62
Moonbase Alpha
  • V43 1105
    #22
    Megvolt .... kijátszottam, 22perc.. nem mondom hogy nem élveztem, de eléggé gyenge volt ez a pár feladat, várom a többit :D
  • MerlinW
    #21
    Na meg értelmét is vesztené a játék:)
  • Atkamon
    #20
    Hát megnézném, hogy te hogy futnál a holdon:D
  • derdani
    #19
    Az nagyon idegesítő a játékban hogy nem lehet futni , csak sétálni meg ugrálgatni.
  • MerlinW
    #18
    :)

    Achivementek is fel vannak tűntetve, de még az sincs. AA fejlesztési ütemét alapul véve, 2-4 hónapon belül jön az első nagyobb tartalom.
  • derdani
    #17
    Értem csak én már hamarabb elkezdtem írni a szöveget és nem láttam hogy te már írtál.
  • derdani
    #16
  • MerlinW
    #15
    Értsd már meg, hogy nem demo:D Egyelőre ennyi. Majd jön a többi szép lassan, ha lesz rá igény. America's Army első része is egy pályával jött anno. Ez az úgynevezett puding.

    "There’s only this one mission presently and you can play with up to three other people online in either a competitive or a co-op fashion. Why there would ever be a competition on a moonbase to repair a system as vital as O2 production is beyond me. I would think that NASA of all agencies would be promoting co-operation and not so much competition. Regardless, those are the two ways to play."
  • derdani
    #14
    Innen lehet letölteni a demót:

  • MerlinW
    #13
    Nem demo, ez a teljes játék. Csak egy pálya van (még). Most jelent meg 6.-án. Olyasmi mint az American Army. Azt a hadsereg pénzeli, ezt is a NASA-val közösen.

    Adatlap, videó, letöltés/telepítés

    Review
  • derdani
    #12
    Gépész vagy a holdbázison.
    Szerelni és javítani kell .
    Multiba pedig lehet csapatban dolgozni.
    Van több map is. A demóban csak egy van.
  • MerlinW
    #11
    A NASA ötlete alapján készült. Semmi extra, csak egy kellemes pihenős játék.

    Becsapódik egy aszteroida, hazavágja a levegőztető rendszert, amit meg kell javítani különböző eszközökkel. Relax játék másnaposoknak. Nem kell benne lőni, lassú, nyugodt, pihentető. 6-an lehet játszani egyszerre. Ahogy látom még csak 1 pálya van. További előnye, hogy többnyire normálisak, felnőttek játszanak vele. Lehet dumálni "munka" közben:)

    Unreal 3 motoros, teljesen ingyenes Steam-en.
  • Piszkos  Fred
    #10
    Vagy nyulakkal közösülni? Tényleg nem ártana egy kis infó...
  • Narxis
    #9
    Mit kell benne csinálni? Kolonizálni a Holdat?
  • Fresh Duke
    #8
    Ez mi?
    Ez aztán az igényes topik.
  • derdani
    #7
    Van benne multiplayer is .
  • derdani
    #6
  • derdani
    #5
    http://img375.imageshack.us/img375/5086/84528314.jpg
  • derdani
    #4
  • derdani
    #3
  • Ic3 m4n
    #2
    nem
  • derdani
    #1
    Játszik valaki ezzel a játékkal ?
    Én tegnap töltöttem le a demót.