309
2wqe9eo.jpg
Stephen King The Colorado Kid című regényéből készült sorozat
  • ldavid
    #309
    jó gagyi volt mind a kettő
  • grebber
    #308
    14-15 rész kint van!
  • ldavid
    #307
    az évad végével vége a sorozatnak is.
    a készítők szerint nagyjából le lettek zárva a dolgok (nem tudták előre hogy kasza lesz)
  • didgeridoo
    #306
    Akkor csapjunk a lecsóba, egy bejátszás erejéig:
    Facebook

  • Narxis
    #305
    Tyű ennek a vége akkor is ütött, hogy már sejtettem azért.
  • didgeridoo
    #304
    Engem azért meglepett az új infó, bár ez a fedőszervezetesdi már gyanús és ismerős volt, korábbról. Audrey is így került a képbe a sorozat elején.
  • ldavid
    #303
    utolsó jelenetben minden szót tudtam mielőtt kimondták volna (5x12)
  • didgeridoo
    #302
    Újabb bejátszás:
    Facebook
  • didgeridoo
    #301
    A Haven Origins egy újabb darabkája:
    Brutál. (Facebook)
  • didgeridoo
    #300
    Jelenet a 11. részből:
    Facebook
  • didgeridoo
    #299
    Nem állítanám, hogy nem alakul a történet...
  • didgeridoo
    #298
    Akkor most egy kis bejátszás a folytatásból (10. epizód)
    Facebook




  • didgeridoo
    #297
    A válasz SPOILERt is tartalmaz (meg a sok agymenésemet):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom, ezzel a sarkítással teremtik meg a kontrasztot a 2 szerep, illetve a 2 szereplő között, bár Mara mostanság tényleg sokkal érdekesebb és izgalmasabb karakter, Audrey pedig vegytisztán Mara egyik énje a sok közül- méghozzá a jobbik fajtából. Talán pont attól olyan természetellenes a karaktere, hogy a szétszakítással ki lett lúgozva a sötét és titokzatos, eredeti énje. Amint az előző hozzászólásomban is írtam, szerintem újra egyesülni fognak, hiszen Audrey a jelenlegi formájában bénuska, se ereje, se tudása ahhoz, hogy rendesen helyt álljon. Mara kell, hogy Audrey-vá kell váljon ahhoz, hogy véget érjen a rá kiszabott büntetés, de most külön vannak választva...
  • didgeridoo
    #296
    Most akkor Mara, vagy Audrey az unalmas, vagy kinek-kinek más és más?
    SPEKULÁCIÓ:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan érzésem, hogy nem maradnak örökké kétfelé szakítva, hiszen szegény Audrey olyan kis bénácska önmagában... Ha jól veszem ki, a Dave-féle vonal valahogy úgy fog alakulni, ahogy korábban leírtam + szerintem Dave elfertőződött/fertőző sebe a felelős a megbetegedésekért, hiszen ő egy baj-zabáló lény. Vagy legalábbis kigyűjti belőlük az étert (+sajnos az életet is)
    Jó öreg Duke-barátunk karaktere ismét rosszra fordul, illetve most válik igazán gonosszá, mert "elárulták" a barátok? Azért reméljük, még sokáig húzza és nem végez vele egy őr-szimbólumos tetkóval megáldott úriember.
  • ldavid
    #295
    a "szent" Audrey annyura unalmas már, különösen mostanában Mara mellett. messze jobb karakter.
  • didgeridoo
    #294
    Na akkor ezt kapjuk ki:
    Facebook (bejátszás)
    Az epizódszereplő színésznő számomra már ismerős az Alphas c. (elkaszált) sorozatból.
  • Narxis
    #293
    na neeeeeee
  • didgeridoo
    #292
    JESSZUSMARISKA

    Facebook
  • didgeridoo
    #291
    Trailer
  • didgeridoo
    #290
    Hát ez...ÉRDEKES. Érdekes irányt vesznek a dolgok: itt van például ez az immunitás dolog, ami rendkívül nagyfokú szívás Nathan szemszögéből nézve (is)...
  • didgeridoo
    #289
    Trailer
  • Narxis
    #288
    na neeeeeeeeee :O
  • didgeridoo
    #287
    HOPPÁCSKA!!!
  • didgeridoo
    #286
    Azért a Vince és Dave-szál is kezd egyre érdekesebb lenni,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    különös tekintettel Dave számomra beazonosíthatatlan rejtett képességére. Bár Vince látomásából annyit azért kiderül(?), hogy képes kiszívni az étert (vagy a problémát) az ürge testéből és talán az életet is? Talán valami erdőben bóklászó, éterrel, vagy problémákkal táplálkozó, brutális erővel rendelkező lény volt korábban- esetleg évszázadokkal ezelőtt -gyerekként, majd Howard ügynök, vagy valamelyik társa (ha volt egyáltalán olyan), Marához hasonlóan memóriatörléssel, miegymással megszelidítette és örökbe adta? Fura ez az időkieséses cucc is, meg a kroatonok... Dave is közéjük tartozhatott?

    Colorado-i kölyök? Mara-Audrey-szál? Azért vannak itt még lehetőségek...
  • Narxis
    #285
    Na ennek a vége nagyon durva volt.
  • didgeridoo
    #284
    What. the. HELL. !!
  • didgeridoo
    #283
    Trailer
  • Narxis
    #282
    Hát remélem nem húzzák tovább mert ez már brutálisan unalmas. Amikor a pajtában rekedt és a kocsmában szenvedett az hasonlóan gyenge volt. Igazából nem olyan jó már ez a sori mint mikor még problémákat kerestek. Eltűnt a nagy rejtély és látszik, hogy az írók szenvednek.
  • didgeridoo
    #281
    Egészen biztos, hogy "Navégre"? :-))))) A jelenet végén ugrik a majom a vízbe...
  • Narxis
    #280
    Navégre!!!
  • didgeridoo
    #279
    Jelenet a következő részből...
  • Narxis
    #278
    A testcsere még hellyel közzel érdekes volt de ezt a Mara témát hanyagoljuk már mert kurvára elvan húzva és rohadt unalmas. Ez az évad egy rakás szar, ötlettelen fosadék.
  • ldavid
    #277
    a testcsere téma már kurva unalmas de ez egész szórakoztatóra sikerült
  • didgeridoo
    #276
    Trailer:
  • didgeridoo
    #275
    Ez is vicces lesz:
    https://www.facebook.com/video.php?v=940596095967757&set=vb.128314960529212&type=2&theater
  • Narxis
    #274
    jaja az vicces volt xDD
  • ldavid
    #273
    Duke új trouble-ja poén volt :D
  • didgeridoo
    #272
    Ismét egy kis érdekesség a Haven Facebook-oldalán: "Haven Origins"- 2. rész
    Haven Origins


    Utoljára szerkesztette: didgeridoo, 2014.09.30. 02:32:56
  • didgeridoo
    #271
    5. évad/4. (Jelenet Dave-vel)- Facebook
  • didgeridoo
    #270
    Végül is valahogyan meg kellene ismerni Marát is, illetve meg kellene róla tudni ezt-azt. A sorozat hangulata eddig kissé megsínylette Mara jelenlétét. Kíváncsi vagyok, hogy jönnek ki ebből a sötét alagútból...