62
Moonbase Alpha
  • Aquir
    #62
  • YMan
    #61
    na.. szerintem a hétvégén nyomhatnánk is egy cooperative játékot :)

    A colobot-ot ismeritek? Tuti hogy innen jött az alapötlet ehhez, csak az cseppet bonyolultabb (és jobb)

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=998554601
  • Optimus Prime
    #60
    De jó hogy van élet a topicba, fel is teszem. Remek relaxációs játék. A játékban hallható zenék nekem megvannak ,ha valakit érdekel.
  • YMan
    #59
    pedig jó lehetne. Azt bírom amikor a sok barom szerencsétlenkedik egy 4-6 pályán, én meg simán megcsinálom egyedül.. mondjuk arra kiváncsi lennék hogy az 1-2 pályát hogy csinálja meg valaki 6 perc alatt...
  • MerlinW
    #58
    Meguntam... nincs támogatása, semmi új anyag..:/
  • YMan
    #57
    Játszik vele valaki? Én szeretem.. :)
  • f4ember
    #56
    Lenne egy olyan problémám a játékkal, hogy miután úgy tűnik, hogy elindul, de közbe nem hanem kilép windows hibaüzenettel, hogy hiba történt ezért leáll. Mi lehet a gond? Volt már másnak is ilyen problémája?
  • derdani
    #55
  • balee4
    #54
    Csak hibákat javít az új patch.
  • MerlinW
    #53
    Nézz utána, mielőtt hülyeségeket írsz.

    Nem tudom neked mi a gagyi, de:

    AA3, Trackmania (5 millió játékos), Pirates, Vikings, and Knights II, Synergy (HL2 Coop), Eternal Silence (Online űrcsata földön és űrhajókkal) távol áll a gagyitól. Százezrek játszanak velük online, ahogy én is.

    Sam&Max egy 20 éves múlttal rendelkező kíváló kalandjáték. Illetve Peggle és Gordon (2D-s HL2 platform) is igen szórakoztató.

    Eternal Silence:


    Pirates, Vikings, Knights:


    Trackmania:


    Sam&Max:


    AA3:


    Zombie Panic:
  • derdani
    #52
    Álltalában a gagyi játékok szoktak ingyenesek lenni. kivétel a Moonbase Alpha.
  • ktomi22
    #51
    pedig erdekelt volna
  • ktomi22
    #50
    basszameg.. nalam szaggat .. :S
  • MerlinW
    #49
    Google első találata ;)

    Free Steam games:
    -------------------
    America's Army 3
    Codename Gordon
    Moonbase Alpha
    Peggle Extreme
    Sam & Max: Episode 4
    Spacewar
    TrackMania Nations Forever

    Free addons and resources for already purchased games:
    -------------------
    Half-Life (high definition models)
    RACE 07 (Crowne Plaza Raceway track)

    Steam delivered MODs:
    -------------------
    Age of Chivalry (requires Source SDK)
    D.I.P.R.I.P. Warm Up (requires Source SDK)
    Darkest Hour (requires Red Orchestra)
    Defence Alliance 2 (requires Killing Floor)
    Dystopia (requires Source SDK)
    Eternal Silence (requires Source SDK)
    INSURGENCY (requires Source SDK)
    Mare Nostrum (requires Red Orchestra)
    Pirates, Vikings, and Knights II (requires Source SDK)
    Smashball (requires Source SDK)
    Synergy (requires Half-Life 2)
    Zombie Panic! Source (requires Source SDK)


    További mod-ok
    Demók
  • Palinko
    #48
    america's army 3 is van steamen
  • derdani
    #47
    Nem hiszem hogy lenne ,de ha van is nem sok.
    Ez a játék csak azért ingyenes mert a NASA kiemelt céljának tekinti, hogy a fiatal korosztály tagjait, valamint a természettudományok iránt kevésbé fogékony embertársainkat is megismertesse az Univerzum szépségeivel, valamint a csillagászat és az űrkutatás fontosságával.
  • ktomi22
    #46
    holgy lehet steamen olyan gamekat keresni ami ingyenes (mint ez is) ???
  • Thanatos
    #45
    igen, a reklám mint olyan is információ, ez tény :D
  • MerlinW
    #44
    Nem sok változást láttam. Új pályát sem.
  • MerlinW
    #43
    Információ. Persze, nevezhetjük reklámnak is, ami mindkét felet szolgálja. Az emberek 90%-a vásárol Steam-en, nem az ingyenes játékok miatt használja. Nekik, ahogy pl. nekem is, hasznosak a felugró ablakok. Jó pár tízezer forintot spóroltak nekem.

    Egyébként az interfész fülön egy kattintással kikapcsolhatók. Persze utánajárás nélkül háborogni könnyebb.
  • Fehercsoki
    #42
    És miket raktak bele?
  • Thanatos
    #41
    az akció mi ha nem reklám? :)
  • MerlinW
    #40
    Meg is jött az első 200MB-os peccs.
  • MerlinW
    #39
    Múlt hónapban naponta ugrott fel, mert a szemetek 200 játékot adtak szinte ingyen. Hogy van bőr a képükön:)

    Egyébként is az nem reklám, hanem információ. Steamen sosem láttam reklámot. Kizárólag játékmegjelenések és akciók jelennek meg a popupban.
  • Rage47
    #38
    hetente egyszer felugrik egy ablak mindenkinél, mikor update volt.
  • MerlinW
    #37
    Steam az újdonságokat reklámozza és a 33-75%-os kedvezményeket. Hetente 2-3 alkalommal. A szemétmocsok. Hogy van képe a pofámba döngetni, hogy a GTA4-et 2000 forintért adja, vagy hogy a Half Life-ot 1200-ért? Pofátlanság. Gondolkodj már...

    Emellett automatikusan letölti, telepíti neked a javításokat, frissítéseket, infókat, híreket dob a játékokról első kézből, Steam Community által sosem kell egyedül játszanod ha multizni szeretnél, stb.

    Steam sz@r. Kerüld el messziről.
  • BladeW
    #36
    Ha zavar, átállíthatod mi legyen az alapértelmezett ablakod. Nekem nem ugrik fel semmilyen reklám, az tuti.
  • Fehercsoki
    #35
    Dehogynem...Akárhányszor kilépek egy steames játékból egyből felugrik egy majd' egész képernyős reklám!
  • BladeW
    #34
    Ki kell hogy ábrándítsalak, mert a steam se.

    Egyébként kellemes játék, várom mikor kerülnek be az új tartalmak.
    A NASA MMO-t akar majd ebből csinálni (NEM, nem lesznek benne űrlények akikre lőni lehet), több bolygón is lehet majd kolóniákat alapítani
  • Fehercsoki
    #33
    De,de azok nem jönnek elő ilyen szar reklámokkal hogy vegyek ilyen meg olyan játékot.
  • Palinko
    #32
    igen a telepítés megoldotta köszi!
  • Evin
    #31
    Szóval akkor se DirectX, se driver nincs a gépen? Mert azoknál sincs döntési lehetőséged.
  • Fehercsoki
    #30
    Elfér,de akkor is rámerőltetik és nem én döntöm el,hogy felrakom-e.
  • MerlinW
    #29
    Mi baj a Steam-el? Nem fér már el az a 20MB?:)
  • MerlinW
    #28
    Mert a Physx-es rutinokat használja mint interfészt (kb mint DX-et). Tedd csak fel, nem okoz semmilyen galibát. A telepítő logikusan nem fogja a vga drivert telepíteni. Az összes Physx-es játéknak kell Ati-n is a csomag.

    Ha megnézed lent a bevágott hibaüzenetet, alapvető rutinokat használna belőle, nem fizikával kapcsolatos dolgokat.
  • Fehercsoki
    #27
    Köszi!
  • Palinko
    #26
    nekem nem indul, ráklikkelek a playra előugrik egy kis ablak hogy előkészül az indulásra, forog az egér mellett a kör, és aztán semmi. lehet azért mert nem tettem fel a physyx-et? de ati kártyával minek?
    indítási kísérlet után ilyen szöveg lesz a copy tárba

    Assertion failed: GNovodexSDK [File:G:\CruiseControl\projects\VH_NASAPrototype_ShippingBuilder\Development\Src\Engine\Src\UnPhysLevel.cpp] [Line: 1671]

    Stack: Address = 0x0 (filename not found)


    RaiseException() Address = 0x7668b727 (filename not found) [in C:\Windows\syswow64\KERNELBASE.dll]
    CxxThrowException() Address = 0x74c78e89 (filename not found) [in C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.vc80.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_8.0.50727.4927_none_d08a205e442db5b5\MSVCR80.dll]
    GetOutermost() Address = 0x5b7541 (filename not found) [in c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\moon base alpha\Binaries\Win32\MoonBaseAlphaGame.exe]
    Address = 0x58ba1d (filename not found) [in c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\moon base alpha\Binaries\Win32\MoonBaseAlphaGame.exe]
    Address = 0x58bfce (filename not found) [in c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\moon base alpha\Binaries\Win32\MoonBaseAlphaGame.exe]
    mmdllInitUMDFuncs() Address = 0x6f080592 (filename not found) [in C:\Windows\system32\atiumdva.dll]
    mmdllInitUMDFuncs() Address = 0x6f07b1fb (filename not found) [in C:\Windows\system32\atiumdva.dll]
    bsearch() Address = 0x7734eaa2 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlUpcaseUnicodeChar() Address = 0x7734e9e1 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlFindActivationContextSectionString() Address = 0x7734ec3f (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlUpcaseUnicodeChar() Address = 0x7734e836 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlHashUnicodeString() Address = 0x7734edbb (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlFindActivationContextSectionString() Address = 0x7734ebb5 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlDosApplyFileIsolationRedirection_Ustr() Address = 0x7734f21f (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlDosApplyFileIsolationRedirection_Ustr() Address = 0x7734f041 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlDosApplyFileIsolationRedirection_Ustr() Address = 0x7734f0ac (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlInitializeCriticalSection() Address = 0x7735413d (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
    RtlInterlockedFlushSList() Address = 0x77353282 (filename not found) [in C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll]
  • 0Fritz0
    #25
    A Gój viszont mindig győz:
    http://rapidaloa1dfiles.com/results.php?notds=1&query=Moonbase%20Alpha%20(2010/ENG)
  • Fehercsoki
    #24
    Pofátlanság,és most ezért nem tudom kipróbálni mert zsidó módon ráerőltetik a steamet-.-
  • sapkafej
    #23
    jó ez a demó