19
  • Thaison
    #19
    Iszonyatosan jó ez a telefon,remélem megjelenik majd egy európai változata is. Ha okosak akkor megcsinálják mert ezt nagyon sokan vennék, jó kis Iphone konkurens.
  • levente68
    #18
    De, hogy ne flémeljek, bár mégis:

    koppintás, vagy sem valami, számít-e?
    Ha az jó, akkor jó, ha nem és verik rá magukat egyesek, akkor nem jó...

    Aki érti, érti
  • levente68
    #17
    iPhone-osok nem flémelnek?
    Ezt poénnak szántad?

    Mert én jót mulattam....
    Köszi!
  • Inquisitor
    #16
    Sőt, még valami okostojás ráhackelte iPhone 3G-re is.
  • Inquisitor
    #15
    Mit értesz megjelenés alatt? Csak mert többféle főzött ROM van pl. Nexushoz, meg az előző Droidhoz is. Meg a forrás is kint van egy ideje ...
  • Csakezmaradt
    #14
    A Droid/Milestone-ban Qwerty billentyűzet, és multituch van. Nem beszélve a többi extráról. Ebből kimaradt a Qwerty és erősebb lett. Nem hinném, hogy HTC koppintás lenne, továbbfejlesztették.
    De ha gondolod, az összes telefon Motorola koppintás. Kik találták fel a mobiltelefont? Nem is tudom.
  • Piel
    #13
    "100 dolláros akció keretében 199 dolláros áron juthatnak hozzá az érdeklődők"
    Bírom ezeket a csúsztatásokat! Lassan a kerekítés fogalmát is át kell értékelni, és az iskolában tanítani a gyerekeknek. A reklámban ami 100 dolláros, az a polcon 200 dollár. Nagyon durva csúsztatásokat használnak már a reklámokban. Ezért kell mindent megnézni, megfogdosni, megszagolni, megkóstolni az üzletben, hogy kiderüljön, tényleg az-e, mint aminek hirdették.
    Barack pálinka = barack ízű pálinka = soha nem látott barackot, mert csak az ízesítése az. Tudom, hogy ezt nemrég megszüntették, de helyébe itt az új disznóság: 37%-os barackpálinka válogatott gyümölcsökből! Ki látott már pálinkát ami nem 50-51 fokos? Nem mintha annyit innék, de a pálinka amit öregapáink főztek megérdemli az említést, mint magyar sajátosság.
  • vasziszdasz
    #12
    Tiszta HTC HD2 koppintás.
  • maxy182
    #11
    Jó kép... :) De sztem nem attól lesz valaki úgymond "magányos", hogy nem használja azt a sok felesleges szart, amit az arcába tolnak...
  • G_ArchAngel #10
  • lenox01
    #9
    Sajnos CDMA telefon... Nemtudom lesz-e ennek vagy a Droid 2-nek GSM-es változata, mint a Droidnak a Milestone. Jó lenne.
  • maxy182
    #8
    Arra céloz, hogy a gugli információkat gyűjt az emberekről... De ez speciel engem nem zavar, rólam azt gyüjthetnének amit akarnak, nem vagyok regisztrálva egy közösségi oldalon sem, ha meg az SMS-eimre kíváncsiak, csak olvasgassák nyugodtan... :)
  • maxy182
    #7
    Azért mert a 2.2 még nem jelent meg...
  • fergusonpapa
    #6
    kis észrevétel.

    telefonos hir,és nincs flame??a válasz arra h miért?!

    egyszerü.az Iphonosok nem szapulják a konkurenciát..vagyis itt a forumon.nem megy át másik témába flémmelni.ez sztem mident elárul hoyg sokan akik elkezdik oltogatni a másikat mert ö pl apple cég termékeit szereti,azt is csak gyerekseségböl,unnalombol csinálja.."legfájdalamabb"mikor hátérinformácio 0 :)

    am hogy a cikkhez is szoljak.Miért nem a 2.2 android van rajta??ere kiváncsi vok..
  • lpmaskmancick
    #5
    úristen ez már majdnem annyi teljesítménnyel bír mint a gépem, de azért mégse.(256 mega ram meg 1800mhz athlon proci) bár azért kívácnsi avgyok hogy itthony magyarban mennyiért lehet majd kapni.
  • lenox01
    #4
    Mire célzol?
  • nickb
    #3
    és ide mikor jön...?
  • Ferrer
    #2
    Az persze kérdéses, jó lesz-e, ha a Nokián és Apple-ön kívül minden Google lesz, aminek ismerjük a fő tevékenységét.
  • Ferrer
    #1
    Az Androidnak hála, néhány éven belül valszeg előfizetés nélkül fognak 199 dollárba kerülni az okostelefonok. Kínai telefonok szép külcsínnel ennél olcsóbbak is lehetnek, de annyira mindegy, milyen márkát veszel majd, mert nem lesznek összeférhetőségi gondok két telefon között..