109
Apache: Air Assault - helikopter szimulátor
  • bgabor
    #69
    És ott is csak úgy, hogy még csak Split Screen sincs, hanem ugyanazt a képet nézi mindkét játékos(külsőnézet, gondolom), és az egyik repül, másik lő.

    Nincs túl jól kidolgozva.
  • Muttley
    #68
    persze
    de nem értem a felvetésed
    2 ember hogyan tudna EGY kontrollerrel játszani?
  • alma2
    #67
    De ott is csak, ha ket controllerrer jatszol van, gunner + pilot kombo, ha jol sejtem.
  • Muttley
    #66
    Van benne co-op.
    x360-at kőőő venni. ;)
  • alma2
    #65
    ugy tunik.
    forum
  • samsung123
    #64
    mii? nincs benne ilyen coop? ez lenne lényeg...én is pont felspanoltam ismerősöm hogy majd nyomjuk ketten
  • alma2
    #63
    befutottem haveromat, vegye meg o is, majd nyomjuk kozos heliben pilot + gunner, aztan most olvasom nincs is ilyen a pc-s verzioban es nem is lesz.
    ohh, hogy a.
    ---
    Masnak mukodik rendesen a throttle ? Barmelyik analog tekerentyure is teszem, ossze-vissza ugral. Van meg plusz egy opcio, flystick style throttle, de az sem segit.

  • alma2
    #62
    En balga a trackir oldalan neztem ott nem irtak, hogy megy, gondolom mire az frissul. Pedig mar a youtube-on is van video.
    A hangulata nagyon ott van. Sajna itt is szamomra erthetetlen dolgokat muvel a heli mint a masik jatekukban a repcsik, de itt kevesbe bosszant.
    Itt egy felperces apritos video realisticen, az elso kuldetes elso tamado hullama. Nem egy nehez jatek, fraps 30 fps limit -> nem egyszeru iranyitani igy.
    apache by me
    Akinek nem hozza meg a kedvet hozza, nezzem ertelmesebb videokat akad boven :)
    pl ugyanaz a kuldetes normalisan, raerosen.
    apache ru

    Coopban valami hihetetlen jo lehet, visszahozza a bf2-es idoket.
    Na megyek is megveszem.




  • Carloska
    #61
    nfobol kimaradt


    játék alatt végig fusson C:\Program Files (x86)\Activision\Apache Air Assault\EFGS\yuPlay.exe

    a yuplay emulator :D
  • alma2
    #60
    bahh, akkor mindjart felteszem az uj trackir progit, akkor azert nem ment.
    Pedig a masik jatekukban is ment azert furcsaltam.
    Fel is veszek egy gameplay videot, nem egy nehez jatek, mindekit szet lehet apritani sima rockettel :)
  • samsung123
    #59
    Apache: Air Assault supports all 6 axes of TrackIR.

    azaz támogatja a fejmozgás követő rendszereket, sőt 3 monitoros megoldást is..mindent amit a WoP-tud

    és eszméletlen optimalizált..igy kell csinálni!!! az a barom aki gigákból állapitja meg milyen egy játék..azok játszanak 20gigásos fostalicska optimalizáltságú játékokkal..amik rondák is pl: GTA4-el..már az is baj hogy jol optimalizálnak?
  • alma2
    #58
    kb azon a szinten van, realisticben. Bar nem probaltam arcadeban valtozik-e.
  • steweee
    #57
    mennyire realisztikus az irányítás ? nálam ami bf 1-től nehezebb, az felejtős. nem vagyok jó pilóta
  • twi452
    #56
    igazából a pc verziót próbáltam csak láttam, hogy a box-os ekkora :D

    és igen realistic-en nyomtam és xbox kontrollerrel..nem vagyok szimulátoros úgyhogy kellett egy kis gyakorlás mire sikerült rendesen egyensúlyt teremteni a két analóg karral :D
    és igen az irányított levegő föld meg a levegő levegő rakétáknak sok idő kell viszont a többi azt hiszem 5 mp alatt újratöltődik és a nem irányított rakétákkal igen hatékonyan lehet aprítani ha belejön az ember az irányításba :D
    Nekem tetszik, a hawx is tetszett az egyszerűségével és hiánypótló volt ahogy ez is az :)
    Black Shark-al meg úgysem tudnék repülni ahhoz rengeteg idő kellene és legalább egy rendes joy nem egy gamepad :D
    ez meg instant fun :)
  • alma2
    #55
    g940-et es bonyolultabb eszkozoket tamogat, sot a joyon levo analog hatet is latja, de trackirt mekem nem latja.
    Valakinek esetleg ?
  • Muttley
    #54
    biztos ;)
    nálam a gyári gammának elég az 1.4 GB a HDD-n.

    Realistic szinten is próbáltad?
    az újratöltődő lőszer a játék egyik arcade része.
    ha jól tévedek 3 perc, ha teljesen kiürülsz, nekem teljesen vállalható
    kell gondolkodni mikor milyen fegyvert használsz
    különben elinal az ellenség, s kezdheted elölről a mission-t. :D
    x360-on ez több, mint zsír!
    akinek vér-szim kell, ott van a Black Shark

  • twi452
    #53
    a "virágboltos" box verzió egy 6.7 gigás dvd :D

    én is kipróbáltam milyen, aranyos repkedős akciójáték végtelen lőszerrel :) lehet, hogy veteran szinten már nem "töltődik" újra a lőszer ezt nem tudom :)
    a lényeg, hogy kellemes laza kikapcsolódás annak aki szeret repkedni és lövöldözni :)
  • Muttley
    #52
    Hol láttáááááááá te 7 GB-ot kekszboxon??
    X360-on 1.4 GB-ot foglal.
    Tudni kell optimalizálni ;)
  • adam46
    #51
    Van olyan akinek vírust jelez a NOD crackelés közben?
  • macleody
    #50
    Az normális, hogy a PC verzió 2GB, az XBOX meg 7?
  • Papa01 #49
    Mire gondolsz?
  • macleody
    #48
    Hát nem is tudom. 2GB az egész. A szép grafikához képest, meg hogy állítólag szorult bele némi fizika, elég kevésnek tűnik. Bár nem próbáltam még. BS után nem tudom mit mondanék :)
  • Csokis
    #47
    Tegnap jelent meg torrenten a RELOADED változat!
  • macleody
    #46
    Elvileg kint van.
  • samsung123
    #45
    több köze van mint a maradék repülős játékoknak!(nem idevenni az il2, fsx..stbt)
  • Papa01 #44
    Háát azért fizika nem sok van benne.. :) meg a map is pici. De szépnek szép, az tény.
  • samsung123
    #43
    Pcre a WOP eszmletlen durván megcsinálták...nemhogy legszebb repülös game(brutálisan optimalizált), de mép valami köze van a fizikához is, belsőnézet track ir támogatás..sok sok extra a konzolhoz képest, de nem sorolom ugyis imeritek.

    Remélem ezt is olyan minőséggel átírják a srácok!!!VÁROM!!!
  • Muttley
    #42
    jaja,
    és abban kegyetlenül elszexuálták az árnyékolást
    konzolra legalábbis
    +
    ott nem volt cockpit free-look
  • Papa01 #41
    Oki, köszi, azt hittem PC-re is kijött.. :) Bár a WOP is így kezdte.. :))
  • Muttley
    #40
    csak konzol (x360 és PS3)
    konzolon nem tudom, hogy kell csinálni fotót, lehet van fotomód, majd megnézem
    #39:
    a hawx ehhez képest tologatós matchbox
    szerintem a gamekapocs teszt írója felszállt vele nagy nehezen, aztán rögtön le is jött...
    kell hozzá ész, de mindenek előtt gyakorlás, hülyegyerekeknek ott van a HAWX. :)
    3 szint van a játékban: training, relistic és veteran
    veteran-t akkor nyitja meg, amikor realistic szinten meg van a komplett kampány.

    Ja, ki ne hagyjam:
    a teljes kampány + ráadás küldetések vihetőek LOCAL-COOP-ban.
    és van 2 féle fülke nézet, benne free look.
    Teljesen működő műszerfal, bár nyomkodni nyilván nincs lehetőséged, viszont a lényeges repülési elemeket lehozták a kontroller gombjaira.

    Nekem nagyon bejött!
    Így kell helikopter szimet (de mégse szimet) csinálni
    a lényeges dolgokban a játék szim (realistic szinten) a többiben az élvezhető arcade kategóriából
    Nálam csak azért nem 10 pont, mert tökéletes játék nem létezik. :)
  • wednes
    #39
    Gamekapcson eléggé le lett húzva a játék. 6.3 pont.

    Monjduk a HAWX-hoz hasonlítják, hogy nem éri el annak a fergeteges történetét.
    Meg, hogy nem olyan mint a HAWX. Szerintem meg pont, hogy ez egy erős pozitívum lehet.
  • Papa01 #38
    Wow! :) Csinálnál pár fotót? (Lehetőleg fülkéből.) :) Köszi!
  • samsung123
    #37


    és min tolod xbox? vagy pcre is kijött már?
  • Muttley
    #36
    Első benyomások 2.5 óra játék után
    Realistic szinten szimulátor szerű repülési fizika.
    Szép a graf, FÖLDKÖZELBEN IS (!), hosszú küldetések vannak.
    Intelligens, "támadékony" ellenség.
    Középszinten Arcade harc- és sérülési modell, de bőven az élvezhető szinten.
    Jó sok extra.

    Apache: Air Assault - nálam 9.0 pont!
  • Muttley
    #35
    Még nem. KIRÁÁÁLY :)
    Jöhet ide egyből:

  • Papa01 #34
    Bocsi, ERRE gondoltam.. :)
  • Papa01 #33
    Ez volt már?
  • Papa01 #32
    Elvileg itt előrendelhető.. :)
  • bgabor
    #31
    Nem mára volt kiírva a PCs megjelenés?
  • Muttley
    #30
    2 új kép: