36815
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Buren
    #168
    Új képek.
  • DummyBoy
    #167
    Tudom, csak bízom benne ... Nem is muszáj olyan fullos, nekem elég az is, ha nem előre megírt mission-ök vannak, hanem valami random ...
  • Buren
    #166
    Előre szólok hogy *most* nem lesz olyan kampány mint a Falconban. De lesz valami fázisszerűen felépített addig is...

    Jó az a link, egy sokkal potensebb sim kezd körvonalazódni szerintem mint ami a BS volt.
  • DummyBoy
    #165
    Túl sok lenne a jóból idén ... Én azért ennyire nem vagyok bizakodó, de hátha ...

    Legyen dinamikus, folyamatosan változó kampány és akkor jó lesz ... (Lassan tényleg kezdem belátni ennek a fontosságát, és nem csak az olyan szimekben, ahol csak 1 géptipus szerepel ...)
  • Papa01 #164
    Én is reménykedem az idei megjelenésben.. :)
  • parasztbicska
    #163
    Na ha már itt tartatak csak megfog jelenni idén, legalábbis remélem. A MFD képek nagyon jól néznek ki. És lessz interaktiv training aminek én borzasztóan örülök.
  • Papa01 #162
    A-10C Warthog tutorial-ok a hivatalos oldalon.
  • Buren
    #161
    "Today we have some work-in-progress screen shots of Nellis AFB from the Nevada map. Although still under development with a fair amount of work still to be done (object placement, lights, and texture debugging), it's at the point that you can get a feel for the base and level of detail."

    Peace.
  • Muttley
    #160
    Egy megjelenési dátum is jó vóóóna mááá a fejlesztőktűűű. :)
    Nagyobb baj az, hogy az Apache: AA-ről sincs még semmi közelebbi, pedig piff-puff itt van a nov. 9.
  • sanya200
    #159
    hát gyerekek elég üres ez a reptér jó gép van néhány de azon kívül semmi.Nem tudom miért nem lehet végre normálisan megcsinálni legalább azt ahova leszállsz.Csak le kéne fotózni aztán jó is lenne.Néztem a hawx 2 gameplay videóját de az anyahajó pl baromi jól meglett csinálva oldalt gépek sorakoznak emberek is vannak de még arra is futotta hogy a te gépedet is ember indítja integet azzal a neon rúddal vagy mi a nevével.
  • Papa01 #158
    Új képek! :)
  • sanya200
    #157
    hát nem sok,nekem egyik se jön be csak a lock on meg a dcs sorozat.De ha azt vesszük alig van mostanában szimulátor, és jó ha 4-5 évente jön valami új.
  • Molnibalage
    #156
    Tehát mégis van alternatíva.
  • sanya200
    #155
    Az a baj hogy nincs alternativa ez az egy komolyabb szimulátor legalábbis ami katonai.Igaz ott a flight simulator de az elsősorban polgári gépekre épül de azért van katonai kiegészítő lemeze is.Meg eseteleg a falcon de az meg nekem nem jön be.A hawx meg csak sima arcade az igazi repüléshez köze sincs.
  • Molnibalage
    #154
    Én. Szinte semmit. Én érdekességként tekinte már csak a DCS vonalra sajnos. Egyszerűen nem lett az, amit reméltem. :(
  • LeonSilver
    #153
    Na igen.Repülni nem egy akármennyidolláros szimulátoron kell megtanulni, viszont sokkal-sokkal olcsóbb mint pufogtatni a semmibe a cuccokat.

    Elmondanám, hogy már a Magyar Néphacccssseregben is volt szimulátor.
    A BMP-1-es Maljutkáját szimulálták, c-64-en.Igaz, hogy a kupola nem volt köré építve de a rakéta irányítása az eredeti, BMP-ben találhatóról ment.
  • sanya200
    #152
    nyilván nem lehet tökéletes a szimuláció ezek titkos adatok , meg az eszközök működése se teljesen az igazi.
  • Buren
    #151
    A katonaiban primitív a repülési modell, a fő hangsúly a fegyverkezelés szimulálásán volt nekik. Ezzel ellentétben a dcs-ben emellett ki lesz dolgozva szépen igényesen a FM. Az igaz hogy nem lesz Sniper pod (ami tudtommal sok helyen még nincs is csapatszolgálatban...) és különbözni fog az RWR szimbolika az eredetitől. De kíváncsi vagyok te mit tudsz erről.
  • LeonSilver
    #150
    Ez az igazi
  • Sanyo
    #149
    Kiváló kommunikáció éles helyzetben és mindig megdöbbent az Avenger ereje. Ez sem semmi. 8)
  • sanya200
    #148
    http://www.youtube.com/watch?v=szX45PdUOmo&feature=related
    Érdekes egy video.
  • LeonSilver
    #147
    :D
  • sanya200
    #146
    Ez nem feltétlen katonai verzió, bár nem tudom biztosan de a 2. képen észre lehet venni hogy a 563 FTS jelvény van rajta ami valószínűleg nem más mint 563d Flying Training Squadron,lehet hogy csak tesztelik a játékot és a fejlesztést segítik rámutatnak a hibára...stb.
  • Molnibalage
    #145
    Tudtommal a katonai verzió az jóval többet tud, mint amit te majd DCS néven megvehetsz.
  • mcsaba
    #144
    A katonák már használják, vajon a civil verzióra mennyit kell még várni?


  • Molnibalage
    #143
    Az általad felsorold dolgok alkalmatlanok repszimekhez...

    Egy ilyen csere enyénszólva bonyás lenne.
  • sanya200
    #142
    Mennyire durván nézne ez már ki cryengine vagy unreal motorral?Az ut3-ban is nagyon szépek a járművek.Jó lenne ha lecserélnék már az engine-t mert ugyanaz mint az alap lock on-ban.
  • GaBika6
    #141

  • Solt
    #140
    - Körülbelül 1000.-Ft a posta Londonból! ( FC1 nekem onnan érkezett )
    - Egyik rész sem közelíti meg a 10000.- Forintot!
  • bgabor
    #139
    Ka-50 az sajnos, bár Ka-52 lenne.
  • LeonSilver
    #138
    Ha arra gondolsz, hogy az uborkánál nincs kint az FC1 meg az FC2 akkor megnyugtatlak ez így természetes.Ez a két szoftver ugyan is nem hivatalos addon, így az uborkának semmi köze hozzá.
  • sanya200
    #137
    mert az ubi nem normális össze-vissza adja ki a cuccokat ha kiadja egyáltalán, mát nem azért de még az oldalára sincs kirakva egy normális szimulátor se egyedül az alap Lock on van feltüntetve és kész.Én pl az ea-t se szeretem annyira de azok legalább kiadják mindenhol a játékaikat.Vagy csak nálunk Mo-on van ez hogy az alap lock on-on kívűl egyik részt se kapni csak a black sharkot és ennyi.Én meg külföldről meg nem rendelem a dobozos verziót mire ideér a 10.000ft-os játék addigra 20.000 lesz belőle.Online meg nem veszem meg lehet hülyének néztek de én nem szeretek digitális verziókat venni.
  • Molnibalage
    #136
    Az összes progi amit felsoroltam az már mostani kiadás. Nem értem, ha a Ka-52 + FC2.0 megy, akkor jogilag miért lenne cinkes az FC2.0 + A-10.

    "Mindegy".
  • Buren
    #135
    Jogi és nem technikai problémák vannak (Ubinál van még mindig a Lonci sorozat jogainak oroszlánrésze)
  • Solt
    #134
    Majd Hungarojet megoldja! :D
  • LeonSilver
    #133
    Mennek ugyan együtt de ha csak simán felteszed a BS-t meg az FC2-t akkor ha jól emlékszem nem.Kellett hozzá egy peccs.Gondolom ezt nem fogják megcsinálni.Vagy nemtudom :D
  • DummyBoy
    #132
    Ezt már egy öreg játékfejlesztő is megmondta. Tudod mikor lesz dx9-re full optimalizált játék? amikor a dx15-öt kiadják ...

    Van pár olyan új DX feature amit jó lenne viszontlátni (pl: AA kis erőforrásigénnyel), de asszem addig még alszunk egy párat ...
  • Molnibalage
    #131
    Egyébként egy idióta kérdésem lenne. Azt írták, hogy az FC / DCS A-10 kompatibilitás valószínűtlen. Na de a DCS + FC2.0 az megy együtt ugye? Az DCS Ka-52 + DCS A-10 is megy. Akkor érdekes a logikai kapcsolat, hogy az A-10 + FC2.0 meg nem.

    Valamit félreértek?
  • LeonSilver
    #130
    Persze
  • Molnibalage
    #129
    Ezek nem 3-4 éves vagy öregebb cuccok? Az és Redeon 4850 kártyám is támogatja akkor a DX10-et?