19
  • rorock
    #19
    N-es wifi tényleg felesleges a telefonokba. Torrentezni úgyse a telefonnal fogsz:) Bár ahogy nőnek mostanában a telefonok kapacitásai a memóriát nézve, már lassan arra is lehet használni őket:D
  • sanyicks
    #18
    azért mert a hülye seggarcok az applet akarják utánozni, azt hiszik hogy azért sikeres az mert szénné van butítva. Hát nem, azért sikeres mert a userek vannak szénné butítva, vagy már úgy születtek.
  • Inquisitor
    #17
    Mi a fenének bele N-es WiFi? mert az olyan sok telefonban van, mi? Letöltéshez? Lol.

    Nem értem az MS-t, kihoztak egy telefont olyan brutál vassal, hogy na ... aztán rátettek egy szénné butított rendszert, amiből más telefonok alapvető dolgai is hiányoztak. Miért? Miért nem lehetett egy fullos rendszert rátenni? Az első hírek után tudható volt, hogy ezzel bukni fognak.

    Jó lenne áron alul szerezni egyett és ráhackelni egy Froyot. ;)
  • whisper
    #16
    Sziasztok!

    Nem tudom milyen hardver adatokkal rendelkezik ,de ez a design totál szörnyű! Tudod ki venne ilyen tamagoccsit! Legalább valami szép külsőt kapott volna de tuti jó!
  • Hoz_Hun
    #15
    Milyen sokszázezer vásárló??
    El kéne olvasni a cikket; "...több mint ezer, ám kevesebb mint tízezer készüléket sikerült eddig értékesíteni..."

    De nekik biztos nem jó érzés, hogy egy lúzer telefont vettek. Lehet technikailag jó és a kevés darabszám miatt kuriózum lesz (akkor meg örülhetnek).
  • pulykakakas
    #14
    Érdekes, hogy ilyen hamar feladták. A Microsoft sokkal kitartóbb szokott lenni, ha kell hosszú évekig gyötör egy terméket és kivárja amíg sikeres lesz. Így volt a Windows-zal, Worddel és a böngészővel is. Igaz ezek szoftverek, a hardverrel úgy látszik kevésbé türelmes, de a két hónap mindenképp nagyon kevés.
  • Griphons
    #13
    "Redmondban ugyanis jelezték, hogy nem kívánják folytatni a próbálkozást."
    Bárcsak a fostaliga böngészőjükkel kapcsolatban nyilatkoznák ezt...
  • eto demerzel
    #12
    mekkora egy xar. 4 gb memoria. nincs sd card slot, csak Wi-Fi 802.11 b/g az "n" nincs benne. sem edge. Kin es a telo. no hat lehet fikazni hogy ezek miert nincsenek benne.
  • Terra
    #11
    A kin maga nem volt nagy szam (tapasztalat) de a mogotte levo online tarhely es studio szolgaltatas ott volt. Az egesz timeline otlet es a felho alapu tarolas nagyon komoly.

    Most hogy a KIn csapat beolvadt a WP team be, kivancsi vagyok, mi valosul meg ebbol a WP7 ben.
    Nagyon jo huzas lenne es az MS akar vissza is keulhet a nyeregbe.
    Utana mar csak a developereket kell meggyozni, hogy erdemes win re fejleszteni ujra, mert jelenleg mindenki magasrol tesz az egesz win mobil platformra...
  • asysoft
    #10
    Samsung WM készüléket tilos venni, hihetetlen gány szoftveresen. 1 óra próbálgatás alatt többször találkoztam "We're sorry..." hibaüzenettel, mint egy fél év HTC Touch HD-zással (nem telefonként használva) összesen. Bár az utóbbi időben ez is rákapcsolt

    Hogy a hírhez is szóljak: ez alapján egyesek azt is akarták, hogy bukjon... Remélem a WP7 jól fog sikerülni (ha nem is első iterációban, ugye MS általában a másodiknál/sokadiknál lendül be...)
  • Ferrer
    #9
    "Alig két hónappal a rajtot követően a szoftvercég jelezte, hogy nem követik újabb változatok a Kin család eddig megjelent két tagját, "

    Köszönjük a sok százezer gyanútlan vásárló nevében is.
    Egyébként az összes mobilos Windows oprendszer egytől egyig.. nem is találok szavakat. Kipróbáltam egyik ismerősöm Winmo-s Samsungját, hát az a rendszer egy rémálom. Százszor inkább használnám az Ipod touchomat meg hozzá külön hozzá egy középkategóriás telefont.
  • ADAMEX9
    #8
    A méretével mi gondod?
    Kin One: 84×68×19
    Iphone 4: 114×59×9
    HTC HD2: 121×67×11
  • Mat666
    #7
  • Zoliz
    #6
    Nemcsoda, hogy megbukott. Egy ekkora bumszli almával, mi más lehet csinálni mint eldobni jó messzire...

    Egy ember kezében alig fér el. Gusztustalan.
  • roliika
    #5
    Talán mert felső kategóriás telónak szánják az összes win 7es font.

    Namost ha az ember fia épelméjű és usa lakó (bár ez így ritka páros), akkor megnézi, hogy jéé előfizuval kapok 100 dolcsiért hájpfont, FeketeSzedret még olcsóbban, Android is 50-60 körül ott már van...mi a ráknak vegyen 150-120 körül windóóz font???
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Ms szinte minden új hw-val befürdik. Pedig nem olyan rosszak azok.
  • endrev
    #3
    Ezt hívják lineáris választékbővítésnek. Marketingszak, első évfolyam, bukta.
  • thsanyi5
    #2
    Csak amerikában és csak a Verizinnál. Na tessék itt a gond. Nekem is tetszik, de ha egyszer itt nem kapható...
  • passatgt
    #1
    :D

    mondjuk nekem bejön így kép alapján