19
  • polarka
    #19
    tök jó a rise & fall, mindig is ilyen játékra vágytam
    kár, h még most is szaggat a gépemen közepes grafikán
  • MrPrise
    #18
    MAD TV online
  • FoodLFG
    #17
    Tiberium sunt letöltöttem, de úgy kezdődik, hogy csomagold ki c:\program files könyvtárba és megy, vagy valami ilyesmi...

    Ha meg máshova rakod, akkor át kell írnod a reg fájlt és futtatni, hogy menjen. Elég gány megoldás. Tetejébe az egésznek, csak admin jogokkal indul az a szar, így más felhasználóknak nem is megy.
  • brodix
    #16
    Á a Death Race hatalmas kedvenc!
    Már jön is le :)
  • Szefmester
    #15
    dosbox vagy windos patch a játéknak és normális lesz a sebessége.. nemrég meg megjelent a steamen is asszem és ott már normalizált a sebessége..

    amúgy azt a játékot kellene remakelni,U3E-vel 3Dben de a játékmenet maradna ami volt..
  • Szefmester
    #14
    megvan a trilógia is:D
  • Bozz01
    #13
    Én nemrég megszereztem, de le is töröltem, viszont nem vadásztam rá 2 percnél többet, szóval nem elérhetetlen. Én speciel nem tudtam vele játszani, mert annyira gyorsan mozgott az egér, hogy nem tudtam pozicionálni a képernyőt. Így utólag belegondolva lehet, hogy ha winben elállítgatom az egeret, akkor talán javult volna a helyzet, de mivel a gépen dolgozom nem volt kedvem szórakozni ezzel.

    Ezen felül a magyar változatot nem javaslom, elviekben azok kevésbé stabilak az eredeti nyelvűekhez képest. Én személyesen az UFO2-vel tapasztaltam meg ezt, de lásd mily rendes vagyok kikerestem neked egy linket ahonnan leszedheted, és itt is azt írják, hogy a magyar ver az rosszabb.

    Ezen felül létezik egy quake motorra vagy mire épített ingyenes UFO is, azt folyamatosan fejlesztgeti valami elvetemült elme :) ha még soha nem játszottál UFO val lehet azzal lenne érdemes kezdeni, mert nekem az eredeti után már annyira nem tetszett, de ha azt szokod meg elsőre, akkor......... :)

    ímé a link:
    UFO: Enemy Unknown

    Jó szórakozást!
  • amitriptilin
    #12
    valakinek nincs meg véletlenül az ufo nevű játék? vagy a magyarított változata?
    már régóta keresem :(
  • Glutamin
    #11
    Volt annak 2. része is, de nekem az kimaradt.
  • Loverman
    #10
    Tribes 2 egy UT klón volt...
  • amitakartok
    #9
    Anyám, Tribes 2 mekkora volt... amikor ingyenessé tették, kijött egy legális patch amitől nem kell serial a netes játékhoz.
  • Szefmester
    #8
    Mekkora játék volt az.. amúgy van annak egy felújított verziója is.. arra kíváncsi lennék :D
  • neoG
    #7
  • Glutamin
    #6
    Mad TV a király.
  • ntom
    #5
    de, azóta sikerült meg340x-ezni
  • FrostyDK
    #4
    :D:D:D:D
  • neoG
    #3
    Azóta sem sikerült több memóriát beletenni a gépbe?
  • Azorut
    #2
    Beneath a Steel Sky...2006-ban játszottam vele először és még akkor is nagyon tetszett :)
  • ntom
    #1
    yeah, death rally!
    kár, hogy az utolsó pálya már nem ment 12 mega rammal.. :)