  • Magh
    #278
    Nehéz insanehez normális csapatot találni, rengetegszer kellett kilépnem 3 promo3+27 arc mellől mert teljesen dilettáns módon játszottak, játékstílustól függetlenül. Jellemzően lemaradnak megdögleni, miután megbeszéltük, hogy rusholunk. Fél perc alatt látszik, ha ilyen balfaszokkal rakott össze, ki kell lépni, bár én sokszor maradok, ha rajtam kívül van még egy kompetens player, mert ketten már lehet haladni. De ha mindhárman jók, már lehet speedrunt próbálgatni insane-en is :)
  • Aquir
    #277
    hamar meglátod... együtt kell maradni :p
  • koschwarz
    #276

    na és mi volt a módszer? rush, vagy ugyanúgy a harc?
  • Aquir
    #275
    ismeretlenekkel már megvolt :)
  • Fabio Capello
    #274
    nekem már megvan :]
  • xXtamasXx
    #273
    velem ugyanez van, jópárszor próbáltam de nem sokáig jutottunk
  • koschwarz
    #272
    insane-t hányan próbáltátok már? egy véletlenszerűen összeverődött csapattal, még ha mindenki tapasztalt, jól megválasztott kasztokkal és felszereléssel is iszonyat brutális. nem sikerült a második pályán még túljutnom, semmilyen módszerrel, rohanás és csak bénítással és tűz semmit nem ér, ha leállunk harcolni, akkor is kicsinálnak...ez tényleg insane :)
  • koschwarz
    #271
    szerintem a függőleges kék...
  • 0Fritz0
    #270
    A zöld, vagyis inkább a piros. Nem, mégiscsak a zöld. :)
  • Aquir
    #269
    hármat találhattok, melyik vagyok
                                                              

  • Broafka
    #268
    üdv!

    hogy tudom kinyitni a portomat a játékhoz?
  • GaBika6
    #267
    THX! Müxik...
  • PunkZoli
    #266
    multicore renderinget kapcsold az ellenkezőjére
  • Aquir
    #265
    annyira nincs ilyesmi
    már csak 1 achievement van hátra, a 100000 kills, de a franc fog kiemelten foglalkozni a játékkal csak azért :)
  • GaBika6
    #264
    Az mitől lehet hogy megakad a játék, mintha laggolna, vagy kifagyna 5 mp-re. Rohadt idegesítő. Másnál is van? Azért furcsállom, mert offline modban is ez van. Valami ötlet???
  • Prince23
    #263
    Hungamer teszt
  • Aquir
    #262
    Azt írják csak a Timor Station utolsó termináljának gyors hackelése viszi előbbre ezt az achievementet. Érdemes hackelés előtt benyomni egy adrenalint, úgy gyorsabban tudsz hackelni.
  • Jaka923
    #261
    Vegyél egy 1000 Ft-os Valve játékot, aztán kész! Például, a CD Galaxisban a Half-Life 2: Episode One, csak 990 Ft...
  • Knabb
    #260
    Mert mondtam, special offer, az meg nem számít bele a vett játékokba.
  • Swarn
    #259
    A linkelt cuccot izéről fel is telepítettem a hl2:dm-et (csak azt) de még mindig nem tudok pl. barátokat felvenni
  • Knabb
    #258
    Igen, benne lesz a listádon és miután letörölted bármikor előveheted újra.
  • Swarn
    #257
    Szal ha ezt most letöltöm úgy veszi a steam mint ha megvettem volna?
  • gagax
    #256
    kössz kössz:D tudtam hogy ingyenes a játék de nem találtam meg hogy hol is pontosan :D mert ha steam en kerestem akkor ugye ott fizetős verzio van:D mondjuk nekem mind1 mert megvan a codMW2 de azért ez is kellet már egy ideje :D örök hála:D
  • Knabb
    #255
    Attól függetlenül meglehet próbálni
  • Knabb
    #254
    Én úgytudom, hogy nem. Mert az ilyen special free offer, és azok nem számítanak, se a demok
  • Gibor
    #253
    Számít...
  • Optimus Prime
    #252
    Nem tudom számít a HL2 Loast coast és Deathmatch. Ezek ugyanis Nvidia vagy ATI VGA tulajoknak ingyen jár. Egy próbát megér:
    Nvidia
    ATI
  • Swarn
    #251
    Hát ez jó beleestem egy likba azt most meghaltam... :-/