148
CrimeCraft-Urald a gengsztervilágot!
  • szapor
    #68
    Köszi szépen :P
  • 0Fritz0
    #67
    Avval biztos... :)
  • dienesoft
    #66
    Mellesleg valószínű csinálni fogok egy FAQ-t, letöltési problémák meg miegymás miatt...talán avval lehet segíteni egy-két embernek.
  • 0Fritz0
    #65
    Mert azok régi játékok és nem dolgoztatják meg annyira a videokártyádat.
    Ennél viszont már felpörögne a GPU és vele együtt a fogyasztás is.
    (Már ha valóban a táp gyenge, mert lehet még VGA hiba is)
  • dienesoft
    #64
    www.crimecraft.com-ról szedd le, nekem 1 óra alatt lent volt.
  • CharrDen
    #63
    Ó köszi, pont még a hozzászólás olvasása elött sikerült megtalálni.. Csak annyit láttam, hogy kiirja hogy közel a kulcs, meg ? a térképen.
  • Metalmilitiakid
    #62
    na megvan az agyfasz, gyenge a tápom és ez a játék meg kihajtja a VGA-t szal no signal detected és reset, de ezt nem értem, mw2 megy, moh megy, gears of war megy, de ez meg a bc2 nem, kajak nem értem...
  • szapor
    #61
    hali, én is letöltöm elég jól hangzik :D csak nem tom honnan mert torrentről elég lassan jön :)
  • Khemyz
    #60
    úgy is lehet, de ha írsz ide, beteszik neked a modik
  • dienesoft
    #59
    Ne menj a sport centerbe, hanem ami mögötte van, egy hatalmas kocka alakú szobor (ez a cubic izé). Ott fogod találni őket, és írni fogja a játék, hogy hány lépésre vannak a kulcsok. Járkáld körbe az egész teret.
  • CharrDen
    #58
    Van egy küldi, ahol egy kulcsot kéne találni, az a kulcs hol van? A házban már vagy 5ször körbefutottam, de nem találom... valami cubic izénél van a leirás szerint
  • Metalmilitiakid
    #57
    Na megjelentem bent MortalMilka vagyok jólmenő atlétikatikóban :D
  • Thaddeus
    #56
    Jó játék, tetszik, kicsi APB szerű, mégis más, egyszerűbb. Tegnap este szedtem le, most vagyok lvl 12. Kell hozzá fps skill rendesen, szóval nem csak kijelölöd bal gombbal és megnyomsz egy gombot.
  • Colt17
    #55
    Hello!
    Milyen a játék?Lehet benne egy embernek több karaktere?
    Én most patchelek nagyon lassú.
  • foxxi
    #54
    Jóra sikeredett! Szép munka :)
  • dienesoft
    #53
    Ezt csak később lehet berakni a bannerba, miután megvan az 500.hozzászólás és valakinek van házigazda joga, ugye?
  • dienesoft
    #52
    Végül is leszedheted gondolom onnét is, csak döglassú lesz szerintem :S.
  • REPS0L
    #51
    ha innen letöltöm az okés? max nagyobb patcheket szed le gondolom...
  • Solid Snake
    #50
    Faxa
    Aki akar együtt "bandázni" annak a nick nevem: Fegye3nc
  • Khemyz
    #49
    bánnernak ha esetleg kő'
  • CharrDen
    #48
    Na én most írok ide először, amikor nyílt a topic meg is tetszett, letöltöttem, most van egy lvl 5ös karakterem, Fynda a neve ha esetleg valaki látna. Amúgy jópofa a játék.
  • Metalmilitiakid
    #47
    na akkor úgynézki holnap reggelre marad a próba
  • haxoror
    #46
    +fav jól néz ki
  • Metalmilitiakid
    #45
    igen nekem is feltelepül, na mondom végre kipróbálom erre offline méghozzá 11:59 ig úgyláttam, nem figyeltem, csak végigfutottam a számokon, de gondoltam mi pont benne leszünk és igazam lett ...
  • solo
    #44
    Nekem ez csak most jelent meg pár perce.MIutánn írtam az előző postom.
  • Yoda001
    #43
    We are currently experiencing some difficulties with our servers. We are currently working to remedy the situation
  • solo
    #42
    Behalok ezen a játékon.Még el se kezdtem, de már most felb@ssza az agyam.
    Telepítés 2 óra volt, első indítás 8 perc, mire a fegyverektől eljutottam az intro ig, belépni elsőre nemtudtam, mert kiírta, hogy még nem aktiváltam az accomat:C pedíg de. most meg azt írja, hogy "game is oddline.try again later":C
  • Metalmilitiakid
    #41
    na most kezem telepíteni remélem még bent találkozunk mielőtt elalszom a gép előtt :D
  • solo
    #40
    Na, király, feltette magát,fel is keltem a délutánni alvásból, már csak patchel.: D
  • Yoda001
    #39
    na, engem 5 perce kidobott... viszont eddig jó, és igen, a patch automatikus :)
    nem tudom a nagyobb szintűeknek milyen lehetőség van, nekik lehet már bandát csinálni, vagy ilyenek?
  • grebber
    #38
    Nekem elején a "launcherbe" csinálta!
  • Zsolek123
    #37
    tetszik, de nincs hozzá elég gépem.
  • dienesoft
    #36
    1 nagy város van, ez Sunrise City. A városon belül többfelé lehet harcolni, vagy épp belépni 1-1 helyszínre és ott harcolni. Ezért egyelőre (miután megnyílik előtted a kapu), látni fogod a játékosokat és ott egymást megkerehetjük és segíthetünk egymásnak, mint 1 jó banda. :) dienesoft néven találtok meg a játékban.
  • Metalmilitiakid
    #35
    az is van ?? azt külön kell szedni vagy magától szedi ?
  • grebber
    #34
    Amúgy érdekesség hogy 3.6GB-os szinte gyorsan leszedte de az a 3-400MB-os patchet vagy patcheket elég sokáig szedte /rakta fel.
  • Metalmilitiakid
    #33
    hmm az oldalon azt írták, hogy több van, de akkor nem szóltam :D
  • foxxi
    #32
    Egy van... szal nem lesz nehéz megtalálni a Bandát
  • Piszkos  Fred
    #31
    Ez gond lehet, egységesen kéne egy szerverre mennünk.
  • Piszkos  Fred
    #30
    Na ebből elég volt, hogy rohadjon meg az egész kóceráj!
    Leszedtem, erre "a telepítő nem találja a setup.exe nevű fáljt". Kiléptem a letöltőből, hogy kézileg indítsam el, erre az a szar törölte az összes letöltött cumót a kilépéskor... Megöl ez a fos!
  • Metalmilitiakid
    #29
    már végre szedem, bár az email még mindig nem jött meg, de majd MortalMilka néven leszek a játékban, viszont kérdés, gondolom több szerver van, melyiken vagytok?