29
  • Etinger
    #29
    Akinek tetszett a sorozat első két része, az nem mondja e harmadikra, hogy bitang gyenge...

    Főleg annak tükrében, hogy piszok jó kis animációs film lett :)

    Ken hangja a kedvenc Batmanem? LoL :)
  • Broafka
    #28
    primitív vagy...

    és föl se fogod amit mondok
  • bippo
    #27
    Ennek fényében ez a post is teljesen felesleges volt.
  • supi007
    #26
    én nem szoktam elolvasni a filmkritikákat mert befolyásol.
    ezért ezt sem olvasom el. leszarom kinek mi a véleménye róla.
    elmegyek a moziba oszt megnézem oszt megtartom a véleményemet magamnak.
  • Pesta76
    #25
    Nekem nagyon bejött mind a 3 rész.
  • bagdadigiliszta
    #24
    Nagyon tuti a film én csak ajánlani tudom mindenkinek :D A párom nem szereti a meséket de ez még neki is tetszett :P
  • Barny
    #23
    Szerintem jol sikerult:) De velemenyem szerint az elozo reszek kozeleben sincs.
    1szoval latszik hogy mas rendezte:(
  • Chocho
    #22
    K*rva jó film. Pont.
  • gulyasandras
    #21
    "csak azért mert az imdb-n 9/10"

    Ennyire beszűkült hogy lehetsz?

    Nem bírod elképzelni, hogy valakinek tetszik egy sorozat első és második része, de a harmadik már nem?

    Olyat mondok, amit talán felfogsz: BROÁF!
  • Broafka
    #20
    most az a baj, hogy tök elbeszélsz a dolgok mellett.

    Először is, én nem azt mondtam, hogy ezek szarok lennének, és csak a pixar a jók, mert Tom és Jerry, Lolka és Bolka meg ilyenek, ezek jók, de most ezek hogy jöttek ide?

    Te így zsigerből fikáztad a toy story 3-mat, és ezek szerint csak azért mert az imdb-n 9/10. Ennyire tényleg nem jó, ez tény és való, de csak ezért azt mondani, hogy iszonyat szar, mega gáz, meg mit tudom én mit mondtál rá, azért az meg elég erős túlzás.
  • winnie
    #19
    "Ha megnézed a Varázsceruza/Kisvakond/Dörmögőék/Futrinka stb. rajz-, bábfilmeket, akkor talán rájössz, hogy van más is, nemcsak agyatlan és szívtelen újrafelhasznált valamik (pl TS3)."

    ezek közül vannak jók és igazán gyengék is, ráadásul a 63-as kisvakond 2, a kisvakond és az autó után a kisvakond 22, a kisvakond és a buldózer, kifejezetten rókabőr.
  • gulyasandras
    #18
    Indiana Jones párhuzam illik talán ide a legjobban: az első rész fantasztikus, a második réss, ha színvonalban nem is emel, de bővít, a harmadik rész pedig csak újrafelhasznál.
  • gulyasandras
    #17
    Igazad van, velem van a baj, mert én nem adok hetente legalább két új filmnek 9/10-et, vagy 10/10.

    Jó nektek, hogy állandóan minőségi filmekkel vannak tele a mozik.


    Ha megnézed a Varázsceruza/Kisvakond/Dörmögőék/Futrinka stb. rajz-, bábfilmeket, akkor talán rájössz, hogy van más is, nemcsak agyatlan és szívtelen újrafelhasznált valamik (pl TS3).


  • lamella
    #16
    Itt is vannak felnőtteknek szóló poénok. Csak úgy tűnik a "rezsim"-re és a "Shakespeare"-re nem mindenkinek lehet poénokat építeni. :)
    Van, akinek csak "riszálom" szerű poénok fekszenek.
  • lamella
    #15
    Szerinted bitang gyenge. Szerintem határozottan az év legjobb filmje eddig.
  • Broafka
    #14
    hátszomorú, valahol elaludhattál, mert sok felnőtt poén is volt benne, amit lehet nem érthettél vagy nem tudom, de vicces volt, aranyos volt, izgalmas volt, és a végén is volt mondanivalója.
    "Bitang gyenge lett", csak gratulálni tudok egy ilyen megnyilvánulásnak.

    Ha engem kérdezel, a mai napig megvannak (ugyan a pincében, de megvannak)a régi gyerekkori játékaim, és ha majd gyerekeim lesznek, akkor örömmel fogom nekik odaadni, hogy tessék, én ezzel játszottam, ahogy anno az én szüleim is ezt tették. És pont erről szól az egész story. Hogy igenis vannak játékok amik jelentenek valamit nekünk és az utókornak.

    Ha te ezt nem így érzed, akkor asszem valami nem oké.
    A lányodnak is jó lenne valami gyors gyerek-normális-szív talpaló...
  • Tom Tom
    #13
    Én húsz évesen férfi létemre is baromira élveztem a Toys Story 3at;igaz kettes kimaradt,de jókis nosztalgia volt.
    Baromi fordulatos,vicces,aranyos,és kreatív volt az egész,barátnőm öccse is nagyon élvezte.
    Gondoljatok csak a Macó rezsim-re zseniális:D
    Ritkán járunk moziba de ezt bátran ajánlom megnézni!
  • Kindred Blades
    #12
    Ezt csak annyival egészíteném ki, hogy hogy a Shrek-szériából is csak az első rész volt szerethető.
  • winnie
    #11
    a shrek tényleg, at incredibles is, de a madagaszkár azokat célozza meg, akik szerint szenzációs az, ha egy idegesítő állat egy régi dance slágerre azt énekli, hogy "riszálom úgyis":) legalábbis engem meglepett, hogy mekkora meme lett a fiatal felnőttek körében, pedig szerintem fájdalmasan ciki.
  • Narxis
    #10
    Szerintem nem nagy szám, megnéztem mindhármat...szvsz a Toy Story inkább szól gyerekeknek mint pl. a Shrek vagy a Madagaszkár. Utóbbi kettő talán a tiniket és húszasokat, harmincasokat célozza meg. The Incredibles az se rossz.
  • Molnibalage
    #8
    Csak az első részt láttam, de már a szoritra sem emlékeszem nagyon. A Shrek I, Monsters Inc, The Incredibles szotirja még megvan a fejemben, pedig egyiket sem láttam isten tudja mióta. A Nemo is nagyon király volt.

    Tényleg ennyire nagy szám volt? Anno csak azért néztük meg, mert animációs film volt..
  • corrector
    #7
    Végre kiemelted az IMDb-s helyezést, amit azóta is tart, bár egy-két megmondóember megjósolta, hogy zuhanni fog.
    A vesszőkkel még vannak gondok...
    Pixar Rulez!
  • gulyasandras
    #6
    Bitang gyenge lett, a lányomnak kifejezetten nem tetszett, pedig az előző részeket szereti. Jó a végén a "bemutatás" aranyos volt, de a kis borsókon kívül nem maradt emlékezetes semmi sem.

    Csak azért mert Pixar csinálmány, nem kell lefeküdni a filmnek.

    "a Fel és a Wall-E úgy volt zseniális"

    a Fel! első negyedórája tényleg jó, aztán gyenge akciófilm lesz belőle, a vóllinak szintén az eleje tetszett, az űrbéli rész már nem volt annyira eltalálva.
  • 5c0rp330n
    #5
    mar megint egy elbaszott cikk ami idiota, teljesen megalapozatlan velemenyeket tenykent kezel. nem eri el az 1-2 szintjet? teljesen szubjektiv dolog, eddig a tobbseg szerint eleri, es tul is szarnyalja.
    "a Toy Story 3 is azon animációk közé tartozik, amiket teljesen felesleges térhatásban megnézni, hiszen eredetileg nem 3D-snek tervezték. Az élmény így is, úgy is, nagyszerű."
    nemtom hogy eredetileg miben terveztek, de en 3d-ben neztem es nem volt vele semmi baj. mi az h teljesen felesleges 3d-ben nezni? +1 dimenzio teljesen felesleges? akkor ha kivennek a cikkiro egyik szemet, hogy egy szemmel 2d-ben nezze a vilagot, gondolom semmi baja nem lenne vele, mert ugyis felesleges 3d-ben
  • hakos007
    #4
    Nagyon szeretem mind a mai napig és jó volt!!! :D
  • Silenzio
    #3
    Érdekes a cikk, de az első bekezdésekben nagyon körülményesen fogalmazol. :) A filmért meg nagy kár, inkább ezt kéne nyomatni a Madagaszkár-szerű langyi ökörségek helyett. Dehát már többször kiderült számomra az elmúlt pár évben, hogy a magyaroknak nincs ízlésük.
  • Broafka
    #1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Buzz spanyol funkciós jelenete visz mindent, mi szakadtunk a röhögéstől! :D