109
Apache: Air Assault - helikopter szimulátor
  • Muttley
    #109
  • RiCSi1234
    #108
    Előkaptam már a szekrényből, feltettem, és.. Még most is a műfajának legjobbja.. :) Igaz piszok zavaró az AI csalása.. de akkor is. De akkor is. :)
  • Muttley
    #107
    ez a tesztíró is nagy elmebajnok
    faszául vagánykodik az MSFS-sel
    közben pedig ez egy jóval szélesebb közönségnek készülő helikopteres játék
    a realistic módban igenis kihívás a játék
    van LÉGI fizikája a gépnek, nem tudsz nyaktörő mutatványokat csinálni, mert lepotyogsz, mint az őszi falevél
    mayerkodik a szimes múltjával, közben meg fikázza a singleplayer küldetés-küldetés jellegét és így-úgy nincs érzelem, szerelem, kaland stb
    klasszikus b.szni is akar, meg szűz is akar maradni :)
    Nekem 2 bibim van vele - elfért volna több kézi állítású műszer + van 1-2 hipernehéz, frusztráló küldetés
    Egyébként kategóriájában még csak hasonló sincs - nálam 9 pont
  • Csillagf3nyke
    #106
    Apache: Air Assault teszt
  • fapipa
    #105
    Most akkor nincs válasz , vagy ez behalt ?
  • fapipa
    #104
    Mire adja a minősítést ? (idő,találat,sérülés ?)
    Pl.: .................mindenkit szétlőttem adott egy "GOOD" ot.
    ... ua.a pálya,"csak" lenyomtam,3x leestem,adott egy "PERFECT" et. ???
  • fapipa
    #103
    Mivel lövöm ki a hellfire összest boxon ?(csak 1-esével megy)
  • Muttley
    #102
    ja és a Sharks in the water és a City on fire pályák programozójának
    kötnék egy gordiuszi csomót a p.csére
    hogy álmodna kiszel tündével minden éjszaka :)
  • Muttley
    #101
    várható volt, hogy nem lesz main stream
    jármű játékok közül az autóst tudják a legnagyobb számban eladni
    jóval mögötte kullognak a motorosok
    és bőven lemaradva elhanyagolható számban: a repülő, helikopter, tengeralattjáró, tank, hajó, motorcsónak, vonat stb.
    amit az átlag játékos nem lát minden nap, arra nincs is nagy érdeklődés
  • alma2
    #100
    A jelek szerint nem hozza meg a minimalisan vart eladasokat sem. Mem jo hir.
  • alma2
    #99
    Jelszavakat leirni ?
    Nem :)
    --
    30 %-al olcsobb lett a letoltos valtozat, yuplay.com igy mar csak 35 $.

  • Papa01 #98
    Nem tudod, letöltősben megvásárolható?
  • bgabor
    #97
    Felhasználóneveket és jelszavakat nem szoktad leírni?
  • alma2
    #96
    Megjott a jatek vegre, felmegyek megnezem van-e uj patch, semmi. Jelszavamra mar nem emlekeztem, termeszetesen resetelni kitudtam, arrol kuldott emailt, de a jelszavamat mar nem kuldte el :)
    Igy csinaltam egy uj usert, amig bohockodtam vele, meg is jott az ujabb javitas.
  • macleody
    #95
    Reseteld le a beállításokat és állítsd be újra. Nekem is csak úgy működött normálisan az X52.
  • ravensoul
    #94
    Aham! FlightSim 2004-et és X-et pöpecül lehet irányítani vele! ;)
  • bgabor
    #93
    Felmerült már benned hogy nem a programmal van a baj? Kipróbáltad a joystickot másik szimulátorral?
  • ravensoul
    #92
    Genius Metalstrike 3D joystickkal miért nem lehet normálisan irányítani?
    Elvileg kalibrálva vannak benne a gombok, de irányítani nem lehet vele, meg amint belépek a pályára elkezd balra húzni a gép, csak akkor áll vissza egyenesbe, ha kihúzom a joy-t az usb-ből.
  • Muttley
    #91
    ezzel a pályával én is cumizok
    vagy profi a srác, vagy training szinten lenne ennyire egyszerű célozni?
  • Jossua
    #90
    Lord of ward vagy milyen küldin a legvégén mit kell csinálni jön a video h jönnek ilyen motorcsonakok aztán néhány rpg manust kilövök és annyi.. 2helikopte áll és nem tom mi van....
  • alma2
    #89
    Nekem dobalja, ha kell ha nem, vannak szelsosegek a jatekban annyi biztos :)
  • bgabor
    #88
    Ja, nálam PC-n ugyenez van. Nincs gomb rá, és nem is dobja magától.

    Bár most így belegondolva rám a játékban még nemigen lőttek hőkeresőfejes rakétával. A Hindek nem irányított rakétái meg az RPG ellen meg ugyebár nem érne semmit a csalifáklya. Az RPG is nem irányított rakéta. Lehet ezért nem dobja.
    A Flare csak a hőkeresőfejes rakéták megtévesztésére alkalmas.
  • Jossua
    #87
    rakétaelhárito löveg is van benne ?:)
  • fapipa
    #86
    Boxon a FLARE -t melyik gombbal lehet kilőni ?
    ( azt írták autómatán lövi ki,de a játék közben soha nem változik a
    db. szám egyszer sem,pdig RPG jön dögivel)
  • Muttley
    #85
    megszámoljuk közösen a gombokat vagy egyedül is megy? ;)

    #84: vmi ilyesmire fog épülni (rakéta kamera és bumm) csak egy kicsi fejlettebb verzióban az Ace Combat 7 is elvileg 3 hónap múlva
  • twi452
    #84
    igen ha nyomva tartod a kilövés gombot akkor átvált egy idő utána missile cam-be :D csak arra jó, hogy nézheted ahogy megy a rakéta és bumm :D
  • GaBika6
    #83
    Controlsban a look left-right-up-down.
    Stinger akkor jó ha az ellen háttal van szemből szart se ér.
    Amit írtál nem a műholdas kép? Mert olyan van a menüben alapból azt hiszem "v".
  • bgabor
    #82
    Stingerrel próbált már valaki lőni? Nekem az utolsó tíz méteren a cél előtt mindíg elveszíti a célt, ez miért van? Továbbá valahogy(talán a rakétaindító gomb lenyomva tartásával) a rakéta belső nézetébe is be tudtam váltani, ez mire jó? Lehet irányítani repüés közben?

    Gabika: Mi a gomb neve a menüben, amit a POW-ra tettél, hogy működjön?
  • alma2
    #81
    Egy darabig figyeltem milyen javitasok jonnek ahhoz, de a jelek szerint kozel sem jott meg mind amit igertek.
    Akkor itt sem lesz maskepp :)
    ---
    csalik automatikusak, mar nem volt tobb gomb a controlleren biztosan :)
  • GaBika6
    #80
    Próbálgattam és sikerült a POW-ra tenni, annyi hogy a felfele-lefele cserélni kellett. Máshol nem találtam állítási lehetőséget, de faxán műxik...
    Elsőre nem ment én sem értem, de lereteszeltem a beállítást és újra megadtam szépen mindent akkor működött.
  • GaBika6
    #79
    Amúgy ezen a pályán szívok hátha valakinek segít...

  • GaBika6
    #78
    Nekem nem jött össze, szerintem nem is lehet, ahogy néztem... A csalikat úgy vettem észre automatica irányítja, szal nem te dobod...
    Amúgy tényleg remek játék.
  • bgabor
    #77
    Nekem nagyon bejött, remek játék.

    Néhány kérdés:
    -kameramozgatást milyen gombokkal lehet az egéren kívül? Sikerült valakinek a joystick POW-jára rakni?
    - flare-eket(csalifáklyák) melyik gombal lehet szórni?
  • DummyBoy
    #76
    Amint a WOP-hoz megjönnek a beígért peccsek, majd lehet elgondolkodom rajta ...
    Ki fogom próbálni ugyan , de bizalmatlan vagyok ...

    Ezek a fiúk nagyon tudnak, remélem hoz majd nekik annyi pénzt a game, hogy megcsinálják, amit terveztek ...
  • alma2
    #75
    apache 360
    korbe lehet nezni benne.
  • alma2
    #74
    Nekem nem okoz euforiat, de lehet valakinek igen.
    Ez is a forumrol van.
    [URL=http://www.luchtmachtbase-x.nl/main.php#app=2f14&e9ba-location=apache[/URL]
  • alma2
    #73
    Illetve valaki irta a veteran fokozatot amit a realistic vegigjatszasa utan lehet valasztani annyival kulonbozik csak, hogy a fegyverek nem toltodnek ujra. A repulesi modell stb nem valtozik.
  • alma2
    #72
    Koznem megrendeltem zavvi-rol, 8500 Ft lett. Olcsobb mint az 50 dollaros yuplay letolthetos.
  • alma2
    #71
    tyu tenyleg ilyen gagyi. most olvasom :)
    Akkor ez pc-n is osszehozhato némi plusszal.

    http://forum.yuplay.com/index.php?s=be86328c789f2d7454ee1933fd63f4c0&showtopic=2969
  • alma2
    #70
    Annak ugy nincs sok ertelme, peldaloztam a battlefielddel, valami hasonlo megoldas lenne jo, ket ember, tavol egymastol ket gepen, kozos heliben. Netan lanban.
    A fejlesztok jottek a kifogassal, hogy a BF-ben max 64 egyseget kell szinkronban tartani a ket gep kozott, itt meg tobb szazat, nem alltam le szamolni, de par kuldetes utan egy palyan tuti nem lattam osszesen 64 ellenseget :)
    Illetve biztos sok-sok ellenpeldat tudnanak hozni ahol boven megvan ez. pl akarmelyik soldiers, men of war es tarsai.