6609
Dragon Age II
  • NexuSano
    #6609
    Lassan ott tartok, bár gondolom már lényegtelen :)

    Sikerült full megvenni a játékot, de mire én minden DLC-t, packot meg egyéb rosebbet összeollóztam... EA-nál szerencsére pontosan ki volt számolva a BW pont, Originsen jól ráfizettem volna. No meg EA-nál lehetett dollárért venni, de így is 13k volt játékkal, mindennel. Vicc, de a DAI-t olcsóbban vettem sőt a DAO-t is full packban kifogtam valami nevetséges összegért.
    Mindegy is, amennyit játszom vele, megéri, most kezdem talán a 7. karakteremet.
    Nézzük, milyen ez a Vael gyerek. Állítólag egy mocskos kis féregfajzat, de magamat ismerve, csípni fogom a pofáját.
  • NiGhTM4R3
    #6608
    Járt más is úgy, hogy a Hagyaték DLC-ben nem találta a Regalia of Weisshaupt szett darabjait? benéztem minden kő/ellenség alá de csak a végén a páncélt kaptam meg a bosstól.
    Kicsit bosszant
  • NexuSano
    #6607
    Köszönöm szépen, így minden érthető :)
    Ami ingyenes volt, már megvan, DAO-DAI-nál ezek itemek voltak, soundtrack, ilyesmik. Ott már csak a mostani Inquisition DLC-t jelzi megvehetőnek.
    Akárhogy nézem, ha eredetibe szeretném a DA2-t is, a kártyák kellenek. Így jártam :')
  • genndy
    #6606
    Semmi köze, nem játékon belüli dolog. "Boware pont", ez a neve. Mondjuk konzolokszervize, de szerintem van máshol is, mondjuk Media Markt. Ez a fizikai, kézzelfogható verzió, de Originen is vehetsz (nem olcsóbb). És ilyen 1600 pontosból kell legalább 3 ha minden DLC-t szeretnél. Laza 12 rugó. Hát EZÉRT nincs GOTY, mert ilyenekből dől a lé az EA-nak.
    Ezt kell beváltani itt, valahol: http://dragonage.bioware.com/da2/ Accod meg elvileg van, mert talán el se indul nélküle a játék. Accodon nézz is körül, mert jópár dolgot ingyenessé tettek (csak tárgyak, semmi komoly DLC).
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.04.11. 16:40:05
  • NexuSano
    #6605
    Érthetetlen, miért nincs. Most volt akciós, az alapjáték, de nem vettem meg, mert azt ráteszem gépre, nem tudom betölteni a karaktereim. Már régen is megakartam venni, de nem találtam ilyesmit, így végül letöltöttem, hogy haladjak a sztorival.
    Ez a pontos dolog hogy működik? Sosem hallottam róla, gondolom köze sincs a vívmányos-elérős pontokhoz?
  • genndy
    #6604
    GOTY nincs belőle, egyesével kell megvenned. Bioware pontok kellenek hozzá, ez létezik kártyán vagy digitálisan, de akciózva szökőévenként egyszer ha van. Úgyhogy ha minden DLC-t be akarsz szerezni olyan 10-12.000 Ft-ra számíts, pontos kártyát olcsóbban nem nagyon kapsz.
  • NexuSano
    #6603
    Jaja, én is anno nyilazni tettem be, de valahogy a nyilazás Originsben nem jött be (ranger nincs, rugó van, ő meg használhat íjat, kétkezest és kardot is). Később Zevrannal mentem, ha nem rugó voltam, én őt jobban szerettem, vagányabb beszólásai voltak, mint az álszent vörösnek. Ráadásul a kis lánykáimra mind rárepült, nem értek én a leszbi udvarláshoz, szimplán kedves, baráti csevejnek gondoltam, erre mindhárom lánykarimba szerelmes lett, Ali meg Zevran meg jöttek pampogni, mit művelek én Leilanával. :DD (mikor kim volt)


    Kérdés: valaki nem tudja, honnan a fenéből vegyem meg a Dragon Age második részét DLC-kkel? Én már feltúrtam a netet, akcióban sima alapjáték volt. Az én mentéseim meg a fullos játékra vannak, warezben van meg, de nem azért, mert nem akarom megvenni, hanem mert nem lelem sehol :DD A másik kettő természetesen eredeti, ezt meg már leváltanám szintén arra...

  • Sheltem
    #6602
    Leilana Rogue? Látszik hogy régen toltam végig.. Nálam ő volt az íjász ezért azt gondoltam valami Ranger vagy ilyesmi.
  • Sheltem
    #6601
    És ezt miért nem dobja ki a kereső? (nálam)

    Köszi

    Értem akkor megint valami harcost fogok indítani de vacilálok egy női main karakteren is.
  • genndy
    #6600
    Leliana rouge, megkapod már a legelső faluban.
  • sata75
    #6599
    asszem ez az, mármint a topik:)
    illetve a láda nyitásért és a csapdák hatástalanításáért járó xp ami plusz. jó cucc nincs zárt ládában.
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.04.08. 11:41:35
  • Sheltem
    #6598
    Tudom használni a keresőt de rohadtul nem találom a Dragon Age: Origins topicot :) DA: Origins, Dragon Age mindenhogy kerestem.
    Na mindegy felteszem ide a kérdésemet(az 1. rész úgyis jobb mint a 2.), szóval úgy döntöttem Pillars of Eternity után előveszem a Dragon Age 1 . játékot mint nagy kedvencemet. Kérdés: Jól emlékszem, hogy nem nagyon van rogue npc a játékban? Szóval ha már elején is akarok nyitogatni ládákat kkor mindenképpen valami roguet kell kezdenem ? Megmondom őszintén kényelmes volt 1. végigjátszásnál 2 harcossal(mainem és alistar) de ki akarok most nyitogatni minden secret cuccot. Mit ajánlotok ?
  • Although
    #6597
    Az első kérdésedre elég egyszerű a válasz, mivel a Hawk család tragédiáját játszod így csak ember lehetsz, hiszen a családfő is az volt :)
  • RAMyMamy
    #6596
    hmm, azt írta az eladó, hogy nem volt használva sosem a kulcs, úgyhogy a DLC-kkel meg ilyenekkel szerintem nem foglalkozott. lehet mégis megveszem tőle:)
  • Sirch
    #6595
    Kliens nem kötelező neki, de accountot kér a játékon belül, különben nem engedélyezi a DLC-ket meg pár egyéb feature-t (mint ahogy az első résznél, a Mass Effect 2-nél, vagy bármelyik 2008-nál nem régebbi EA játéknál).
  • RAMyMamy
    #6594
    köszi, akkor várok a vásárlással
  • genndy
    #6593
    A digitálisan vettek szerintem már igen, de dobozosokból még lehetnek elfekvő készletek, azok nem biztos hogy regisztrálandók, de szinte biztos hogy regisztrálhatók (ha más nem, magyar support segít, csak ahhoz könnyen lehet hogy kell az eredeti doboz, kód, blokk. Emiatt én most már nem vennék használtat).
  • Evoluti0N
    #6592
    A DA2 már a kötelező Origines játékok közé tartozik? Én direkt ott vettem, szal nem tudom pontosan.
  • Sirch
    #6591
    Beaktiválható Originen a kulcs, illetve telepítést követően is kérni fogja, hogy logolj be az Origin accountoddal (vagy hozz létre egyet, amire regisztrálod a kulcsot). Éppen ezért használtan nem érdemes beszerezni, annak a kulcsát már úgyis felhasználták.
  • RAMyMamy
    #6590
    rákerestem és ha jól vettem ki, elvileg nem lehet beaktiválni a kulcsot a kliensben, de ha feltelepíted lemezről a játékot, akkor megjelenik a könyvtáradban.
    nincs meg a játék még eredetiben, azért kérdezem, mert találtam használtan egy ezresért dobozost. bár postaköltséggel együtt ugyanott vagyok, ha akcióban megveszem közvetlen originről, de mostanában szeretném újratolni, és ki tudja, hogy mikor lesz megint leárazva

    köszi a választ, még alszom rá egyet akkor
  • Evoluti0N
    #6589
    Próbáld meg beírni a kulcsot. Ha esetleg nem aktiválja be, akkor meg írsz a supportnak és ők beaktiválják neked. Én így csináltam a Mass Effect első részénél. Írtam nekik, hogy szeretném beaktiváltatni, elküldtem nekik a kulcsomat és 24 órán belül ott csücsült a játék az Origin fiókomon.
  • RAMyMamy
    #6588
    hali, a dobozos verzió beaktiválható originen?
  • Angelmagyarítás
    #6587
    Engem is érdekelne a fordító aktuális elérhetősége.
  • robi3
    #6586
    Teljesen egyetértek, 1 kivétellel: nekem nagyon tetszik ahogy a mágus forgatja a botját.
  • Bleach2
    #6585
    Tudom, hogy van benne leírás de nem nyitja meg...
  • gerey
    #6584
    A linkben amit adtam leírás is volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Usage:
    da2tlkconv [option]... input patht; output path;
    Convert selection (required & exclusion):
    -d Convert TLK into Text(UTF-16LE).
    -c Convert Text(UTF-16LE) into TLK.
    Format change:
    -x using XML format.
    -t using Nesting text format.
    Output control:
    -i Ignore IDs that have an empty string (combine -d).
    -a Add an ID to beginning of the string (combine -c).

    Utoljára szerkesztette: gerey, 2014.08.26. 12:30:15
  • grebber
    #6583
    Én nem tudom,hogy működik.
    Engem nem zavarnak a hibák én játszok a játékkal nem a nyelvtant osztályzom....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.08.24. 20:03:28
  • Bleach2
    #6582
    Azért leírnád a program működését, lehet az gyorsabb lenne...
  • grebber
    #6581
    Én nem de a magyarítások topikban talán tudják.
  • Bleach2
    #6580
    Tudod az elérhetőségét?
  • grebber
    #6579
    Szerintem ha jelzed a magyarító felé csak kijavítja!
  • Bleach2
    #6578
    Azért mert még alig játszottam vele 8 órát és már legalább 30 helyesírási hibát találtam benne és engem ez azért eléggé zavar és ha van rá mód akkor legalább amennyire csak lehet legyen kijavítva a magyar szöveg...
  • grebber
    #6577
    Csak érdeklődnek ,miért akarsz hozzáférni a szövegekhez?
  • Bleach2
    #6576
    Van valaki aki le tudná írni a működését?
  • Bleach2
    #6575
    Ezt megtaláltam, de nem jöttem rá, hogy hogyan kell használni...
    Valaki le tudná írni, a használatát?
  • gerey
    #6574
    Igen.
  • Bleach2
    #6573
    Tud valaki olyan működő programot, amellyel hozzá lehet férni a szövegekhez?
  • totya4
    #6572
    Hasonló helyszínek? Talán azonos helyszínek...csak az ajtók voltak máshol, szörnyű.
  • Nos
    #6571
    Ja, tényleg jól leírtad a gyengéit. Nekem még az agyonismételt textúrák, és teljesen hasonló helyszínek nem tetszettek. Viszont a karakterek személyisége kevés helyen van ilyen mélyen és reálisan kidolgozva.
  • genndy
    #6570
    Nagyon jól összefoglaltad, és az én véleményem is nagyon hasonló