39
  • hamotar
    #39
    Szerintem ez már lerágott csont...
  • smaszi
    #38
    Dettó...
  • Kövesdi A
    #37
    Ez szerintem hatalmas bukás lesz , hiába lesz alacsony költség vetésű
    Még azt a pénzt se fogja vissza hozni a sonynak !
    Én is személy szerint , jobban örültem volna egy normális 4edik résznek ,ugyan azzal a színésszel ,aki az első 3ban is szerepelt !
  • Kojiro
    #36
    Egy Star Wars reboot jelen körülmények között így nézne ki a mai FOX szerint:

    Luke - Tom Cruise
    Leia - Cameron Diaz
    Han Solo - Will Smith
    Obi-Wan - Clint Eastwood
    Darth Vader - Lawrence Fishbourne
  • natalyel
    #35
    Star Wars Reboot
    ----------------
    Luke - Elijah Wood
    Leia - Megan Fox (v. Angelina Jolie)
    Han Solo - Hugh Jackman (v Nicolas Cage)
    Darth Wader - cgi
    Jabba - Hugh Laurie
    Emperor Palpatine - John Malkovich

    ...
    lol
  • dronkZero
    #34
    De ez már baszki röhej, sűrűbben indítják újra mint egy kibaszott Windowst...
  • Tower Guard
    #33
    Winnie a saját véleménye ellen is érvel ha kell, ha más esetleg egyet értene vele...
    Szánalmas...
    Egyszer felmerült hogy ő a Szekeres Viki, lehet van benne valami...
  • Griphons
    #32
    *bojkott
  • Griphons
    #31
    Ha ezzel a reboottal akarják megfogni a Pókember sorozat zuhanását - úgy hogy Raimi-nek nem tetszik a forgatókönyv - hát akkor nagyon hülyék.
    Nem értem miért nem lehetett folytatni a sztorit, behozni egy komoly akár kozmikus villaint, és úgy felhozni ezt a nevetséges színvonalat.
    Ebből tutira bolykott lesz amcsiban a spiderman fanok miatt!
  • xido
    #30
    Ja..ugorjunk már előre,mint a Spuerman returns esetében..mindenki tujda hogy jött létre a hős..lássuk mi van vele,ha végre felnőtt ember játssza és kap egy utolsó nagy csatát a visszavonult szuperhős..pl...és akokr már lehet normális drámaszínészt is behozni,nem csak a kosztümmel eladni a filmet...
  • wad303
    #29
    Szerintem legyen inkább Mickey Rourke. Esetleg Denzel Washington. Akkor megnézném.
  • xido
    #28
    De szép lenne,ha legalább a Jameson-t játszó színészt felkérnék újra..zseniális volt..a többi pótolható:)
  • Ender Wiggin #27
    Nálam nem vált be. Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de nekem a Nolan Batman csak egy a sok akcióhős és akciófilm közül. Semmi extra. Hiányzik belőle a képregényes látványvilág. A kamu univerzumoknak nem áll jól, ha megpróbálják realitással ötvözni őket. Nem kellett volna reboot, elég lett volna Burton-t visszaültetni a székbe.
  • Wolf017
    #26
    Hova hányjak?
  • zedow
    #25
    uncsi, valami új kellene, mondjuk rákember vagy medvedisznóember :))
  • winnie
    #24
    "hogy mindig ugyanazt a történetszálat kapjuk, nem halad tovább a story. "

    a sztorik még lehetne másfélék (ez majd 50 év múlva derül ki, hiszen addigra 3-4 reboot lezajlik), de az valóban nagy hátrány, hogy nem lesz egyik reboot sorozatból sem szépen hömpölygő folyam, mivel 3-4 részt kap egy főkarakter, aztán megint újrakezdik. 3-4 részben nem nagyon lehet nagyszabású dolgokat művelni.
  • NovaTerra
    #23
    Ha már képregény, ha már reboot. a Batman-nél bevált.
    Egyébként az a baj a sok újrakezdéssel, hogy mindig ugyanazt a történetszálat kapjuk, nem halad tovább a story.

    Loverman! Te pedig mindig beszólsz valakinek és azt hiszed, hogy különb vagy a többi hozzászólónál! Nem kell válaszolnod, inkább olvasgasd a rendkivül frappáns aláírásodat.
  • Ender Wiggin #22
    Egyetértek az alábbi pontokkal :-D
    Nem láttam még jó rebootot, minden újítás általában csak lebutítja az eredetit, már annak volt valami esszenciája...
  • ldavid
    #21
    majd 2083-ban már úgy tekintünk vissza a spider-man-re, mint a Bond filmekre :)
    addigra lesz kb. 10 színész, aki pókot játszott
  • Etinger
    #20
    Rosszul megírt karakter volt. Nem tudom miért kellett pancsert csinálni belőle...
  • winnie
    #19
    igazából egy ilyen figura nem tudom, hogy mennyi teret nyújt a színészi játéknak.
  • Loverman
    #18
    vajon miért nem lepődünk meg hogy bárki bármit mond, winnyogó az ellenkezőjét mondja
  • pixx
    #17
    A Vágta a legjobb filmje volt, nagyon sokszor láttam, és mikor megtudtam, hogy ő lesz Pókember megörültem neki...viszont a Pókemberben, kisebb alakítást nyújtott, én többet vártam tőle, de lehet a rendező ezzel is megelégedett...
  • Bhalage
    #16
    ez meg a filmek vilaga, es azert mert valami valahol mukodik, lehet, hgoy mashol nem mukodik

    nekem
    1. ugy altalaban a faszom tele van a reboottal
    2. maga a reboot szo is lassan az 1. miatt irrital
    3. rokabor és lehuzas szaga van
    4. hiaba reboot, uj es miegymas, semmmi innovacio, kreativbitas, neadjisten IZGALMAS dolog nem lesz benne és egyre szarabb lesz
    5. ebben a konkret esetben (spiderman) en nem erzem, hgoy "maris" rebootra lenne szukseg, hisz joforman meg nem telt el annyi ido, hogy kiheverjuk az utolso pokembert

    na uff., de ha masnak mas a velemenye, zt tiszteletben tartom ofkorsz.
  • winnie
    #15
    a kérepgények világában remekül működik évtizedek óta a reboot. jobb, mintha mindig más színészek alakítanák a szerepeket, mi meg úgy csinálnánk, mintha nem vennénk észre. így sokkal több a mozgástér.
  • Bhalage
    #14
    ujabb rebooot?
    LOL?

    na menjenek mar el a picsaba
  • Real Ebola
    #13
    pókemBEEEEER, PÓÓKembeeer... :)
    (kár hogy nem lehet hangsúlyozni, mint a filmben az aluljárósgitáros...)
  • endrev
    #12
    "sehogy sem megegyezni az előző filmek rendezőjével, Sam Raimivel, aki még a forgatókönyvet is pocséknak találta."

    Na, akkor erről ennyit. Azt hiszem ez mindent elmond, hogy nem tudtak olyan scriptet mutatni Raimi-nek, amire rábólintott volna... :S Pedig már reménykedtem. Nagyon fel kell kötni a gatyájukat, hogy új gárdával és Raimi "nemtetszésével" élvezhetőt alkossanak.
  • bladesoft
    #11
    A Pókembernél oktalan dolog volt a gárdacsere a bevételek... bámulatosak a befektetéshez képest. :D
    Még a 3 is.
  • winnie
    #10
    mióta normális film a pókember?

    tobey maguire sokkal ismertebb volt a pókember előtt, több hollywoodi filmben szerepelt. tény, hogy nem a nagy bevételekről voltak híresek, de egy pleasantville, vagy wonder boys vagy ice storm, sokkal jobb, mint a pók. ha pedig bevétel kell, a vágta is 100M-s film volt, bár túlértékelt.
  • Tower Guard
    #9
    Garfield is elég névtelen....
  • Tower Guard
    #8
    Egyébként poén, hogy Tobinak semmi normálisabb filmje nem volt a pókembereken kívül, azt sem tudná senki hogy ki ő. Ez a Garfield meg, hát nem is tudom.
    Valami normálisabb karaktert igazán találhattak volna már pókembernek. Mindig elbasszák....
  • Tower Guard
    #7
    -nekem
  • Tower Guard
    #6
    Hát igen a lényeg ez.
    Bár nekem engem nem fogott meg Tobey Maguire mint pókember, de ízlések és pofonok...
  • Tower Guard
    #5
    Ezt végre úgy kellene megcsinálni, mint a képregény szerint.
    A hálóját ne magától termelje mint a filmben, a sztorik jobban igazodhatnának a képregényhez stb...
  • Interfan
    #4
    Ezt számold át még egyszer. Igaz, a lényegen végülis nem változtat.
  • xido
    #3
    Ahelyett,hogy a felnőtt megoldást választanák és lenne valami labor asszisztens akármi és a klasszikus fizikai kísérlet során kapná meg a dózisát..
  • bladesoft
    #2
    Szül 83.08.20... amikor kiadják a 16éves pókiról szoló muvit akkor 31 éves lesz... -.-'
    Hihetetlen az egész...nem a szereplőkkel volt a baj sose hanem a jogokat birtokló vállalatokról. "Sam Raimivel, aki még a forgatókönyvet is pocséknak találta" egyszerübb volt új sztorit csinálni mint egy scriptet átirni... az eddigi bevételek több mint pompás volt... na de majd most.
    RIP Spiderman comics-movie
  • Mister
    #1
    Remélem, MJW is kicsit szebb lesz, mint az előző.