148
CrimeCraft-Urald a gengsztervilágot!
  • Tatyla
    #108
    akkor a szakmákhoz amit nem tudok Gordontol megvenni azt nyílt terepen tudom megszerezni?
  • vzajcev
    #107
    Már ha kész lenne is késő lenne
  • Rowlend
    #106
    Mikortól lehet Bandát alapítani? Jó lenne valami magyar csapat :)
  • csuszi
    #105
    nekem kiírja:)
  • dienesoft
    #104
    gyűlök.:)
  • Metalmilitiakid
    #103
    na megyek be aki bent van most és olvassa majd gyűljön a szökőkúthoz középen, ja am nincs arra mód, hogy kiírja a játékosok nevét a ember fejefölé a játék ?
  • Metalmilitiakid
    #102
    grat olyan még nem volt, akkor majd keress engem sokat mindig tele vagyok neked való cuccal és mindig adom el mert útban van :D
  • dienesoft
    #101
    Ja értem...akkor igy utólag kiderült, hogy sikeresen chemist lettem. :)
  • Metalmilitiakid
    #100
    volt egy rész amikor körbe küldtek vagy 4 emberhez, hogy milyen craft képességet akarsz választani, volt a chemistry, a gunsmith, az engi, meg a tailoring és utána gordonka még valamit muzsikált neked, aztán oda kellet menni a 4 emberből az egyikhez, amelyiket akartad és ott felvetted a professiont
  • vzajcev
    #99
    Adja majd a választás lehetőségét kb. 10-es szinten
  • dienesoft
    #98
    Készülőben van a FAQ. Köszi Thaddeus!:)

    Mellesleg: őszintén, ti hol a fenébe nézitek/találjátok ki, hogy milyen típusú emberrel vagytok (engineer,gunsmith) mert én ilyennel esküszöm a játékban nem találkoztam még (10-es szint). Csak úgy vagyok. :) (sosem játszottam MMO-kal eddig, biztos azért vágjátok jobban :) ).
  • Metalmilitiakid
    #97
    stockpile amiben lehet szedni a cuccokat, de am jó kis összefoglaló, két csávó dumált chaten amíg bent voltam a pvp ről, kérdezte a kicsi, hogy mi a legjobb tanács pvp re, erre mondta a nagy, hogy egyetlen tanács van, hogy lvl 50 ig ne, szal érthető miért nem ment neked
  • Rowlend
    #96
    Ha lesz majd FAQ ezt rakjátok bele :D
  • Thaddeus
    #95
    Üdv. Akkor elmondanék pár alap dolgot. Küldetéseket több helyről lehet felvenni, a legegyszerűbb a telefonból, érdemes minden fülön az első sort felvenni majd a következő sort.
    A másik, hogy emberektől veszünk fel, ezekért több xp-t/pénz-t kapunk, de nehezebbek is, ezek főleg PVP questek.
    Ha felvettünk küldetéseket, akkor a legegyszerűbb módja az auto joinos rendszer, ami TAB megnyomása után, bal lent található. Ki lehet választani, hogy PVE vagy PVP pályákra szeretnénk menni. A küldetések is ezek szerint oszlanak el.
    Egy felfelé, vagy lefelé mutató piros, vagy zöld jel mutatja, hogy a rajtunk lévő cuccok által adott pont alapján milyen "szintű" az adott pálya - ez csak PVP-re érvényes. Érdemes tehát kezdetben a 10-20 körüli meccsekre menni.
    A játékmódokról egy keveset:
    PVP:
    RIOT : ez egy Free for all vagyis mindenki mindenki ellen, én egyáltalán nem szeretem, mert mindenkit egymás háta mögé tesz.
    SHOTOUT : Klasszikus Team Death Match, vagyis többjátékos lövöldözés, az egyik legjobb, csapatban menve nagyon jól lehet gyilkolászni.
    Snatch and grab : Ez a sima zászlószerzés.
    Robbery : Kb ugyanaz mint a zászlószerzés, csak itt pénzt kell lopkodni, meg azt hiszem ha megölsz valakit akkor is kapsz pénzt.
    PVE:
    Headhunt : a kedvencem, egy nagyon sok élettel rendelkező ellenfelet kell lecsapni, akihez ráadásul rövid időközönként rengeteg segítője szalad, így érdemes 2-3 embernek őket lövöldözni, míg egy ember darálja a bosst.
    Van még egy scrapnemtommilyen nevű, ahol a lényeg, hogy körbe körbe kell menni a pályán, és az ellenfeleket legyűrve felvenni a dobozokat, amik a professionokhoz kellenek.
    Röviden, azt hiszem ennyi. :)
  • szapor
    #94
    Csak nekem nem jó? :S nem lép be vmit kiír hogy próbáljam meg később
  • Rowlend
    #93
    Engineer.

    Amúgy én Gunsmith vagyok.Fogalmam sincs miért azt választottam :D
  • CharrDen
    #92
    Húú, még tegnap kijutottam a kezdőhelyről, és egy nagy városba kerültem. Na ott volt kb 5 küldetés rögtön, aminek örültem is. Aztán pedig megnéztem a Job-okat, van vagy 864186543765736591358135 mert mindent fel lehet venni. Ez se volt túl nagy probléma, megnéztem a harcot. Pont volt 1 meccs, ami ment, beléptem. Nézem, hogy húú dejó, más játékosok ellen fogok harcolni, de hamarosan nem tetszett, amikor rakétavetővel jönnek ellenem, ami ráadásul egyszerre 3 rakétát lő. amikor megöl, kiirja hogy milyen cuccai stb vannak. Nos nekem 2-3% körül van a defense, neki 20-25% körül volt. Tehát a pvp elég rosz, hisz nincs kiegyenlítve. Ráadásul azt se tudom hova menjek, hisz nyitott a világ.
  • renike555
    #91
    Bocsáss meg figyelmetlenségemért, enginerre gondoltam :D
  • Piszkos  Fred
    #90
    Na végre végigkínlódtam magam a letöltés&telepítés procedúráin, Wilbour néven megtaláltok :D
  • Metalmilitiakid
    #89
    szintén muzsikus :D
  • dienesoft
    #88
    Én le se magyarítottam mellesleg. Angolul jobban megérteném.
  • Metalmilitiakid
    #87
    nemtom mi a technikus de ezért nem szeretem ha vmit magyarítanak, mert nemtom ki mit minek fordít ...
  • renike555
    #86
    Én renike555 vagyok, technikus :D
    LvL 10
  • Metalmilitiakid
    #85
    én engi vagyok szintén anyagár, mindenki írja be mit tud, Dienesoft te írj a nemtom melyik sg emailre(bent van minden modi topik bannerban), hogy kapj HG t és utána rakj egy listát azokról a játékosokról a bannerba, akik ki akarják rakni a nevüket és hogy mi a craft képességük, így tudjuk, hogy miből kell még miből nem, mert úgy látom mindeből kettő kellesz majd mert ketté ágazik, akit most láttam hirtelen az felvettem friendsbe, most hagytam abba lvl 11 majd holnap lehet kommunikálni remélem.
  • Tatyla
    #84
    na felvettem a tailoringot anyagárba majd kereshettek
  • Rowlend
    #83
    Nem rég átkerültem már a belvárosba de nehéz kiigazodni.Lenyomtam egy battle-t is és elég jól ment :D
  • Robez84
    #82
    Én ha sikerül akkor Airwalker néven leszek... jó lenne magyarokkal jáccani...
  • Cutee
    #81
    Csak azt töltsd ki aminél csillag van a többi nem fontos.
    Nefestus néven leszek fent elérhető.
  • Robez84
    #80
    mit kell ahoz tennem hogy tudjak ezzel jáccani mert látom free, de kéri a regisztácios kodot meg ilyenek :S
  • szapor
    #79
    én Lacyka10 néven vagyok aki akar vegyen fel, amúgy én próbáltam felvenni titeket de nem adott hozzá :S
  • Supa
    #78
    jaja engem is levagott...sok magyar egyszerre logolt be tuti
  • Supa
    #77
    Kismaka neven vagyok lvl3 jelenleg de rohamosan fejlodom
  • Rowlend
    #76
    Leállt a szerver?
  • Rowlend
    #75
    Engem Avalanche néven találhattok meg.
  • Tatyla
    #74
    Tatyla néven indítottam egy kis cafkát aki darál :D
  • Thaddeus
    #73
    SLY.HU - aki először felmegy, csinál szobát a többiek meg követik.
  • Metalmilitiakid
    #72
    nem tud valaki olyan ts3 szervert indítani, aki fenn tudná tartani elég sokat tehát pl naponta 10-12 órát ? mert akkor az nagyban megkönnyítené a kommunikációt meg a bandázást
  • Yoda001
    #71
    itt lvl 5, SaraHUN néven...jó kis csajszival
  • renike555
    #70
    Még az elején vagyok lvl 3, renike555 néven kereshettek :D
  • Metalmilitiakid
    #69
    nem levettem a graf ot kicsit meg kilőttem a shadows t és most már nem dob ki, megvan a lvl 10 kijutottam a nagyvárosba és most kiléptem, mert összezavarodtam mennyi minden van :D