60
Százhalombatta
  • Fresh Duke
    #20
    Érden volt az edzés, a szállás volt Százhalombattán. :D (Na, már is világosabb.)
  • bakkerman
    #19
    aham,város,a tavaj,meg TAVALY
  • Desiderata #18
    csónakház nagyon bekeményített, mindenhová táblákat raktak hogy "MAGÁNTERÜLET", most a Duna part hogy lehet magánterület? meg a hidat is lezárták egy gagyi hegesztett vasráccsal, kicsit igénytelenül néz ki hogy a híd közepén van egy lelakatolt kapu
    nem tudom mi történik ott egyébként, már több éve nem voltam bent, de szerintem nincs joguk kisajátítani a kerítésen kívül lévő közterületeket

    mert az okés hogy az olajfinomító körbe van táblázva, azt védeni is kell, nem is merészkedtem soha táblán túl, nem akarom hogy gépfegyveres ninja-k teperjenek le :)
  • Rasztiman
    #17
    A Reggea Camp is ez miatt maradt el tavaly, ja meg persze az akkori kedves városvezető szocik miatt :D szánalmas mi ment ott akkor. Pedig mindenki meg volt elégedve a várossal a 2évvel ez előtti campen.
  • Desiderata #16
    elvileg konferencia központ volt a terv, de most már lakásokat árulnak, szóval valószínű lakóházak lesznek, mondjuk nem értem miért kell a főtér mellé egy ilyen ormótlan valamit építeni, szerintem elég volt ott a parkoló, így a templomok se tudnak érvényesülni, zsúfolt lett minden
  • Gibor
    #15
    BMK mellet most épült valami... Az pontosan mi is lesz? Mert kb végig néztem ahogy felépítették de fogalmam nicns róla hogy mit néztem :)
  • Desiderata #14
    van, meg korszerű füves nagypálya és műfüves kispálya az ófaluban
    ezenkívül strand, fedett uszoda, tenisz pályák, sportcsarnok, minden van ami kell
  • Desiderata #13
    azt nem tudom, gondolom a csónakházban volt, régen zenei fesztiválok is voltak, csak egyik évben a punkok felborították egyik utcában az összes kukát és azóta ki vannak tiltva :(
  • karajjj
    #12
    mekkora undorító már, mikor megyek be a boltba, a kis 14-15 éves srácok meg a női nadrágok között válogatnak... -.-
  • Desiderata #11
    én is szeretem jól megfér az ófalu régies hangulata, Dunafüred nyaralói övezete, és a lakótelep, plusz az ipar egymás mellett, utóbbi évtizedekben minden utcát leaszfaltoztak (talán ófaluban van kivétel), van gáz, csatorna, internet, két új építésű szép templom, Tesco, Budapest mondjuk kicsit messze van, vonattal busszal 40 perc, elég strapás onnan bejárni minden nap, régen csináltam
  • Gibor
    #10
    Város....

    #1: Kb 3/4 nyaram ott töltöttem tavaj :D meg háhhh mais mek battára xD 20p re lakom tőle, és elég sok mindenkit ismerek ott....
  • leho94
    #9
    felénk a legújabb divat az hogy vesznek egy női gatyát és levágják a térdüknél, kva randa:DDD
  • allock #8
    hányinger ez a női nadrág
  • móóózes
    #7
    van legalább normális focicsapat?
    mert anélkül szart nem ér az egész hely
  • leho94
    #6
    jó a skatepark
  • n3whous3
    #5
  • Fresh Duke
    #4
    Itt volt Kanazawa edzőtábora?
  • flashpointer
    #3
    Alsó-dughagymafalváról is nyissunk topikot
  • Narxis
    #2
    Szép falu.
  • Desiderata #1
    Sziasztok Battaiak!

    Ezt a témát azért nyitottam hogy beszélgetni tudjunk Százhalombattáról, illetve bármiről ami a városban történik.
    (Aki nem battai, de idetévedt, annak a wikit ajánlom figyelmébe.)