33
  • Daza500
    #33
    Megan Fox inkább vákuumk*rva, mint színész...:D
  • Hoz_Hun
    #32
    Ki az a Kristin Stewart? Ehh, öreg vagyok már.
  • Hoz_Hun
    #31
    Mi? Ez a Shia Labeouf mitől akkora ász? Én elhiszem hogy a cikk írónak nagy kedvence (ezt már korábban megírta,... kár hogy más cikkíró meg se nagyon említi ezt a nevet sehol), de szimplán középszerű. A filmek amikben szerepelt, pedig nem miatta sikeresek.
    Neve egy színészenek max akkor van mikor 10 éve húzza be a moziba a nézőt.
  • Wittgen
    #30
    Na igen. Ha nekem azzal jönnének, hogy Kristin Stewart az Alkonyat sztárja, bla-bla-bla, háááát. Alkonyat fos film, nem erről fog eszembe jutni a kiscsaj.
    Viszont a Kalandparkban és a Pánikszobában jól nyomta. A Runaways-t még nem láttam, de bizodalmam van felé.

    Ha csak a Twilight alapján kellene ítélkezném egy filmjét sem nézném meg.

  • djw
    #29
    hol vannak már manapság olyan nevek, mint bud spencer és terence hill? alkonyat... mennymár...
  • Kindred Blades
    #28
    Ami remekül szemlélteti, mennyire befolyásolhatóak egy egyszerű kérdéssel.

    Magunk között szólva, mindenki befolyásolható. Csak az a kérdés, kit mivel. Engem a svéd szurkolólányokkal, ha azon múlik, zöldre festett himbilimbivel szaladok végig a Váci úton. :)
  • atomkrumpli
    #27
    "Befolyásolható vagy? Nem. (68%)" - a sok zombi nyomta neki felháborodva hogy Ö aztán nem, ehehe :-D
  • Alfa Of NS
    #26
    Ennek a Twilight-os csávónak olyan irritáló feje van, hogy még Teréz anya is bemosna neki egyet, ha élne.
  • vg
    #25
  • bippo
    #24
    Így öregen (20) már nem is kell, mi?!
  • Ender Wiggin #23
    Stewart "fiatalon"? Most talán öreg? Vagy Patrick Stewart-ra gondolsz?
  • kalapos01
    #22
    Stewart átlagosan szép, semmi kiemelkedő. Fiatalon jobb volt.
  • Ender Wiggin #21
    Ja Stewart, marha jól néz ki. Ha már állatot említesz, miért nem inkább a bulldogot? Arra jobban hasonlít a feje. Fox meg, sajnálatos módon, szétbotoxoztatta a fejét, előtte sem az volt az erőssége, de most úgy néz ki, mint akit sírva balzsamoznának és örömmel fásliznának az egyiptomi főpapok...
  • vg
    #20
    Ez maximálisan igaz, valóban elérhetetlen számomra Fox csajszi, sőt az olyan kaliberű nő is. :( Gondolom neked nem, te álompasika! :)
  • Wolfman017
    #19
    Ezzel a hülye viselkedéssel, és Istenítéssel csak azt mutatod meg, hogy számodra elérhetetlen egy olyan "kaliberű" nő mint Megan Fox, és 30-35 évesen vagy egyedül élsz és csak álmodsz egy nőről, vagy a feleséged/barátnőd hasonlóan néz ki a képen szereplőhöz.
  • immovable
    #17
  • Justil
    #16
    béna csaj -> értsd: nem ronda, nem gusztustalan, de nem is szimpatikus.

    áruld már el nekem, hogy mi olyan extra a csajon:

  • Justil
    #15
    nem értem mire jó ez a fölényeskedős stílus. szerintem béna csaj, nem hogy szórakozóhelyen, de a strandon/utcán jobbak fordulnak meg...
  • Wolfman017
    #14
    És te azt mégis miből gondolod, hogy nem jobb a nője(már ha van) mint Megan Fox? Én simán sunáznám Megan Foxot, de nem akkora nagy szám a csaj, lemész egy szórakozóhelyre 100x jobb bulák fordulnak meg.
  • vg
    #13
    Aha, ja. Szeretnél te olyan (mű) melleket fogdosni kis barátom...
  • Justil
    #12
    Szerintem egy műnő, de köszi, nem vagyok homár.
  • napimester
    #11
    Azért Megan Fox adja...
  • Szolnokboy1
    #10
    "Az Emlékezz rám c. filmet Pattinson-on kívül semmi nem tudta eladni, bár szerintem az bitang jó film, én tudom ajánlani."

    Ráadásul kiderült, hogy Pattinsonba némi tehetség is szorult.
  • Barakukk
    #9
    A bevételi adatok szerint sosem a jó sztori adja el a filmet, hanem a körülötte lévő hype. Az éves bevételi listák élén folytatások vannak, utána pedig remake-ek. A siker érdekében egy olyan világot kell teremteniük, amely vonzza a közönséget, és szerethető, már a trailerben is eladható karaktereket kell felmutatni. Onnantól kezdve már mindegy, hogy rossz-e a film, ha a látvány, hangulat és főszereplők megveszik kilóra az embert. Illetve az alapszituáción lehet még érdeklődést kicsikarni, de többnyire annak is klisé lesz a vége.

    A SasSzemben alaptörténetében pedig sokan felfedezhették Orwell 1984 c. könyvét, amire eléggé hajaz, ami pedig felkelthette egyesek érdeklődését, a Disturbia pedig Hitchcock egyik legjobbjára, a Hátsó ablakra hajaz. Az Emlékezz rám c. filmet Pattinson-on kívül semmi nem tudta eladni, bár szerintem az bitang jó film, én tudom ajánlani.
  • winnie
    #8
    "Jó story-val lehet(ne) nagyot kaszálni, de ez hiánycikk mostanában Hollywoodban."

    jó sztorival sosem lehetett kaszálni biztosan. tele van jó sztorival hollywood. hidd el, tele van. de a kommented is mutatja, hogy nem tudsz róla. hiába van sok film jó sztorival, ha a reklámok nem jutnak el hozzád. és, ha el is jutnak, akkor sem azt fogják hirdetni, hogy "ennek a filmnek jó sztorija van!"
  • JTBM
    #7
    Jó story-val lehet(ne) nagyot kaszálni, de ez hiánycikk mostanában Hollywoodban.
    Rossz story-t jó szinész sem tud eladni.

    Az utóbbi 2-3 évben Hollywood szenved, valamit változtatniuk kell.

    Addig is a sorozatok uralják a film business-t, bár mostanában azok is kezdenek leülni.

    Lehet, hogy köze van a pár évvel ezelőtti író sztrájkhoz. Lehet, hogy sok jó író más elfoglaltság után nézett. Maradtak a közepesek.
    Jó írók nélkül pedig nincsen Hollywood...
  • JeD
    #6
    "egykori Jodie Fosterrel"? Ez nekem új. Meghalt, vagy csak átalakult? :D
  • unisol1
    #5
    67 % hazudik? Soha nem nézett filmet azért, mert "valaki" volt benne? Na jó, persze. Belenyúltam sok vacakba, amiről semmit se tam, csak monnyuk, h. Bruce Willis... "Ti" talán nem?
    Amúgy peace... :-)
  • vg
    #4
    Kristen Stewart marhajó csajszi lett. Megan Fox pedig alap, akinek nem tetszik külsőre, az meleg.
  • Mister
    #3
    Pattinson, ha vége lesz az Alkonyat szériának, úgy tűnik el majd a süllyesztőben, hogy észre sem fogjuk venni többet.
  • Wolfman017
    #2
    76% nem?:D Hogyne... Van Megan Fox-nak az a Jennifer's Body c. horror filmje, sok helyen láttam, hogy emberek írták csak miatta szenvedték végig azt a sz*r filmet. Ugyanígy van egy más eyecandy színészekkel is vagy nagyobb nevekkel(Robert Pattinson, Brad Pitt, több nem jut most eszembe). 1 nagy név + 1 jóképű faszi + a csaja akinek robbanás után lobog a csöcse = Kasszasiker
  • Wittgen
    #1
    Hát, ha a TF-ben, a Sasszemben mások szerepeltek volna, akkor is megnéztem volna.
    Alkonyat 1. részét otthon néztem meg, mert kíváncsi voltam. Szar film. a 2. részt meg kénytelen voltam (csaj elvonszolt :) ). A 3. részt max ha nem lesz majd semmi dolgom otthon és nagyon unatkozok. Ha mások szerepeltek volna az Alkonyatban nagy valószínűséggel akkor is fos filmnek tartanám.