60
Százhalombatta
  • Desiderata #60
    Újjáéled a Kácsás-sziget Százhalombattán!
  • Galaxo
    #59
    Sziasztok!

    Ha valakinek esetleg van kiadó albérlete ne habozzon ossza meg velem :) köszi!

    Kiadó lakást keresünk
  • Desiderata #58
    elkészült a főtér?
    ófaluban kalandpark épül a téglagyár helyén? meg lesz Duna híd? van erről friss infó?
  • IXEMGabeo
    #57
    ezeken már meg se lepődök...
  • bcrics
    #56
    leginkább ezen a részén,illetve pont itt:D
  • Gibor
    #55
    Melyik részén van ercsinek?
  • bcrics
    #54
    Hello,,holnap megfordolunk ercsiben a zátonysörözőben,mennyire sötét hely?
  • tenkenorman
    #53
    hidegben?
  • Spészgószt
    #52
    ejtsd "Matrika" Százhalombatta régi (ha jól emléxem)római neve és gyakorlatilag várostörténeti múzeum....de ezt egy battainak jobban kell tudnia majd kommentelik....
  • Dobronski
    #51
    Azóta rájöttem.
    És akkor mi van a "Matrica" múzeumban?
  • Spészgószt
    #50
    Belga klippet (szerelmes vagyok) a Mátrai erőműben forgatták Visontán!
    A város közepén konferenciaközpontal egybe épített bevásárlóudvar és a tetején lakóingatlanok lesznek! A 3 kéményből nemsokára már csak 2 lesz (bár ha jól tudom nem éri meg elbontani és inkább meghagyják...) van helyette G 1,2,3,4 gázturbina kémény és bypass :D bár azok kisebbek (alacsonyabb), és még csak az 1-2 van meg a 3 most épül a 4 majd jövőre... :D
    Nem vagyok battai, de hozzám tartozott a felügyelőségen és elég sokminden átment a kezem között. A E-batta jóság..kajáltam ott párszor finom kaja van! De a legjobb a "Matrica" múzeum...mindenki azt hiszi matricák vannak benne...először én is azt hittem...
  • Narxis
    #49
    :DDDDD
  • Desiderata #48
    Honeyball-t szeretem, régen voltam koncertjükön, egyébként van batta himnusz is, bár a "himnusz" egy kicsit sok
  • Dobronski
    #47
    Van, de nem 100 stílus-ra. Ja, és
  • kastil
    #46
    Hát akkor neked, nem?
    #32
    (köcsög)
  • Dobronski
    #45
    Jó, csak kinek van erre pénze? Amit írtál, 2.-nak nekem is megvan, de elég 1 stílusú ruhatárat megvenni. Egy converse cipő 15-30k, és van belőle 3. Egy csőgatya alsóhangon 6k. Egy póló 2-3k. Egy kiegészítő (sapi) 2k-nál kezdődik.
  • Dobronski
    #44
    Á, nem.
  • bakkerman
    #43
    egy ideig még jópofa leszel,aztán majd jön egy újabb divatbuzyság,és cserélheted a ruhatárad,meg a hajad,meg úgy mindened :) nekem ezért van elég sok féle stílusu ruhadarabom,attól függ milyen a hangulatom,lemeek én katona nadrágba is kocsmázni,hogy aztán másnap kockás ingbe,és converse cipőbe menjek vásárolni,harmadnap meg teljesen más cuccban...
  • Dobronski
    #42
    Nem itt forgatták a belgának a klipjét?
  • kastil
    #41
    Volt hozzá szerencsém egy párszor, retek hely. Kb mint Ercsi :D
  • Gibor
    #40
    Dejó hogy ilyen sok környékbelim van :) Adony 5perc kocsi útra van nekem :P Amúgy battának a jelképe a hőerőmű a 3 torony. Magát a várost a MOL és a Hőerőmű tartja fent, kb "olyan" mint dunaújváros, újvárost a dunaferr tartja fent.... Különben pl ebattával szembe van ami most épül meg ott egy katolikus templom is, ha kész lesz az épület akkor szerintem egy elég szép környezet lesz az a része is. Szerintem a dunapart se olyan csúnya, ellehet lenni, sokan mondják hogy milyen jó a strand battán, pedig szerintem nem, mivel elég kicsi nincs sok medence és a belépő még diákkal is horribilis. Amúgy egy nagynak tűnő város de tök hamar körbe lehet járni gyalog is, igaz kicsit zsúfolt lett, ééés lényegébe mindent megtalálsz (tesco, spar, cba stb...), egyedül gyors étterem nincsen (mc donalds, burger stb...), bár néha jól jönne :D
  • IXEMGabeo
    #39
    amikor megyünk Adonyba, ott szoktunk átmenni a 6-os úton lehet megközelíteni, van ott egy gokartpálya is, és ezenkívűl mindig érzem azt az olaj szagot amikor ott átmegyünk:) Távolról onnan egy hatalmas paneltelepnek tűnt, de biztos vannak szép részei is a városkának
  • solo
    #38
    Barátnőm itt él:]
  • allock #37
    nincs és, ez csak strigulaszámlálás a csaj részéről is, persze ha buta ki ne használná ki
    majd megtudod :)

  • Dobronski
    #36
    És? De megsunázhatod őket. 1x évesen minek hosszútávú kapcsolat?
  • allock #35
    ezek a "legjobb csajok" ahogy jönnek úgy mennek

    barátnőt akarnak vagy barátot egy fiúból?
  • Dobronski
    #34
    lila pólóm nekem is van, meg csőgatya is (szürke,fekete)
  • Gibor
    #33
    egy lila poló még oké nálam, de azért farmerbe lilát soha! Mondjuk én inkább egyéni stílust alkotok ami hozzám illik és persze a kornak is megfelel... végeredményben bejött :D
  • Dobronski
    #32
    Én is úgy öltözök, és a legjobb csajokat kapod meg cserébe. :)
  • bakkerman
    #31
    taníts mester
  • tigeroo
    #30
    én láttam már zöld füvet :c
  • bakkerman
    #29
    láttam én már 18 éves,bmx-es(most ez a divat) "fiút" lila(!!!) csőszárú,női farmerben,fehér,kinőtt,buzis pólóban,hoszú hajjal,szőke bombacsajjal...
  • karajjj
    #28
    persze, a saját szememmel láttam és nem is egyszer

    na off tényleg befejezve, bocsánat érte :S
  • Desiderata #27
    átmennétek a divattal egy másik topikba, köszönöm
  • Hegi90
    #26
    rövidnadrág.
  • tenkenorman
    #25
    csőgatya, én sem hordom de az egész világon ezt viselik a riderek. egyébként praktikus is mert nem akar be a lánctányérba, meg nem lesz olyan retkes.
  • technext
    #24
    Én a játék határok nélkülből ismerem Százhalombattát. Szép kis város :)

    1998 Trentino döntő
    http://www.youtube.com/watch?v=j6F4G85SgJM
  • passatgt
    #23
    ez komoly?
  • N o N a m e
    #22
    Honeyball rulz!
  • Gibor
    #21
    Lécci a legapróbb hülyeségbe köss bele -.-....